Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai i30: Skladové vozy již od 209.900,- Kč

Hyundai zlevnil před chystaným faceliftem model i30 o dalších 30 tisíc Kč. Základní provedení 1,4 CVVT Start tak klesl na pouhých 209.900,- Kč.
Zpět na článek
4. 6. 2010 05:41
4. 6. 2010 08:43
neregistrovaný "Oplik1.3"
4. 6. 2010 08:44
neregistrovaný "Oplik1.3"
4. 6. 2010 09:17
4. 6. 2010 09:28
4. 6. 2010 10:02
11. 6. 2010 12:10
neregistrovaný "kingof"
4. 6. 2010 05:41
i30
To je úplně radost nakupovat :-) Za ty prachy je to velmi dobré auto a mě osobně se líbí daleko víc než Ceed. Pro lidi co se obejdou bez věcí které já osobně vnímám už jako standard v nižší střední třídě (el. zrcátka, dálkový centrál, manuální klima) je to jasná volba. :yes: Já bych šel do vyšší výbavy, ale to už se dostáváme na cenovou úroveň jiných, dle mého názoru lepších vozů. Ale to je fuk hlavně že jdou ceny dolů :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - strýček BOB
4. 6. 2010 08:32
Automobilová spodina
Tak tomu říkám doslova klesnout na dno. Otázkou zůstává, je-li to dno cenové, nebo dno morální. Nakupující dle vzorce "Co nejvíce auta za nejméně peněz." budou hýkat nadšením, já jen kroutím nechápavě hlavou.
Rozbalit vlákno
5
4. 6. 2010 08:43
Re: Automobilová spodina
proc? trend je jasny a zretelny u vsech automobilek jiz pres dva roky, proste zne jim skoncily a je nutne nastavit cenu na uroven nabidky a poptavky protoze jinak to muzou zavrit, automobilek je zbytecne moc a tohle je nasledek, jen tak dal... nikomu neni braneno kupovat za dvojnasobek premiove znacky a zit s pocitem ze ho mozna neosulili na kvalite dilu, ostatni si radi a v klidu koupi za polovinu takovouhle rozpoctovku a nemaji problem, spolehlivost i bezpecnost se s cenou nesnizuje a tak to ma bejt...
4. 6. 2010 09:14
Re: Automobilová spodina
kazdy minie svoje peniaze tak ako to povazuje z vhodne. Si predstav,ze existuju aj taky, ktori neriesia techniku, kvalitu plastou a auto je pre nich iba "nastroj" na dopravu z bodu a do bodu b.

PS: znamy kupil na zaciatku minuleho roka golfa V za cca 11.000€ (tiez skladovku) a nikto neonanoval na tym, ze je to pokles predajcu/importera/automobilky na dno a neratal vzorec "Co nejvíce auta za nejméně peněz". Mimochodom v tej dobe dostal na rovnako vybaveny hyundai a kiu ponuku, ktora bola vyssia.
4. 6. 2010 09:14
Re: Automobilová spodina
my taky kroutíme nechápavě hlavou... nad tvými příspěvky... :-|
4. 6. 2010 19:58
Re: Automobilová spodina
Můžeš kroutit hlavou jak chceš, ale to tvoje heslo " Co nejvíce auta za nejméně peněz" se Škodovce docela vyplatilo a na západ od nás nadále vyplácí. Vždyť i ten prémiový Superb s 1.4 TSI se prodává o 60 000,- Kč levněji než lowend Renault Laguna.
4. 6. 2010 21:50
Re: Automobilová spodina
Superb tedy stojí 360 tisíc? To bude možná tvoje sbožný přání.
neregistrovaný "Oplik1.3"
4. 6. 2010 08:43
musíš
vyjádřit svůj přihlouplý názor ke každému článku?
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Oplik1.3"
4. 6. 2010 08:44
Re: musíš
pro boba
4. 6. 2010 09:17
Re: musíš
ke každému ne, jen ke korejským >:-[]

je to asi součást jeho terapie :-)
Avatar - Katikakus
4. 6. 2010 10:02
Re: musíš
Je to BLB - jen se pri zadavani nicku preklepnul. "O" a "L" jsou na klavesnici hned u sebe.
4. 6. 2010 10:54
Cena za hubičku
Cena je sice excelentní, to už ale neplatí o samotném autě. Už jste někdy viděli, aby se nové auto reklamovalo u prodejce kvůli korozi? Ano, to je případ a problém i30.
Rozbalit vlákno
29
4. 6. 2010 11:05
Re: Cena za hubičku
reklamace jsou u každé značky, a nedal bych ruku do ohně že třeba, řekněme Škoda nemá žádné problémy s korozí ;-)

