Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz E Cabriolet: Světová premiéra v Dubaji (nové foto)

Německý koncern Daimler zveřejnil první oficiální informace o novém kabrioletu Mercedes-Benz třídy E, objevily se také první fotografie. Novinka se široké veřejnosti představí na lednovém autosalonu v Detroitu, už předtím má ale premiéru v Dubaji.
Zpět na článek
22. 12. 2009 10:57
Aha
Krasne auto ... konkurence neni neb druha premiova znacka kabro v teto kategorii nenabizi
neregistrovaný "Fullsize"
18. 12. 2009 11:37
ten je pěknééééj!!!
Jak mi přijde styling nového Ečka na sedanu a kombi trochu zvláštní, tak na kupé a kabrioletu je naprosto dokonalý! Tak avantgardní a osobitý kabriolet úplně zastiňuje veškerou konkurenci. Audi A5 je sice sportovnější, ale eleganci E kabrio nemá (za to má pohon všech kol), BMW řady 6 vedle MB vypadá jak tlustá kachna vedle barakudy.
Avatar - Pekelná Micinka
16. 12. 2009 16:11
Re: E-snesitelná lehkost bytí
Ono to prostě nevypadá dobře, bez ohledu na to, jak to pojmenujeme. ;-)
neregistrovaný "Sumi1982"
16. 12. 2009 07:13
Velmi pekne
Takto si predstavujem kabriolet :yes:
Avatar - CIZEK
16. 12. 2009 07:11
dobrá práce M-B
mě se to E Klasse líbí v provedení sedan i kupé a Cabriolet se jim taky náramě povedl. :yes:
Avatar - T613
16. 12. 2009 06:53
Re: E-snesitelná lehkost bytí
Kdyby sportovně (sportovnost mě nebere, jsem líný a pohodlný člověk), ono to nevypadá ani moc elegantně. Doba opticky lehkých aut je už asi definitivně v pééérdeli. Nastává temná doba opuchlých tvarů. 8-s
Avatar - Pekelná Micinka
16. 12. 2009 01:09
E-snesitelná lehkost bytí
Ach ti Němci nešťastní, ten jejich klínovitej profil, který se rozšířil do celýho světa, už neumožňuje mimo "jachet" luxusního segmentu postavit kabriolet a většinou ani kupé s lehkou zádí. Jakoby to byl problém, v dnešním elektronikou kontrolovaném autě dozadu dávat o číslo větší kola. Hmota nad zadním kolem je téměř rovna jeho průměru, k tomu to nešťastné naklonění vpřed. T|o tuze moc sportovně nevypadá.