Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Peugeot 206 SW se bude vyrábět

Pohledná Škoda Fabia Combi to bude mít těžké. Peugeot se totiž rohodl vyrábět opravdu nádherné kombi řady 206, označovanou jako SW.
Zpět na článek
28. 2. 2002 08:55
neregistrovaný "krTEKK"
2. 3. 2002 17:53
neregistrovaný "Michal"
28. 2. 2002 12:15
neregistrovaný "am"
28. 2. 2002 20:01
neregistrovaný "Alex"
28. 2. 2002 16:55
neregistrovaný "anonym"
28. 2. 2002 20:32
neregistrovaný "Rokba"
2. 3. 2002 09:47
neregistrovaný "Pepe"
2. 3. 2002 11:07
neregistrovaný "Lasse Kjus"
3. 3. 2002 18:41
neregistrovaný "cajickar"
5. 3. 2002 18:18
neregistrovaný "tojefuk"
9. 3. 2002 10:13
neregistrovaný "Zdeno"
15. 3. 2002 15:13
neregistrovaný "martin"
neregistrovaný "krTEKK"
28. 2. 2002 08:55
kliky
SW se vcelku povedlo, ale kam se podely kliky zadnich dveri???? V zadnim sloupku zase, cooo???:(((( STRASNE!!! Na Alfe 156 sedan to vypada vcelku zajimave, na Sportwagonu uz min, tohle proste na kombik nepatri, ale budiz - Alfa je Alfa, ale na tomhle Peugeotku je to HRUZA:((((
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Michal"
2. 3. 2002 17:53
Re: kliky
Souhlasím. Taky mi připadá, že je to nejméně praktické řešení.
neregistrovaný "am"
28. 2. 2002 12:15
peugeot
ty zadne svitilny se fakt povedly, sou dost originalni...na fotkach vypada ze patri spise do mpv nez do nizsi tridy
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Alex"
28. 2. 2002 20:01
Re: peugeot
Je to parada a se 100 kW motorem to bude prima svezenicko.... velka 307 SW je neslana nemastna co se designu tyce ale tohle je moooc pekny.... Zadni kliky jsou otazkou vkusu.... me se libi u Alfy i u Peugeotu. A ted se jeste Peugeoti rozhodnou vyrabet sportacek RC a bude to fakt narez!
neregistrovaný "anonym"
28. 2. 2002 16:55
bez titulku
Pohledná Škoda Fabia Combi .Ha,ha,ha.S tím slovem pohledná jste to trochu přehnaly.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Rokba"
28. 2. 2002 20:32
Re: bez titulku
Tvrdit o Škodě Fabia, že je to pohledné auto je střízlivě řečeno odvážné. Možná je spolehlivá, možná je za dobrou cenu, ale pohledné auto vyrobili v Mladé Boleslavi naposledy za časů Felicie (ovšem té v 60. letech). Od té doby už vyrábějí jen motorová vozidla.
neregistrovaný "Pepe"
2. 3. 2002 09:47
bez titulku
Škoda Fabia zaujala mnoho lidí svým laděním ´a la Mercedes-Benz a dá se říci, že ve své třídě hraje prim. Nediktoval ti to náhodou Kulhánek??? Jedině ten snad věří, že Fabia je designersky povedené auto. Vždyť Fabia nemá žádný styl, prostě bezduchý německý design. Vždyť jenom zadní světla??? I ten přiblblej Passat má vzadu jiný světla než GOLF. Podívejte se na škodovku - OCTAVIA (HB i Combi) FABIA / HB, Combi a SDN) a teď ještě SUPERB pořád to samé. Vždyť dnes se dají v zadních světlech udělat různé superpatvary, přes kroužky světla ve sloupcích i HB a kombi apod. Jenomže ono k celkovému designu Škodovky se asi nic jiného nehodí. Když postavíte jakékoliv jiné dnešní auto vedle současného designu Škodovky (teď nemluvím o kvalitě) tak ze škodovky opadá barva jak se stydí za své designery. Škodovka si bude muset do budoucna uvědomit, že pouze kvalita a cena neprodává, ale dnes na vyspělých trzích hraje prim především design, jinak jí ostatní automobilky převálcují. Mimochodem porovnejte si design nového SEATU IBIZA vs. Fabia - je zajímavé kolik invence nechal VW SEATU a jak seškrtil Škodovku, která vypadá jednou jako malínký Passat, jednou jako menší Passat a jednou jako velký Passat. Prostě není to Passat, ale designerský Prasák.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Lasse Kjus"
2. 3. 2002 11:07
Re: bez titulku
Design je věc názoru, ale jinak souhlasím, s Fabií stojí za něco akorát hatchback, kombi a hlavně sedan jsou hnusný. Nicméně já můžu říct, že mě nezaujal ani ten Peugeot. Styl všech jeho modelových řad je až nechutně podbízivý, takový trochu měkký. Když chcete design, spěchejte k prodejci Renaultu a zastavte se u Laguny II Grandtour. Tomu já říkám povedené auto...
neregistrovaný "cajickar"
3. 3. 2002 18:41
design 206 SW
206 HB je krásné auto, ale design nové 206 SW se mi moc nelíbí, záď pi přijde taková rozhozená, bez harmonických linií, který by na sebe nějak logicky navazovaly, snaží se zaujmout dost lacinými prvky, které se časem okoukají (světla, kliky zadních dveří), což,přiznávám, je v této třídě běžné a možná i trochu žádané. Jestli se dá o některech kombi říct, že je zadní část na původní model (v tomhle případě hatchback 206) nepřirozeně nalepená, tak o tomhle autě bych si to dovolil tvrdit, fabia kombi mi přijde v tomhletom ohledu povedenější, i když můžeme mít vůči jejímu designu jako takovému výhrady. 307 SW, to mi přijde mnohem zdařilejší.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "tojefuk"
5. 3. 2002 18:18
drtivá většina ???
Pokud se nemylim, tak "drtivá většina hatchbacků o třídu větších" ma ten kufr vetsi nez 313 l. To autor trosku prehnal. Ze by se spletl o 100 l?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Zdeno"
9. 3. 2002 10:13
bez titulku
Je jasne, ze vy Cesi ste sebakrytickejsi (Fabia je vase auto) ako mi Slovaci, to sa mi velmi paci, ale pan, ktory napise, ze Fabia kombi je vydarenejsie auto, tak to je clovek, ktory skutocne nema vkus a nosi i k ciernym nohaviciam biele ponozky. Uvidime ten peugeotik aky bude nazivo !
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "martin"
15. 3. 2002 15:13
bez titulku
Fabia Combi ma sice "konzervativny" design ale aspon o par rokov vzhladovo nezostarne je jednoducha a pekna. Mne osobne sa Peugeot Combi nepaci ale vsetko je vec vkusu. Detaily na 206 su zaujimave ale dokopy mi akosi "nerezu".
Rozbalit vlákno
0