momentálně v rodině probíhá zajímavá reklamace, sám jsem zvědavý jak to dopadne. Tchán koupil před cca 3měsíci Kugu. A teče mu do ní. Někde asi pod sloupkem řízení. Minulý týden ji předal k reklamaci. Prý už utěsnili něco kolem okna, ale voda furt teče. Servis řekl, že neví, a že se budou hrát dál. Tchán je dobrák od kosti, tak souhlasil, ale tchýně už začíná být v ráži. Jak říkám, uvidíme jak to dopadne >:D
4. 6. 2010 11:12
Re: Cena za hubičku
Problém stojí jinak. i30 reznou na určitém místě prakticky všechny. Jejich záchrana je jen ta, že to nejde až tak jednoduše vidět. ;-)
4. 6. 2010 11:41
Re: Cena za hubičku
tak nebud tak hrozne tajemnej a rekni kde reznou a posli fotku at to nejni jen placani na foru
4. 6. 2010 14:28
Re: Cena za hubičku
Nemám ítřicítku, fotka tedy nebude.
Avatar - Ronault.
4. 6. 2010 15:16
Re: Cena za hubičku
Tak nám aspoň prozraď kde hledat tu korozi, když půjdem kolem nějaké té i30. Nebo to je tajemstvwí? >:-[]
4. 6. 2010 15:24
Re: Cena za hubičku
Hledej Ronaulte a najdeš u szebe odpověď. ;-)
Avatar - Ronault.
4. 6. 2010 15:26
Re: Cena za hubičku
Ale no ták, netaj nám to, přece bys kamaráda jako jsem já nenechal v takových pochybnostech. ;-)
4. 6. 2010 11:45
Re: Cena za hubičku
ja ano..jeden kus fiat fiorino /korozia na jednom mieste po 6 mesiacoch a dalsich miestach p 15 mesiacoch/ a druhy kus octavia II po fl /po 6 mesiacoch "posiate" tehlovo cervenymi bodkami 5. dvere /kryt kufru/
4. 6. 2010 14:26
Re: Cena za hubičku
Něco k tématu článku (tedy Hyundaii) by nebylo? :-!
Avatar - Ronault.
4. 6. 2010 14:28
Re: Cena za hubičku
No my se nudíme při čekání na to, kde ty i30 reznou
Avatar - Katikakus
4. 6. 2010 14:43
Re: Cena za hubičku
Tak jelikoz je to reakce na tvuj prispevek, tak to k tematu (tveho prispevku) je. Tak uz se neupejpej a dej sem nejaky spolehlivy odkaz, abychom si vsichni precetli, jak ti korejci reznou.
4. 6. 2010 14:45
Re: Cena za hubičku
Ty to musíš vědět nejlíp, co se věčně řeší v Hyundai/Kia klubu. ;-)
Avatar - Katikakus
4. 6. 2010 15:14
Re: Cena za hubičku
O Hyundai klubu nic nevim, neznam ani jejich stranky, takze opravdu netusim, co se tam resi. Nebud srab a hod sem ten odkaz. ;-)
4. 6. 2010 15:22
Re: Cena za hubičku
Pokud tě to zajímá, hledej. Já ti to ulehčovat nebudu.
Ostatně, kdybych to sem napsal, dočkám se jen toho, že budu označen jako "neobjektivní". ;-)
Avatar - Ronault.
4. 6. 2010 15:27
Re: Cena za hubičku
Takže raději budeš označen za diskuzního plácala, který plácá nesmysly aniž by si je byl schopen obhájit? To se ti tedy divím. Ty musíš tu i30 jo milovat, když ji obhajuješ až zatajováním důležitých informací :yes:
4. 6. 2010 15:29
Re: Cena za hubičku
Copak se tu najde ještě někdo, kdo mé příspěvky bere jako univerzální pravdu? ;-)
Avatar - Ronault.
4. 6. 2010 15:32
Re: Cena za hubičku
Pravwdu? To opravdu netuším, jestli tady nějaký takový pravwěrný fanoušek jossalitův je. :-( Znáš to, i Old spice ti dává důkaz místo slibů
Avatar - Katikakus
4. 6. 2010 15:45
Re: Cena za hubičku
Slibuju, ze te neoznacim jako neobjektivniho, hod odkaz.
4. 6. 2010 16:40
Re: Cena za hubičku
Hledej chlapče, já ti to pod nos strkat nebudu. Z toho už jsem se u tebe poučil.
Avatar - Katikakus
4. 6. 2010 16:57
Re: Cena za hubičku
Zase jsi ze sebe udelal kaspara. Ze me to vubec neprekvapuje... 8-s
4. 6. 2010 17:04
Re: Cena za hubičku
Mě už vůbec nepřekvapuje tvá reakce. Všeobecně jsou mi tvé "názory" někde...
8. 6. 2010 13:07
Re: Cena za hubičku
Český Hyundai klub má stránky [odkaz]
Na korozi si celkem nikdo z majitelů i30 nestěžuje, kromě toho případu s tečkami od asfaltu, který zmiňuje níže Patrik.
A ještě je tam odkaz na článek v Autorevue, pod nímž v diskusi jeden člověk píše, že mu někdo říkal, že rezne plech pod rezervou.
Ovšem vzhledem k tomu, že nikdo z majitelů to jako problém neřeší, tak to nejspíš bude fáma.
Avatar - Ronault.
4. 6. 2010 15:18
Re: Cena za hubičku
Ale ty to vwíš taky, tak nám to prozraď a nedělej Zagorku. :-| Já jsem z té nevwědomosti nervozní jak prvnička u stohu.
Avatar - escorpion
4. 6. 2010 17:28
Re: Cena za hubičku
Mám i30 2 roky na rozdiel od väčšiny diskutujúcich, ktorí o tom prd vedia. Že i30 hrdzavie ? Hahaha, vôbec. Neviem čo sa rieši na kia fóre, ale na hyundai fóre sa korózia takmer vôbec nespomína. Neviem odkiaľ si na to prišiel.
4. 6. 2010 15:44
Re: Cena za hubičku
to byla jen odpoved na tvou otazku, to je snad v ramci diskuze regulerni, ne ;-)
4. 6. 2010 18:02
Re: Cena za hubičku
som si dovolil odpovedat na otazku, ci uz som videl reklamovat nove auto u predajcu pre koroziu.
4. 6. 2010 15:40
Re: Cena za hubičku
Pozor, první ze zdejších koncernových náhončích nám zase hází svá moudra aniž by sem hodil jakýkoliv důkaz!

