Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Honda Accord Crosstour – Crossover s liniemi kupé

Nabídku modelů značky Honda na americkém trhu rozšiřuje nový crossover Accord Crosstour. Novinka nastupuje s jediným motorem, pohonem předních nebo všech kol a pětidveřovou karoserií se splývavou zádí.
Zpět na článek
8. 11. 2009 10:50
neregistrovaný "misiak"
Avatar - delphino
8. 11. 2009 09:54
já ti nevím čéče
sotva problikli první snímky první co mi vytnaulo na mysli "ty zadní světla jsou jak z minulé generace méganů kombi" další myšlenkou bylo "co je to za divný tvary? To se vzhlédli v Panameře" a do třetice "evropskej čumák se mi líbí víc"

po nějaké době mi ten tvar přestal tolik vadit, ale z vida mi přijde jako ještě trochu stylisticky nedotažený, ale jaký to bude naživo posoudit nemohu. Zadní světla mi pak ještě přišli jako kříženec toho megana se starším céčkovým mercedesem a čumák mi připadá do teď hezčí ten evropskej >:D
Rozbalit vlákno
1
8. 11. 2009 18:16
Re: já ti nevím čéče
Ty světla připadají jak stará KIA. Shuma. Možna nejen světla. Celkově tenhle typ aut vypadá jak retro na Talbot(Simca či Chrysler) nebo jak se to v 80 letech jmenovalo. Snad se to objevilo i v Nemocnici na kraji city
neregistrovaný "misiak"
8. 11. 2009 10:50
ale ano..
ten design je trosku (pre europana) divny, no ameriku a japonsko urcite oslovi.
Napokon nedavno sme boli svedkami predstavenia skatule, pred ktorou kazdy onanuje ale tato Hondicka je 2x krajsia :yes:
Rozbalit vlákno
0