Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volvo XC90 – na návštěvě v ČR

V pátek jsme měli možnost seznámit se podrobně s prvním exemplářem XC90, který se dočasně nachází na území České republiky...
Zpět na článek
2. 7. 2002 14:55
neregistrovaný "Radek"
2. 7. 2002 21:41
neregistrovaný "cuisine"
4. 7. 2002 12:59
neregistrovaný "Ondra AUTO.CZ"
6. 7. 2002 21:27
neregistrovaný "Miccolo"
neregistrovaný "Radek"
2. 7. 2002 14:55
Nejlepší auto na světě?
V poslední době mě udivují 2 automobilky: Volvo a Mercedes. Obě mají úžasně omlazenou a komplexní nabídku, skvělá inovace, design, v postatě nemají konkurenci.. Uvidíme jaká bude cena XC90, ale předpokládám, že MB ML či nesmysl BMW X5 ji nebudou ani zdaleka konkurovat.. Nemluvě o hračce RX300:) Špičkově funkční design, nejlepší bezpečnost na světě, skvělé jízdní vlastnosti, nejlepší sedadla na světě (ani MB neumí moc dělat sedadla, to je BMW lepší) a hlavně velice slušná image:)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "cuisine"
2. 7. 2002 21:41
Re: Nejlepší auto na světě?
Jestli nejlepší to nevím, to je asi věc osobního názoru, ale podle mě mě je to super bezpečné rodinné auto.
neregistrovaný "Ondra AUTO.CZ"
4. 7. 2002 12:59
Neblázněte
To je všechno skvělé, ale když nám budete psát jen takovéto ohlasy, tak to bude vypadat jako PR aktivita. :-)))Zvlášť když má Radek mail volvo@... :-)))))

Nic ve zlém, taky jsem na cenu a jízdní vlastnosti XC 90 zvědavý....
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Miccolo"
6. 7. 2002 21:27
Offroad, allroad, onroad?? To je jedno, hlavně, že je to VOL
Spousta automobilek se s už vedším či menším úspěchem pokoušela prosadit v kategorii SUV. Myslím, že se mnou budete všichni určitě souhlasit, že Volvo se prosadí víc než dobře...!
Rozbalit vlákno
0