Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen se stal importérem číslo 1

V loňském roce prodal Volkswagen v ČR 11 688 osobních a lehkých užitkových vozů, což znamená první místo mezi importéry.
Zpět na článek
10. 1. 2002 15:35
neregistrovaný "Podvedený zákazník"
12. 1. 2002 12:34
neregistrovaný "Tom (AUTO.CZ)"
15. 1. 2002 08:49
neregistrovaný "Podvedený zákazník"
7. 2. 2002 21:06
neregistrovaný "Martin"
21. 3. 2002 23:10
neregistrovaný "martin.r"
12. 1. 2002 00:06
neregistrovaný "Pinďa"
15. 1. 2002 08:50
neregistrovaný "Podvedený zákazník"
15. 1. 2002 19:38
neregistrovaný "Pinďa"
16. 1. 2002 13:23
neregistrovaný "david"
25. 1. 2002 19:46
neregistrovaný "Pinďa"
3. 2. 2002 21:42
neregistrovaný "anonym"
neregistrovaný "Podvedený zákazník"
10. 1. 2002 15:35
Ccccc ... a co ty švidly s prodejností??
Které VW provádí již několik let!! Vím o tom více než dost a to jak na vlastní kůži, tak z doslechu od "hlav pomazaných"! Rád nabídnu informace ke zveřejnění vč. zdroje informací. Kupodivu jeden z největších pražských dealerů ...

A co je nejzajímavější: mým osobním dopisem jsem se obrátil na pana Piecha a celou dozorčí radu. Chtěl jsem je na toto upozornit, ale nějak je to vůbec nezajímalo. Asi o celém švidlu vědí ...

Takže to "Nr. 1 v ČR" není tak moc fér ...
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Tom (AUTO.CZ)"
12. 1. 2002 12:34
Re: Ccccc ... a co ty švidly s prodejností??
Pokud něco víte napište to sem do diskuse - je to nejjednodušší metoda.
neregistrovaný "Podvedený zákazník"
15. 1. 2002 08:49
Re: Ccccc ... a co ty švidly s prodejností??
Uz se na tom pracuje! Je toho ale tolik (a hlavne TOLIK pravdiveho svinstva), ze je treba to konzultovat s pravnikem - neb na takove informace vetsinou potrefena husa odpovi mocnym (poslednim) hejknutim ... Ale nebojte se - ja to zverejnim!!!!
neregistrovaný "Martin"
7. 2. 2002 21:06
Re: Ccccc ... a co ty švidly s prodejností??
No tak vytáhni tady už konečně nějakou tu pravdu resp. špínu. Už mnoho let se mi vůbec nezdá, že je VW skoro pokaždé importér č.1. Na prvních pozicích dovážených automobilů dominují zpravidla Peugeot 206, Opel Astra,..., ale Volkswageny vždy až s uctivým odstupem....a nakonec jsou z nich jedničky!!! Nemám osobní zkušenost s žádným servisem a importérem VW, jen z doslechu od známých a přátel vím, že mi nejbližší a největší prodejce Auto HELLER jsou taky pěkný *a ti zmiňovaní by si od nich auto už nikdy příště nekoupili. Co se týče servisů, měl jsem tu čest osobně navštívit 2 (Ford a Toyota) a mohu Vám říci, že jestli jsou na tom všechny servisy u nás stejně, tak si asi koupím Škodu 120, kterou si budu opravovat doma "na koleně" a nebo budu se zahraničním autem jezdit na servis rovnou k výrobci. Těm podvodům věřím a nesouhlasím s tím, že Češi Němcům kazí image, protože už samotný výrobce je podle mně pěkná*
neregistrovaný "martin.r"
21. 3. 2002 23:10
Re: Ccccc ... a co ty švidly s prodejností??
Jeden z triků dealerů VW, ajk se stát prodejcem č.1 za ten který rok je následující: všechny neprodané vozy se na konci roku "postaví" na značky, čímž se vykážou jako prodané a prodávají se pak jako ojeté s cca 20km na tachometru v e firemních bazarech Auto Plus.
neregistrovaný "Pinďa"
12. 1. 2002 00:06
Inter Porsche a jiní šmejdi!
Inter Porsche jsou šmejdi, stejně jako Auto Jarov a Exner. Jenom je největší škoda, že se zastoupení postaralo o zrušení firmy Kreller s.r.o., protože to byla nejlepší firma na VW Audi. Teď už bych si VW nebo Audi nekoupil, protože k těm šmejdům bych ho nedával servisovat. Nakonec Renault je super značka, takže je to na nás, jestli je budeme podporovat v prodeji aut.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Podvedený zákazník"
15. 1. 2002 08:50
Re: Inter Porsche a jiní šmejdi!
Ano, ano - bohuzel dobra nemecka znacka se (pardon) * v ceskych rukou (presne v tech, ktere jsmenujes - hlavne Exner) a Nemcum to snad vubec nevadi ... !!!!!!!!!!!
neregistrovaný "Pinďa"
15. 1. 2002 19:38
bez titulku
Jsem rád, že se mnou souhlasíte, protože mít VW nebo Audi, to je opravdový HOROR. Jestli nevíte, kdo je importér, je to šéf Porsche, takže to mluví za vše.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "david"
16. 1. 2002 13:23
Prekvapeni nad ceskym lidem
Panove!
Nevim jake mate zkusenosti s vozy VW nebo AUDI. Ja nejake mam a reknu Vam nevymenil bych je za zadne jine auto. Mel jsem i Vami jmenovaneho Renaulta. Nevim jak nekdo muze rict ze je to dobra znacka. To ze nove auto po 30 tis je porad v servisu. No nevim. Mam Passata, je r.v. 2000 a mam najeto 70 tis a krome toho ze dochazi voda v odstrikovaci, tak se nic nedeje. Uzasny auto. Vsem doporucuji. A jezdim k Exnerovi. Do firmy uz jsem koupil 6 LT-cek a zase zadny problem, proste VW je super. Budete teda panove tak laskavy a kupte si ty Renaulty a neobtezujte tady.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Pinďa"
25. 1. 2002 19:46
Re: Prekvapeni nad ceskym lidem
Nikdo neřikal, že VW je špatná značka, ale do vedení VW nevidíš, já ANO, tak si ty keci nechej prosim tě od cesty. Já mám Golfa IV 1,8 a jsem s ním také spokojený, ale jezdím radši do neznačkového servisu. Tam mám jistotu, že se mi s autem nic nestane!!!!!!!!
neregistrovaný "anonym"
3. 2. 2002 21:42
Re: Prekvapeni nad ceskym lidem
Tak to seš moc chytrej a určitě taky velkej kluk. O tom vedení by mě to jako zaměstnance importéra moc zajímalo.......