Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: SwissRoomBox: Roomster jako obytné auto (video)

Švýcarská společnost misC sport & leisure představuje systém swissRoomBox. Díky němu se může proměnit prakticky jakýkoliv osobní vůz s výklopnou zadní stěnou v obytný automobil. Na reklamním videu to předvádí Škoda Roomster.
Zpět na článek
21. 9. 2010 14:53
neregistrovaný "*sm*"
21. 9. 2010 11:22
21. 9. 2010 19:24
13. 2. 2012 13:44
13. 2. 2012 13:45
Avatar - robertPLUS
21. 9. 2010 08:34
Asi to ma par much ale...
ako napad rozhodne velky :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Tomas_2002
21. 9. 2010 08:59
Re: Asi to ma par much ale...
APRÍL !!! :-) >:D :yes:
Avatar - strýček BOB
21. 9. 2010 09:08
Zajímavý nápad
Geniálně vymyšlené, nikdy bych nevěřil, že se do kufru vejde kempovací auťák i se sprchou >:D

Při sledování videa jsem si zavzpomínal na naše komunistické kempování s rodiči. Chudák škodovka narvaná po střechu, na střeše zahrádka s vakem, který měl snad půl metru na výšku. Při stavění stanu se naši dokázali několikrát rozvést... :-) Posez před stanem na takových vratkých křesílkách, jídelní souprava plastová, vařilo se na plynovém dvojvařiči, jedna sprcha na celý kemp. Občas nám do stanu nateklo, občas byl plný stan mravenců, občas se v noci nějaký opilec zamotal do šňůr. Večer posezení u ohně a opékání špekáčků za dorovodu řevu opilců z celého kempu...
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Dinar
21. 9. 2010 09:24
Re: Zajímavý nápad
Všechno můžu podepsat >:D s dodatkem, že když někdy počátkem osmdesátých vystřídal vak na střeše po domácku "slepený" surf, tak se stan s kempingovou sadou přestěhoval do přívěsného vozíku. Tato "souprava" pak dokázala s mírnou podporou větru vyvinout na rovných silnicích maďarské pusty cestou do země zaslíbené dokonce až rychlost 90 km/h. To bylo skutečné cestování, dodnes nechápu, jak jsme to mohli vydržet bez klimatizace. ;-)
neregistrovaný "*sm*"
21. 9. 2010 14:53
Re: Zajímavý nápad
strýčku Bobe, hezky a vtipně jsi to napsal. Jak jsem tě četl a smál se, málem jsem si rozlil kafe..

Room-Boxy mi ale (dneska) přijdou fajn, jen když si něco takového chce pronajmout max.parta mladých lidí a v průběhu několika pár týdnů, bude chtít cestovat.

Žil jsem nějakou dobu třeba v Austrálii, právě tam se tyto Room-Boxy hlavně pro MPV vozy už delší dobu prodávají. A teď si budu protiřečit, ale přestože míst kde se tyto boxy dali koupit bylo relativně dost, tak zájem o ně byl právě opačný. A když už, tak maximálně a jen jako „Rent-Room-Box“, často jen jako Bonus k zapůjčenému vozu, nebo k dražšímu mpv.

Ale tady v Evropě, kde máme nejenom v porovnání se zmíněnou krajinou fantastickou infrastrukturu a navyše, taky levné letenky a hotely či B&B-íčka, mi Room-box nezavání jako to, po čem by právě v Evropě lidé prahli. A nenasvědčuje tomu ani životní styl dnešní mládeže ať je odkudkoliv, kterou potkáte nejenom na Ruzyni.Tím ale neříkám,že to neuspěje a právě naopak, přeji nápadu hodně štěstí.
21. 9. 2010 20:12
Re: Zajímavý nápad
SEN
[odkaz]
21. 9. 2010 11:22
Úhel pohledu
Z mého je to rozhodně kolosální blbost, leč musím uznat, že vymyšlené to je geniálně. :yes: Kromě té postele, která vypadala královsky bych snad ani nechtěl nic z toho využívat ;-)

Na druhou stranu, podivných turistů je nemálo a pořád lepší cokoliv, než bludný holanďan s přívěsem.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Tomas_2002
21. 9. 2010 12:04
Re: Úhel pohledu
Hm....já bych tedy raději za ty prachy pořídil nějaký starší přívěs :-) Když už bych něco takového nutně musel koupit.
21. 9. 2010 19:24
s tou sprchou
ma dostali >:D , konstrukteri sa pekne pohrali a premysleli to do detailov.

Som zvedavy na cenu
Rozbalit vlákno
0
Avatar - dr.biker
21. 9. 2010 19:30
Zajímavá nabídka
Zajímavá nabídka tento Swissroombox, zvlášť pak pro outdorové nadšence cestujících po méně vyspělých zemích, kteří by si toto pořídili do nějakého SUV. Takže by se mohli pohybovat po horších cestách a tábořit v přírodě, kde by se autokaravan nedostal a nebo zase někdo nemusí sebou tahat stan, vařit v kotlíku a umývat se v potoce. Prostě dobrý nápad, ale kolik za to výrobce bude chtít? Souhlasím s tím, že by nebylo špatné si to pouze půjčit na výlet za přiměřené peníze.
Rozbalit vlákno
3
21. 9. 2010 19:51
Re: Zajímavá nabídka
neco podobneho uz leta dela jedna nemecka firma pro vetsinu MPV a dodavek typu berlingo, caddy atp.. a ty ceny jsou v prepoctu kolem 30k.
22. 9. 2010 07:27
Re: Zajímavá nabídka
Pro někoho je to tahání stanu, vaření v kotlíku a mytí v potoce tak správná vzrušující turistika. Aspoň si člověk na chvíli oddychne od těch všech přiblblých vymožeností dnešní doby.. ;-)
Avatar - dr.biker
22. 9. 2010 10:15
Re: Zajímavá nabídka
Máš pravdu, nám chlapům to nevadí, ale pro naše drahé polovičky je toto řešení asi přijatelnější....
22. 9. 2010 01:12
Super nápad :-)
Perfektní pro lidi kteří nemůžou mít obytné auto,že si ze svého udělají v menším obytné auto :-),fakt super nápad.
Rozbalit vlákno
0
13. 2. 2012 13:44
Super nápad
Je to docela pěkná blbůstka ;) promě co jezdí autem na dovolenou je to dobrá věc (uznávám, pěkný nápada)

A jaká že je vlastně cena ?? rači tu není uvedena ? ;) ;) ;) ;)
Rozbalit vlákno
0
13. 2. 2012 13:45
kl,lmklů
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Rozbalit vlákno
0
13. 2. 2012 13:56
HMMM..... tak sem si zjistil cenu xDD
Ahoj v předchozím komentáři sem se ptal na CENU .. pak sem si jí zjistil a ta činí 187 854. z 20% DPH za tuto cenu bych si raději koupil starší karavan ;);) až sem lekl že se spletly o tu 4 na konci no nic no
Rozbalit vlákno
0