Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat Uno: První fotografie interiéru, technická data (100 fotografií)

Brazilský Fiat Automóveis začal nabízet novou generaci modelu Uno. Nízkorozpočtový model se příliš nevzdaluje od rozměrů svého předchůdce z 80.let 20.století.
Zpět na článek
5. 5. 2010 11:14
5. 5. 2010 13:12
5. 5. 2010 15:33
5. 5. 2010 16:17
9. 5. 2010 00:02
Avatar - KANKUNEN
5. 5. 2010 11:14
Soul
Proč ty fotky Soulu.
Rozbalit vlákno
3
5. 5. 2010 13:12
Re: Soul
Mě to napojední zadních světel silně připomíná starej Ignis a vzhledem k tomu že Fiat a Suzuki spolupracují tak je možné, že tam něco z Ignisu je.
Avatar - pumpkin
5. 5. 2010 15:33
Re: Soul
Pochybujem. Fiat má so Suzuki spoločný jedine model SX4/Sedici. Ignis je už história a s Fiatom nič nemal :-)
5. 5. 2010 16:17
Re: Soul
Mně to spíš připadá jako facelift současné pandy.
5. 5. 2010 11:31
Není to nejhorší
Po zhlédnutí prvních neoficiálních fotek před pár týdny mi to auto připadalo neskutečně hnusné. Ale pomalu (nebo rychle) si na něj začínám zvykat. To ale neplatí pro to oplastované monstrum. Interiér vypadá celkem hodnotně, sedadla taky. Jen nechápu ten sklon předních opěrek. Snad nebudou napevno...
Jenže Uno to není, pod tím pojmem si představuji něco úplně jiného - legendu legend.
Rozbalit vlákno
4
5. 5. 2010 11:46
Re: Není to nejhorší
Účelovo navrhnutý voz pre špecifické trhy. jednoduchý a lacný interiér a ani zvonka žiadny výstavný kus. Ale účel splní.
5. 5. 2010 12:14
Re: Není to nejhorší
presne...ako som uz skor pisal, nic moc dizajn ale ucel splni a pokial by sa tu v CR predaval od zakladu za 150K tak urcite ma uspech jak svi.na, ked sa moze rovnako hnusne auto C3 dobre predavat, preco nie toto za perfektnu cenu!!!
:-!
5. 5. 2010 20:06
Re: Není to nejhorší
Ako si prišiel na to, že C3 je hnusné auto? A ešte ho porovnávať s autom, ktoré vyhotovením môže konkurovať akurát tak Dacii...? :-O
6. 5. 2010 08:44
Re: Není to nejhorší
upresnim myslel som C3 picaso a to je pekne hnusne auto....maju rovnake linie- zo zadu skoro na nerozoznanie a z predu tiez podobny styl....
proste HNUS, ale je to jedno pokial bude mat dobru cenu. viz. Dacia
:-!
5. 5. 2010 17:39
Jižní Amerika....
No, tak je to to samé, co tady před týdnem dvěma běhalo jako výrobek pro Latinskou Ameriku (s více plasty) - teď je to tady, Fox bude mít bráchu i v Evropě - hurá! Pouze ten Fox se snad už ani nedělá a Up bude o trochu něčem jiném. Palio proti tomu bylo zázrak a pochybuju, že bude stát 150 tis. Tvrdit, že C3 je hnusné auto je docela zajímavý názor - zejména tváří tvář tomuto zázraku, no ale co. To, že je auto ohavné a od Fiatu neznamená, že bude levné, navíc, Punto i Panda jsou tak dole, že těch stopade by bylo ve vazbě na jejich dnešní ceny moc. Takže bych řekl, že za stodvacet by si to možná nějaký zoufalec koupil, nakonec svého času Tavrije z Ukrajiny si své kupce taky našla a v leckteré podhorské vesničce je možné ji vidět mezi ostatním haraburdím na špalcích u stodoly.
Rozbalit vlákno
9
5. 5. 2010 19:04
Re: Jižní Amerika....
By mě zajímalo, jestli po to, že si tady zase vyplodil svůj rozum (chápu potřeba je potřeba a když ji miluješ není co řešit), jestli tě to plně uspokojilo a nebo ti k vyvrcholení ještě něco málo chybí...?
5. 5. 2010 20:09
Re: Jižní Amerika....
Čo tým chcel básnik asi povedať? Keby podaktorí ľudia namiesto rýpania aspň napísali a vyložili svoje názory, ale nie, lepšie je asi mlieť do vetra...
Čo tak napísať nejaký argument, prečo kolega BeranK nemá podľa teba pravdu?
Tiež s ním vo všetkom nesúhlasím, ale odlišný názor neznamená automaticky, že je to zlý názor...
Avatar - twistedTSD
5. 5. 2010 22:27
Re: Jižní Amerika....
a co kdyby ses radši držel aut? :no:
5. 5. 2010 20:06
Re: Jižní Amerika....
Priste zas mektej neco o kopani do Skody... aneb zamet si pred vlastnim prahem.
Slez taky obcas z trunu krali - do podhradi... (pak mozna nebudes muset nazyvat potencialni kupce levneho Una "zoufalci")
Nezapomen krali, ze i ty jednou chcipnes a hnit budes ve stejne zemi jako kazdy z tech zoufalcu :-!
5. 5. 2010 20:11
Re: Jižní Amerika....
Nie si trochu paranoidný? Kým spsustíš kritiku, mal by si sa aspoň sám predviesť v lepšom svetle. ;-)
6. 5. 2010 08:00
Re: Jižní Amerika....
:-) paranoidni v tomto pripade ne... ale obcas ano >:D Jen jsem pouzil slova z jednoho pribehu... sice to neni doslovna citace, ale to podstatne mi v hlave uvizlo a s lehkou modifikaci se to dalo pouzit :-)
6. 5. 2010 16:26
Re: Jižní Amerika....
Víš Kryso, já to zametání nechám na tobě. Takže oranžovou vestu, koště a šup na to....
6. 5. 2010 20:28
Re: Jižní Amerika....
Bububu >:D :-! nezoufalý virtuální vaťáčku...
Avatar - gld
5. 5. 2010 21:05
Re: Jižní Amerika....
Ten fox sa práveže "dělá", no akosi ho nikto nekupuje >:D

inak sa mi nuovo uno nepáči, meno s takým cvengom ako uno by si zaslúžilo lepší model ako repas koncernových súčiastok v juhoamerickom kabáte..ále čo človek narobí ;-)
5. 5. 2010 18:55
S trochou ironie
Auto vypadá celkem hezky, trochu laciný interiér, ale je to lidové auto. Větší světlost a rozměry by z něho mohly udělat zajímavý vůz do města. Škoda jen malinko menšího zavazadlového prostoru.
Přání na konec. Snad bude spolehlivější něž moje bývalé Uno. >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ji/Ri
9. 5. 2010 00:02
mATRIX
.... bychom měli...a co teda budou vyrábět...? >:D a prodávat ?! >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D :-! :no: :no: :no:
Rozbalit vlákno
0