Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Maybach: O budoucnosti značky se rozhodne do konce roku

Situace značky Maybach nebyla od jejího obnovení nikdy růžová a o jejím osudu se již mnohokrát spekulovalo.
Zpět na článek
15. 1. 2011 12:42
15. 1. 2011 15:40
Avatar - zdravy rozum
15. 1. 2011 12:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - kosmonaut
15. 1. 2011 15:40
Zaříznout
Maybacha zrušit a místo toho rozběhnout sériovou výrobu Mega Track.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Hombre_71
15. 1. 2011 18:06
Maybach si nezaslouží zánik
potřebuje ale nějaký svébytný luxusní model. Rollsy pod taktovkou BMW se také dost vymykají tradicím značky, ale nabízí úchvatný originální design, luxus a vyspělou techniku. Technika a luxus Maybachu neschází, jen by si měl někdo více vyhrát s kabátkem a bude to "sukces". Jde o to nabídnout něco opravdu špičkového a zajímavého na co se potencionální kupec chytí. Vzhledem k tomu že se v dnešní době najde dost lidí kterí jsou ochotni vysolit mnoho milionů za Veyrona, Aston One-77 nakonec i Maybach Coupé od Xenatecu, je tu stále dost místa pro opulentní luxusní auťáky.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - positivemind
15. 1. 2011 19:57
Re: Maybach si nezaslouží zánik
Čím se Rollsy vymykají? Je jasné, že se exteriér musí posouvat dál, koneckonců jejich majitelé mládnou, a interiér je stejnej už 40 let :-)
15. 1. 2011 20:34
Re: Maybach si nezaslouží zánik
vymykaji se tim, ze nevyrabeji technicky zaostale auta jak v minulosti. Anglicke auta, jaguar, RR, Bentley byli vzdy krasne ale po technicke strance byli na strasne urovni. V USA si znich delali srandu, kdyz prselo tak majitele radeji neopousteli garaze aby jim nenateklo dovnitr, jaguar ve vlhku si ani nenastartoval :-) v RR byli sterace jak v chrobaku.
Pro RR bylo BMW to nejlepsi co se mohlo stat
Avatar - baca42
15. 1. 2011 20:27
Re: Maybach si nezaslouží zánik
Tento týden jsem za ním zase jel. Minule jsem ho viděl jak najíždí na obchvat Roudnice, abych ho ukázal dětem tak jsem vyrazil za ním. když mě spatřil,jak se na něj *, tak radši přidal. Nahoře na křižovatce mi ukázal jakej má i taková velká limuzína vodpich. :yes:
15. 1. 2011 21:00
ked prisiel na trh
to bol rozruch a teraz ide padnut...
Mozno ak znizia cenu na real aj sa viac preda...alebo nech ho zrusia uplne...
Rozbalit vlákno
0