Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Ford Mondeo – Nastupuje modernizované provedení

Na autosalonu v Moskvě se na stánku automobilky Ford představilo Mondeo ve své faceliftované podobě s upraveným designem a novými motory.
Zpět na článek
30. 8. 2010 10:07
Avatar - Well-being
30. 8. 2010 08:52
Tak nevím ...
zda nasávací tlama je zrovna ten správný prvek auta, který by se měl zdůrazňovat.
Rozbalit vlákno
0
30. 8. 2010 10:07
Posun k prémii..
Jemně doladěné..vyšší výkony...ještě kvalitnější interiér než doposud...celkově příjemný komfort...dobrá cena a výborná prostornost...a hurá směrem k préémii :-) tak a teď mě utlučte >:D páááč přece..je to jen Ford
Rozbalit vlákno
24
30. 8. 2010 12:18
Re: Posun k prémii..
...auto je Ok az na ten opravdu NEVKUSNY a TROCHU STISNENY interier na takove velke monstrum.
30. 8. 2010 13:52
Re: Posun k prémii..
Stísněný? >:D a Jel jsi tím někdy?;) Zkusil jsi třebas audi A4 nebo BMW 3, nebo Mercedes C? >:D tam můžeš říkat stísněný interiér..a ještě u Insignie vzadu..ale Mondeo, Passat, Mazda 6 atd..u těhle stísněnost nehrozí. Tedy z vlastní zkušenosti
30. 8. 2010 14:30
Re: Posun k prémii..
...z vlastni zkusenosti Avensis/Accord vs NOVE Mondeo = stisneny U RIDICE (to jsem asi zapomnel napsat).
BMW3, Audi A4 - to je uplne zase jine auto, i kdyz se radi stejne, velikostne je to samo jeste hooodne horsi, proti nim je Mondeo obr ;-)
30. 8. 2010 15:59
Re: Posun k prémii..
ono to tak může působit i proti minulému modelu Mondea, protože je člověk obklopen více "tlustým" materiálem, ale tím nabobtnalo jen směrem ven....ale ono každý to vnímá trošku jinak :-) jen u "préémie" mě je líto za malý prostor dávat toliko peněz
30. 8. 2010 16:38
Re: Posun k prémii..
...to souhlasim, stare se mi zdalo take pocitove vetsi...
30. 8. 2010 13:59
Re: Posun k prémii..
Stísněný interier je fakt bomba hláška. >:D >:D >:D
30. 8. 2010 14:34
Re: Posun k prémii..
...nevim, kdyz v tom sedim jako ridic, proste mi to tak prijde...mne proste prijde treba Avensis takovy "vzdusnejsi"...samozrejme to porovnavam v ramci tridy...proste na takove velke auto mi to tak prislo...
30. 8. 2010 15:39
Re: Posun k prémii..
No nevím jak ty ale já tohle auto vlastním a najel jsem na něm téměř 57tisíc za rok a jezdím hodně dálkovky Paříž, Mnichov, Makarska, Benátky (toto je jen malý výčet) měřím 187cm vážím cca 115Kg takže nejsem žádný drobeček a na prostor si rozhodně nemůžu stěžovat, možná až v Monďáku budeš zase sedět tak se nežinýruj nastav si posaz a volant podle sebe a zjistíš že toho prostoru tam máš hafo naopak mně se Mondeo zda jako jedno z nejprostornějších aut a to i u řidiče a věz že když jsem vybíral auto na osobní přepravu tak jsem v daném segmentu vyzkoušel vše aby to vyhovovalo mně za volantem a klintům kdekoliv v autě. ;-) Btw můžu vědět v čem jezdíš?
30. 8. 2010 16:00
Re: Posun k prémii..
ono taky u titanka jak jsou ty sportovní sedačky...tak ne každému vyhovuje to boční vedení a tím si člověk může připadat stísněně, kdežto u Tvé Ghie to jsou pohodlné gauče ;)
30. 8. 2010 16:41
Re: Posun k prémii..
Je to tak sedadla mi vyhovují, kamarád má titano v kombíku a sedadlo mě tam nějak tak "objíma". >:D
30. 8. 2010 16:50
Re: Posun k prémii..
...kamos ma myslim ty "gauce", sezeni je ale jak jsem jiz psal ok, i odvetravani je perfektni vec, ale to kolem mi proste nesedi...take ta delka auta uz jde do extremu, jsem zvedavy zda dalsi facelift bude mit 5m ;-) Ne ze by mi to vadilo, zacinal jsem ve 22 letech na 5m amerikach >:D
30. 8. 2010 16:47
Re: Posun k prémii..
Zatim stary Avensis. Ted uvazuji o novem. Ja bych to Mondeo bral, ale proste uvnitr to tedy neni muj "vkus". Mondeo ma urcite lepsi podvozek, vybavy... Ja nerikam, ze se tam nevejdu, ci ze je sezeni nejak nepohodlne, ale proste to auto na mne jakoby opticky "pada" - jako bych byl v nejakem kokpitu, novy Ave je takovy nejaky jiny, tezko se mi to popisuje. Uvidim jak bude vypadat ten "novy" vnitrek, ale myslim, ze moc zmen v tom neni...auto to nicmene neni spatne... Jeste cekam az si otestuji nove Legacy, ale tam je cena uz nekde jinde...
30. 8. 2010 17:33
Re: Posun k prémii..
Asi to bude o těch pocitech jelikož mi zrovna Ave nepřišel jako auto ve kterém je přebytek prostoru.
31. 8. 2010 09:44
Re: Posun k prémii..
tak pak nám dej vědet co sis na konec vybral ;) my s Petrkem se řadíme mezi spokojené Mondeisty že?;)
31. 8. 2010 15:58
Re: Posun k prémii..
Toz to si jeste pockate ;-) Chci vzit auto rocnik 2011...toz asi jeste pul roku...ale Mondeo facelift jeste zkouknu a ten 2.0 turbo benzin bych bral...
...a co spolehlivost, zatim dobry ???
31. 8. 2010 17:16
Re: Posun k prémii..
No u mně to dobrý není za těch 57tisíc Km už jsem měnil H7 v přední lampě. >:D >:D >:D Jinak se chystám na třetí garanční prohlídku a myslím že to zase bude rutina. ;-)
31. 8. 2010 17:41
Re: Posun k prémii..
Tak at slouzi dale ;-)
31. 8. 2010 17:48
Re: Posun k prémii..
U mě dobrý :o)ale na první garančku teprve půjdu...teď mám něco přes 16 tis. A jdi do Mondea....Toyota už není co bývala...a ještě k tomu všemu je ošklivá >:D
31. 8. 2010 20:19
Re: Posun k prémii..
Nebuď zlý, poslední Ave se mně docela líbí má takový Lexus flair, ty předchozí nebyly ošklivé ale spíš nudné.
31. 8. 2010 21:11
Re: Posun k prémii..
no mě se na začátku zdál novu Ave taky takový hezký....lxusně pojatý...ale po čase mě to přešlo...až se toobrátilo...ale je to dobré auto ažaž
1. 9. 2010 10:17
Re: Posun k prémii..
Nerikam, ze je Ave krasavec, ale uvnitr bych rekl, ze je to proste hezci nez Mondeo, tam je to takovy preplacany skoro poutovy...ale kazdemu sedi neco jineho, ja radeji strohy prakticky design...spolehlivost Toyoty je samozrejme na stejne urovni jak jine znacky. Ale vite jak to je...kdyz mas Toyotu chces pak spis Toyotu...kdyz mas Ford chces pak Ford...jeste chci zkusit Legacy...ale ten design, proste to Ave se mi zda proti Legacy kraaaasnaaa >:-[]
2. 9. 2010 13:43
Re: Posun k prémii..
Jj máš pravdu jezdím už dvanáctého forda a byl jsem vždy spokojeny a i když jsem měl i jiné auta tak ford je pro mne skvělý průsečík ceny a kvality.
2. 9. 2010 16:18
Re: Posun k prémii..
My mame zatim same Toyoty, ted 1xLexus Rx, ale klidne bych do jine znacky sel...nejsem jak jini tady v diskuzich pisi vysazen na jednu znacku...zadna neni dokonala.