Opravdu je mi zle z těchto pár blbečků, kteří se tady snaží nutit druhým tu svou "zaručenou" pravdu a špinit vše, co není z VW ... :no:
4. 6. 2010 16:39
Re: Cena za hubičku
Já nikomu nic nenutím. Což si ovšem v návalu své zuřivosti nezaregistroval. ;-)
4. 6. 2010 18:32
Koroze v povoze?
No, máte tu debatu už trochu nepřehlednou, dám to sem. Zeptal jsem se strejdy Gugla. Našel jedinou debatu o korozi i30, kde hoši v garáži vysvětluji jinému hochovi, že ty divné červené tečky nejsou rez ale kousky asfaltu, které se dají vypucovat: [odkaz] Další zmínka je na anglickém četu, kde dýchači a leštiči mluví o svých autech, a tam mezi chválou jeden hoch upozorňuje na občasnou korozi litých kol, která mu ale v záruce bez problémů vyměnili: [odkaz] . Takže kolega asi jen tak povídá, aby ubil páteční nudu, nebo někdo někde narazil na kus odfláknutý schválně některým ze stávkujících machrů. Stát se to bohužel může, lidi nejsou andělé.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - bubucci
5. 6. 2010 08:08
Re: Koroze v povoze?
Důkaz místo slibů. Jossalito přprávničen....vlastně jako vždycky >:D
Avatar - Katikakus
5. 6. 2010 08:27
Re: Koroze v povoze?
Patriku, diky, ze sis dal tu praci.
Kazdemu, kdo jossalita zna bylo od zacatku jasne, ze je to jenom dalsi z jeho nepovedenych "zertu", proto jsme se ho s Ronaultem snazili dokopat ke konkretnimu odkazu na informaci, z ktere cerpal. Pak uz to byly jenom vytacky a krouceni se.
5. 6. 2010 18:54
Re: Koroze v povoze?
Rádo se stalo :-) Byl jsem zvědavý, jak je to opravdu - Hyundaie pokud vím nemají rez jako problém už někdy od poloviny 90.let, kdyby někdo psa chtěl bíti, našel by s trochou snahy lepší hole.
Přidáno: Tohle by mohla být daleko zábavnější zpráva: Hyundai v říjnu v Paříži odtajní malé kupé Veloster, které plusmínus nahradí odešlé Coupé/Tiburon. Lidi z Hyundaie slibují, že bude designově ještě oprsklejší než koncept. Základní motor má být 1.6 GDI (140 hp) a jeho turboverze (200 hp). V Evropě má jít na trh začátkem příštího roku. Odkaz: [odkaz] Tohle auto na hraní pro americké školáky by možná mohlo být první zábavný Hyundai v Evropě v teniskách (SUV nechme stranou). Neříkám horký hač, na to je ještě pořád brzy, ale příjemný společník ano.
Avatar - Katikakus
6. 6. 2010 07:24
Re: Koroze v povoze?
Zajimave info, diky. ;-) :yes:
neregistrovaný "kingof"
11. 6. 2010 12:10
Re: Koroze v povoze?
O korozi i novych vozu bych mohl dlouze povidat (popr. dat i dukazy). Ja bych si to auto nikdy nekoupil, mam info primo od zdroje a rikam ruce pryc :no: