Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota Avensis Business Navi: 1,8 Valvematic i 2,0 D-4D s bohatou výbavou za 639.900,- Kč

Toyota přivádí na český trh akční model Avensis Business Navi, který má ve výbavě například navigaci a parkovací kameru. Dieselový motor se nabízí za cenu zážehového.
Zpět na článek
21. 4. 2010 15:59
21. 4. 2010 15:18
Ticho a klid jako v raji
Vim, ze by ti zase neco vycitali a sami se nepodivaji do vlastni garaze.

Jiste a pomaloucku pracuj na sobe, a nedelej si z nicim vrasky, a ono to vse o cem snis prijde samo, krucek po krucku s dalsim narozenim z osklive larvy bude krasny motyl...

Oni se smat dlouho nebudou... nas jen tak neco neporazi.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - N6600
21. 4. 2010 15:59
Akurat ma mrzi,
ze mi design-om pripomina Lexus HS250 (predna maska) a interier IS 250 (riadiaca paka, volant). Nie je to na skodu veci, ale Avensis straca svoje caro :-( Zaroven mi u toho dvojlitra chyba moznost automatu...

V kazdom pripade je to ale nadherne auticko a velmi podarena symbioza. O kvalitu sa tiez nebojim. Davam mu rozhodne jednicku.
Rozbalit vlákno
4
22. 4. 2010 08:41
Re: Akurat ma mrzi,
Nuz, Avensis nemoze stratit nieco, co nikdy nemal. A podla mna toto auto nikdy nemalo ziadne "caro". Je to kus dobreho vozu, s vybornymi motormi, skvelou reputaciou spolahlivosti, dobrou vybavou (typicky japonsky neflexibilnou).

Najazdil som na sluzobnom Avensise dakych 30 tisic. Ale caro? To som v tom aute zatial nikdy nenasiel...
22. 4. 2010 14:58
Re: Akurat ma mrzi,
Ja nevim, ten soucasny Avensis se mi az tolik nelibi. Ale ten minuly pro mne tedy kouzlo mel.
Ze je to dobre auto, to samozrejme plati. :-)
22. 4. 2010 15:36
Re: Akurat ma mrzi,
pro mě taky
Avatar - N6600
22. 4. 2010 16:38
Re: Akurat ma mrzi,
Ono to dost zalezi od toho, ci to auto dostanes povinne a jazdis na nom, ci chces, alebo nie, ALEBO ci si ho kupis sam, pretoze sa Ti paci. Pretoze ak by som to vzal takto cierno-bielo, tak zase ja mozem povedat, ze Skodovky pre mna nemaju ziadne caro... Ale to by sa so mnou zase hadal nejaky Skodovkar :-)