Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Coca-Cola – Vánoční kamiony

Málokterá reklama umí navodit takovou vánoční atmosféru jako ta s vánočními kamiony Coca-Cola.
Zpět na článek
Avatar - Sonny Crockett
24. 12. 2010 13:25
Santa vs. Ježíšek
Jo tahle reklama je pěkná, jako malej jsem jí měl moc rád. Ale dětem blbnout hlavu se Santou, mi příjde blbý. Vím, že Ježíšek není o nic reálnější než Santa, ale jsem zastánce různých zvyků v různých krajinách, a tak bych k nám Santu, ani Dědu mráze a podobný kreace netahal. Nicméně Ježíšek udělal velkou chybu tím, že je neviditelný a tajemný. Santa je klasickej američan - tlustej a extravagantní, ovšem tím pádem i komerčně a mediálně mnohem úspěšnější. Nezbývá, než držet tomu našemu Ježíškovi palce. Přeju hezké české Vánoce :yes:
Rozbalit vlákno
10
24. 12. 2010 15:09
Re: Santa vs. Ježíšek
přesně, aspoň si nemusejí děti myslet do X let jako já... že ježíšek vypadá jako ježek :D:D:D
Avatar - Sonny Crockett
24. 12. 2010 18:14
Re: Santa vs. Ježíšek
Já si ho vždycky představoval jako Pampalábuska z Kuřátek >:D
[odkaz]
25. 12. 2010 08:57
Re: Santa vs. Ježíšek
Holt Santa ma lepší PíáR oddělení >:D
Avatar - white label
25. 12. 2010 11:24
Re: Santa vs. Ježíšek
Dětem je třeba vysvětlit, že Santa je jen zaměstnanec-zásobovač, pracující (za mořem) pro Ježíška, který má dost práce ve zdejším regionu... a stejné je to třeba i s jeho regionálním zásobovačem v Rusku, Dědou Mrázem... ;-) :yes:
Avatar - JDM
25. 12. 2010 18:39
Re: Santa vs. Ježíšek
no já bych no sem taky netahal ale i santa má své tradice a zvyky ..je o hodně mladší a modernější než ježíšek :-) američani mají taky své tradice které nejsou jen o komerci a penězech:) např věšení ponožek na krbovou římsu atd i americký vánoce sou pěkný ..PS santa je tlustej protože v každým domě mu nechávají cukroví tak si představ že v každým americikým baráku si dáš misku cukroví jak budeš vypadat:) ale santa má zůstat v americe mi v česku máme ježucha:)
Avatar - white label
25. 12. 2010 21:00
Re: Santa vs. Ježíšek
...mi (v česku) máme...? :-O 8-s
Avatar - JDM
26. 12. 2010 20:03
Re: Santa vs. Ježíšek
..... pro pražáky ježíška.... :-!
Avatar - white label
26. 12. 2010 20:22
Re: Santa vs. Ježíšek
Nešlo mi o toho "ježucha", ale o to "mi" (máme)... ;-)
Avatar - JDM
26. 12. 2010 23:11
Re: Santa vs. Ježíšek
ajo >:D no jo se stane děkuju za opravu