Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chevrolet Captiva po faceliftu: První fotografie

Čtvrtou velkou premiérou Chevroletu se v Paříži stane důkladně modernizovaná Captiva. Stylistické retuše provázejí celkem zásadní technické změny.
Zpět na článek
Avatar - Glaukos
14. 9. 2010 10:09
fotky
Na oficiálních fotkách vypadá dost dobře (původní provedení mě nezaujalo), ale má strach, že ve skutečnosti to bude mnohem horší
Avatar - kolmar
13. 9. 2010 18:58
Re: dobrý
Tak tak zmenu to uz potrebovalo, zufalo! a to najme motory a interier (ktory bohuzial nevidime!). No inac aj mne napadol outlander...cim to asi bude? ale suhlasim s panom hore, tie svetla su mi povedome z sportovejsej verzii starej captivy, ako to bude na novom si racej pockajme!
13. 9. 2010 18:00
Re: Obluda
No tenhle design mel Chevrolet driv nez mitsu, ale je to stejny. Ty zadni svetla byly az doposudjen ve verzi sport. Myslim ze to tak bude i nadale. Popravde z fotek nic moc ale v realu ty svetla nevypadaj nejhur a myslim ze i tohle bude v realu vypadat lip.
13. 9. 2010 17:53
Re: dobrý
suhlas, ale ta tlama mi az tak nevadi, skoda ze sa az priliz podoba na outlander, autu to ale dodalo mohutnost a dospelejsi vzhlad ;-)
13. 9. 2010 17:05
Re: Obluda
Přímo zrůda. Tohle se může designove rovnat leda s čínskou produkcí...
Avatar - twistedTSD
13. 9. 2010 16:38
Re: Obluda
jo lancer mě taky napadl, ty zadní světla si asi mohli odpustit a tlama je přehnaně velká, celkově to ale považuju za změnu k lepšímu
Avatar - twistedTSD
13. 9. 2010 16:27
dobrý
vypadá mnohem lépe a moderněji :yes: ...jen ta tlama mi přijde nějak moc velká
Avatar - Well-being
13. 9. 2010 15:12
Tak jako téměř vždy ...
... změna k horšímu :no:
Avatar - Righ
13. 9. 2010 13:02
Obluda
Po novem Aveu nam "Chevy" ukazuje dalsi ukazku odflaknuteho designu bez hlubsi myslenky, zato s pridi napadne kopirujici styl Mitsubishi od dob noveho Lanceru. Mame tady tedy dalsiho nasupenyho agresora, tentokrat navic s telem mastodonta. Staci prihodit kycovity ciry zadny lampy a katastrofa je dokonana. Kdyz to porovnam napriklad s novym Sorentem, ktery docela umne kombinuje moderne-sportovni vzhled s prvky pripominajici tradicni off-roady, a pritom je schopny vypadat i primerene elegantne, je evidentni, ze na korejskym poloostrove hraje Daewoo oproti Kie/Hyundaii v designu druhou ligu. A nejen v nem. Za tohle tedy :no: .