Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Range Rover Sport a zimní radovánky (Roadlook TV)

Není lepší doba na zimní video test než začátek léta a prázdnin. A proto se pohodlně usaďte a podívejte se na zimní radovánky s Range Roverem Sport modelového roku 2010.
Zpět na článek
neregistrovaný "david22"
30. 1. 2011 10:35
Re: raping niggers
vidiet, ze sa tomu vobec nerozumies, toto je jediny poriadny off-road ktory je dobry na ceste i mimo nej, nemozes ho porovnat s Q7 alebo X5 to su len SUV ziadne off-road.range ma uzavierku predneho a aj zadneho diferencialu to znamena ze vsetky kolesa zaberaju naraz a to ma okrem off-road ako pajero... s tych luxusnych asi len mercedes GL
neregistrovaný "Dakar"
30. 7. 2010 10:34
Re: raping niggers
tohle je hardcore [odkaz]
Avatar - kolmar
27. 7. 2010 14:41
Re: K autu
Tak tak :yes: suhlas... ja to auto tiez mozem ovela viac ako konkurenciu, len aby to fungovalo ako ma...

Co sa tyka roadlooku tak pekny, ktory vyzdvihol aj komfort, aj terenne schopnosti (hoci mnohi neveria) aj famozny agregat...no len skoda toho zaveru - ten mi pokazil dojem z celeho videa, ved preco RRS len pre rapparov a GL, X5, Q7 nie? priblizne rovnaka velkost, aj motory aj ceny... nech mi to niekto vysvetly...zeby preto ze su z nemecka? :-!
Avatar - Brandon Walsh
27. 7. 2010 09:36
uzivatel
tak ten zaver je najlepsi z celeho videa >:D :yes:
Avatar - positivemind
27. 7. 2010 09:29
Re: raping niggers
Land Rover motors? To je nějaká nová koalice?

Ukaž čísla propadů :-) a hezky mi z toho odvoď, že je lidé nechtějí kvůli tomu, jak jsou špatné a ne kvůli tomu, že tu roste dost velká konkurence (GL, Q7, X5, ML).
neregistrovaný "ricardo.sergion"
25. 7. 2010 11:55
Re: raping niggers
Tato treti generace je tu uz od roku 2002 mimo nekterych zmen typu svetla interier novy diesel (z donuceni jinak to uz dal neslo)je to stale stejny vuz.K nastupci se jeste Tata nema...Auto se stalo synonymem pro spatnou praci at na voze tak v servisu..Jeste zadne luxusni znacce s dlouholetou historii se nepovedlo odradit tolik zakazniku kteri po svoleni tohotu modelu uz nechteli nikdy si poridit vuz od land rover motors..
Celkove prodeje v zemich eu stale klesaji..ale na cinsky trh jeste dobry pojme vse..V cechach se nova dealerska sit snazi ale napravit povest a renome bude strasna cesta.
24. 7. 2010 16:05
raping niggers
predrazeny auto na nic!!bych chtel vydet jak to jezdi jako off-road.tohle je fakt dobry tak akorat for raping niggers!!
Avatar - positivemind
24. 7. 2010 10:05
K autu
Tohle auto je hroznej mastodont. Brutální V8, parádní kastle a naprosto famózní interiér (seděl jsem v něm)... tenhle Range se povedl po všech stránkách (doufejme i spolehlivosti). A já ho žeru >:D
Avatar - positivemind
24. 7. 2010 10:03
Re: Kluci v Auto.cz se pekne flakaji!
Spíš si myslím, že je to domluva s ČT - budou mít nějaké podmínky, kdy pustit a nepustit video na web.

Nebo prostě chtějí a potřebují, aby lidé viděli AMS a proto je to takhle očesaný
23. 7. 2010 23:29
Re: Kluci v Auto.cz se pekne flakaji!
Se ted asi spis zamerili na TV nez na web. Bohuzel.
Avatar - positivemind
23. 7. 2010 11:26
Re: Kluci v Auto.cz se pekne flakaji!
Sic tam nejsou místy tak zábavné testy, ale kluci taky umí :yes:
23. 7. 2010 09:59
Kluci v Auto.cz se pekne flakaji!
Libor a spol jsou nadovolene, ze nam neprinasi zadna nova videa? :-! Asi se podivam ke konkurenci na www.autotube.cz ;-)