Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Facelift
| 22. 12. 2010 18:08
No, musím říct, že tohle auto se mi hodně líbilo už předtím, ale touhle úpravou ještě získalo. Jak jsme dodnes přesvědřen, že předchozí golf byl (podle mého dle některých zvráceného názoru lepší), tak tenhle Eos se mi líbí ještě víc . nejen nejlepší, ale i nehezčí Cc ve své velikosti na trhu. A to musím uznat, že Megane se hodně vylepšil, ale na tohle nemá.

Myslím, že podobný facelift by si zasloužil i Tigiuan. Pak bude rodinka kompletní....
Facelift
| 22. 12. 2010 18:59
Souhlas, Eosu facelift prospel zcela mimoradne. Uprimne receno, dal bych si rict i drive, ale na aute bylo az moc kudrlinek a oblych tvaru, celkove na me pusobilo ponekud zzenstilym dojmem. Ted je to uplne o necem jinem, auto razantne priostrilo, pusobi moderneji a prirozene agresivne. Jenom nevim, jak bude vypadat ocekavany Golf cabrio, tedy pokud nepocitam aplikaci latkovy strechy. Golf cabrio, akorat ze s pevnou skladaci strechou, je totiz uz tenhle Eos. Na tomto miste by mimochodem bylo vhodny v kotnrapozici vuci Eosu vzpomenout snad vubec nejhnusnejsi CCcko vsech dob, a to sice prislusnou variantu Focusu - [odkaz] .
Facelift
| 22. 12. 2010 21:18
Mne tenhle maličký segment tak před dvěma třemi roky docela zajímal (sice bych si to nekoupil, i kdynych na to i třeba měl - na hory se stím jezdit nedá a to je pro mně dost podstatná funkce auta), ale jako takové se mi to hrozně líbilo a líbí. No a tak jsme nevynechal příležitost, abych si to neprolezl alespoň na autosalonech (nebo v showroomech - tam to je slabší) a svezl jsme se pouze Peugeotem (tvůrcem, či spíše znovuobjevitelem tohodle typu), Meganem a Eosem. Naprosto souhlasím, že ty světla do obloučků mi taky trochu vadily (a u Tiguána mi vadí taky, myslím, že dost brzo zmizí), ale musím říct, ře jedině v Eosu jsme neměl problém s výškou, polohou za volantem a především předními sloupky - tedy s výhledem. V tomhle směru byl nejhorší Megane, u Peugeota jsme seděl dole, jak to šlo, ale stejně jsem měl problém s horní hranou předního skla, v Eosu jsme nevnímal, že jedu autem tohot typu (samozřejmně při otevřené střeše). Na posez byl ještě horší Opel a o Fordu ani nemluvím, takže potvrzuji....závidím a zároveň přeji těm lidem, kteří si tohle auto můžou dovolit, musí být paráda cestovat okreskami ve Svýcarsku v horách, v jižní Francii nebo třeba někde v Norsku....
Facelift
| 22. 12. 2010 22:13
Pro CCcka mam podobnou slabost, a ze by spravnej purista vzdycky bral jenom platenou strechu je mi srdecne jedno. :-) Platena strecha naopak vypada na rade aut velmi lacine, laka pozornost zlodeju a vandalu (nedokazu si moc predstavit, ze bych nechal stat "plateny" kabrio pres noc na ulici) a do znacny miry vylucuje celorocni pouziti. CCcko je zkratka ohromnej univerzal - tedy az na snizenou kapacitu kufru u otevrenyho auta, ale to je u takovyho auta poddruznej faktor. Za vubec nejhezci auto dany kategorie pak povazuju prislusnou variantu 3-er. Dokonalost sama - zadnej "batoh", zadny tezkopadny partie, jenom uchvatne jednoduchy a krasny linky. :yes:
Facelift
| 22. 12. 2010 19:06
Mě tedy nejvíce oslovuje Volvo C70, ale je pravda, že narozdíl od eosu zde té C70 IMHO FL neprospěl ani trochu.
Facelift
| 22. 12. 2010 19:51
Jo, tak Volvo C70 byla vzdycky velka parada, at uz prvni nebo druha generace, s Eosem nicmene absolutne nesouperi, neb to je uplne jina liga. Mimochodem C70ka vlastne nesouperi s nikym ani ve svy cenovy kategorii, protoze vsechny znacky nemecky trojky vsadili na sport, takze severan je jedinym CCckem na komfortne-luxusnim poli. Do jisty miry s nim mohl zapolit pouze Spider od Alfy, ale ten se rovnez snazil hrat spise na sportovni notu. Souhlasim i s tim, ze facelift C70ky ve stylu novy S60ky neni zrovna vydarena zalezitost, za sebe dokonce musim rict, ze ho povazuju za vyslovene ohyzdnej. Zrovna tak jako podobne zprznenou C30ku a i predlohu obou techto nestastnych zasahu do jinak velmi pohlednych aut. Vim, ze na novej kukuc Volva se zde peje skoro jenom chvala, ja ho ale povazuju za absolutni popreni dosavadni image znacky a rozmelneni druhdy nezamenitelnyho designu do azijsko-globalni brecky. Vzdyt ty auta vypadaj jako lekla ryba, viz [odkaz] [odkaz] [odkaz] . A to jim promo fotky tradicne jeste pridavaj, v realu je bezpohlavni rozpliznutost jeste horsi. Poslednim hezkym Volvem tak zustava S80 a XC60.
Facelift
| 22. 12. 2010 20:17
:yes:
Facelift
| 23. 12. 2010 08:14
Facelift C70 je vážně hnus. :no: Předtím to bylo moc pěkný auto.
Facelift
| 23. 12. 2010 09:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Facelift
| 4. 1. 2011 01:45
Jediné mínus je, že faceliftem přibral pár desítek kilo. Jinak naprosto souhlasím, přední maska původního EOSe se mi vyloženě nelíbila. Tahle mu sedí mnohem více, narozdíl od takového Multivanu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku