Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: VW volá 3235 vozů Polo v ČR do servisů !

Výrobní chybou mohly vzniknout praskliny u podtlakového vedení posilovače brzd. Oprava bude zdarma.
Zpět na článek
4. 6. 2002 08:32
neregistrovaný "King"
6. 6. 2002 09:33
neregistrovaný "vww"
17. 9. 2006 23:34
neregistrovaný "Vladimír Zajíc"
neregistrovaný "King"
4. 6. 2002 08:32
Jenom brzdy?
Pche, taková maličkost - brzdy. Tím bych se vůbec nezabýval. Potřebuje to to auto vůbec? :-)). ...... Fakt hrůza. Člověk by čekal, že budou auta čím dál lepší, ne horší ....
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "vww"
6. 6. 2002 09:33
Re: Jenom brzdy?
Co jste tím chtěl vlastně říct?
neregistrovaný "Vladimír Zajíc"
17. 9. 2006 23:34
VW velmi špatný servis
Koncemr loňského roku jsem koupil VW Polo.Při cca 1500km jsem zjistil,že mi svítí kontrolka-závada brzd.Navštívil jsem nejbližší servis,kde mi bylo řečeno ať se objednám,že je 17.15 hod.Měl jsem se objednat na příští týden.Teprve po velkém dohadování přišel mechanik zjistit o jakou závadu se jedná.Závada byla na spínači ruční brzdy.Odstranění včetně zjištění trvalo 10 minut.Nyní se situace opakuje.V domění,že je lépe zajet do servisu ráno jsem tak učinil.Nemohu vypnout topení a jistě není příjemné jezdit 200km deně,kdy je teplota hluboko přes 20 stupňů se zapnutým topením.Bohužel byl jsem objednán na příští týden.Vozidlo jsem koupil pro potřeby zaměstnání.BOHUŽEL NALETĚL JSEM NA VW.V podniku mi jezdí i jiné vozy.Nejhorší zkušenost mám se servisem VW.Draho zaplacená zkušenost.
Rozbalit vlákno
0