Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Scania V8 Black Amber: Individualizace od výrobce

Scania ve spolupráci s firmou Svempas připravila limitovanou edici svých nákladních vozů s motorem V8.
Zpět na článek
18. 1. 2011 16:41
18. 1. 2011 19:30
19. 1. 2011 15:31
Avatar - kolmar
18. 1. 2011 16:41
krasavec
Az ho skoda zapriahnut do prace...no na drifterske zrazy ako stvoreny ;-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Norge
18. 1. 2011 19:30
Griffin
.. parada zo Scandinavie, yee ha.. V8 :yes:
Rozbalit vlákno
0
19. 1. 2011 13:46
toyota land cruiser
hezka,nevi nekdo kolik to ma rychlosti??je to automat nebo manual?ziju v americe muze me nekdo vysvetlit jaky sou zakony na ty emise v EU???nechapu kdyz je legalni to euro 3,proc bych tam cpal urcite drazsi euro 5??vsechny diesel musi splnovat na nakladaku i na osobaku minimalne euro 3>??diky
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Norge
19. 1. 2011 17:28
Re: toyota land cruiser
..je tam opticruise, naco manual pri 730hp a 3500nm a max 60 ton ?? ..ak vsak mas chut radit manualne, u vas US to v nakl.autach nebude problem a standardne aj bez synchronu ..ze ano >:-[]
Okrem toho automat ponuka moznost radit manulne, ale manual automaticky NIE ... ;)
Je to paradox a velky humor tento svet... v US su automat.prevodovky v os.vozidlach standard a kto zvoli manual je divny, a predsa sa ich zacina predavAt viacej kazdym rokom, ..co v Eu je presne opacny level...
Nakl.vozidlach sme naskor pouzivali 16.rychlostne skrine, neskor 12. teraz automat ... Plechovky teda os.auta najskor 3 az 4 potom 5 az 6 a teraz 8a9.stupnov ..ale rychlosti take iste plus minus 30km/h., ..aky motor potrebuje na 2.-3000kg 9.stupnov ?! ..plynule zrychlenie z opimalnou spotrebou vieme dosiahut ovela efektivnejsie ako nahadzat mimi-ozubenia s elektornikou do skrine..nejak som sa nechal uniest ..sorry - unnskyld !
Ale k veci - k tvojej otazke :
Zakon o emisiach spal.motoroch pre premavku na pozmenych komunikaciach v plnom zneni je mrte prikazov a nariadeni od administrativy z EU, ktore sa SEM nezmestia ...plati ze v Eu je teraz Euro 5 a zanedlho pride prisnejsi level..., i ked niektore politic.zriadenia maju na svojom uzemii ledva ci max.E2, ..ale to je na inu debatu.
Preco E5 a nie E3 ti urcite vysvetli kazdy dopravca, hlavne ti co tranzituju casto cez Rakusko ci Svaciarsko, ale i ine. I ked suhlasim ze AdBlue je trochu nedoriesene vec ...EGR je zatial lepsia alternativa, i ked drahsia na phm. ak nejazdis iba do vyspelich krajin z kvalitnou cestnou infrastrukturov.

Nicco: ..Svetla na denne svietenie su na spravnom mieste v ramci administrativi EU, ale pevne verim, ze urcite chapes os.vozidla ju maju inu ako nakl.vozidla, busy atd. ... Ak ta to vazne zaujima poslem ti link z odkazom.

Pre uplnost : [odkaz]
19. 1. 2011 15:31
LED
Zaujimave, ze denne LED svetla dali na strechu. U osobaku nemozu byt vyssie ako nejaky cca 1m od vozovky.
Rozbalit vlákno
0
20. 1. 2011 03:54
CAT is the best!!
dobry info dik.tady maji nakladaky myslim normalne 9 rychlosti,nebo 18 myslim.kenworth je asi nejlepsi,nebo north star,mac??vsechny co maji CAT motor,detroit je taky v poho,sem ridil parkrat internacional z cummins,to je sracka.mam nejradsi CAT motory,scania nejsou taky spatny asi,ale slysel sem ze sou docela poruchovy.sou tady taky volva,ale z cummins motorama vetsinou takze nic moc.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Norge
21. 1. 2011 01:44
Re: CAT is the best!!
..Cat ma dobre motory, ziadne pochyby, ale v Europe ich najdes tak v stav.strojoch a Forde F. ... Osobne asi tiez KW model W900 s Cat ;-) , keby bolo Us, ale ja som Europe a tu je to ine.
Vyrobcovia musia hrat o kazde kilo a cm !
Vies ake su napr. v Scandinavii na mohych miestach uzke cesty ? .. 3700 az 5000mm ...dvojsmerna !, ..ked sa stretnete ..zacina snow.
To v Usa ani nevies co je poriadna zakruta ci kopec ...jazdis rovno ako z vlakom Pre ukazku tu mas odkaz :
[odkaz]