Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Mercedes-Benz CLK

Zdá se to k nevíře, ale už i Mercedes-Benz CLK, který je stále „in“ a na silnici se za ním stále ještě hodně lidí otáčí, potřebuje vyměnit. Alespoň si to ve Stuttgartu myslí.
Zpět na článek
21. 2. 2002 21:49
neregistrovaný "Martin"
21. 2. 2002 22:03
neregistrovaný "Mr.modena"
22. 2. 2002 20:34
neregistrovaný "Ivo"
25. 3. 2002 16:11
neregistrovaný "karlos P 4"
neregistrovaný "Martin"
21. 2. 2002 21:49
bez titulku
No, co k tomu dodat? Prostě paráda. Ale naprosto souhlasím s autorem článku, taktéž si myslím, že současné CLK je ještě dost "in" a já mít možnost se v něm svézt nebo ho dokonce vlastnit, tak se zblázním radostí. A navíc se mi to zdá celkem nedávno, kdy to současné přišlo na trh. Nicméně je vidět obrovská dynamika konstruktérů M-B a také snaha obnovit komlet celou modelovou paletu. Když nové Mercedesy porovnám s těmi starými beztvarými konzervativními pixlami, zdá se mi to téměř nemožné, jak se tato značka dokázala vypracovat. Samozřejmě ale s výjimkou techniky a kvality, na to byly "embéčka" vždycky dobrý.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Mr.modena"
21. 2. 2002 22:03
DTM
Jsem zvědavý na nový model pro DTM (Deutsche Tourenwagen Masters). Měl by s nim jet také Jean Alesi. Jestli hledáte více informací o DTM, Jeanovi a jediné stránky o DTM v ČR, které projdou v nejbližších dnech totální aktualizací napište mi.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Ivo"
22. 2. 2002 20:34
CLK
Je to překrásné sportovní vozidlo,zajímavá bude cena a kdy přijde do prodeje.OK
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "karlos P 4"
25. 3. 2002 16:11
krasavec
Rozbalit vlákno
0