Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW X1 M-paket: První fotografie

Populární tovární tuning s písmenem M v názvu se týká i nejmenšího SUV značky BMW.
Zpět na článek
21. 1. 2011 16:13
21. 1. 2011 16:50
21. 1. 2011 17:13
21. 1. 2011 18:11
21. 1. 2011 18:32
22. 1. 2011 18:09
21. 1. 2011 18:11
neregistrovaný "mdeejay"
21. 1. 2011 18:19
21. 1. 2011 18:33
21. 1. 2011 22:04
21. 1. 2011 23:24
21. 1. 2011 23:29
21. 1. 2011 23:50
22. 1. 2011 10:26
21. 1. 2011 09:27
tomu autu nepomoze ani svätena voda...
x1 vyzera velmi zle...teda ok__100 ludi 100 chuti...ale ja osobne povazujem toto BMW za dizajnovo velmi nepodarene, vratane 1ky.
a este jedna zaujimavost >:D
[odkaz]
Rozbalit vlákno
25
21. 1. 2011 09:53
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
x1 vyzera velmi dobre, teda ok__100 ludi 100 chuti... ale ja osbne povazujem toto BMW za dizajnovo velmi podarene, vratene 1ky
>:-[]

nie teraz vazne, ja povazujem x1 za velmi krasne auto! a malu jednicu takisto ;-)
Avatar - 3_diamanty
21. 1. 2011 10:14
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Paradne video a uplne suhlasim s tym co pises

BMW X6 ale aj dalsie monstra su neprakticke obludy dokonca je v nich malo miesta, ako stvorkolky stoja za prd a nevravim este o spotrebe. Su tak akurat vhodne pre holohlavych nackov alebo pipky proste pre exotov spolocnosti ktori sa musia ukazat a zakryvat tym svoje komplexy. V zivote by som si X6tku nekupil to radsej budem jazdit v tazkej astre z olova :-)

Uz som to tu pisal viackrat a suhlasim s tym chlapikom z top gearu Range Rover je daleko lepsi na vsestranne pouzitie ako ten nepodarok s nazvom X6 ktory je tak vhodny na ukazovanie sa pred ludmi.

X1tka je na tom podobne, videl som nazivo a je to strasne male auto, doslova mrnave zvnutra, sirsi sbskar a holohlavci tupci budu mat problemy. Mozno preto volia X6tky aby im do nej vosli tie ich gebule.

Paradne video ktore pekne ukazuje ze v takom stupidnom aute jazdia len ....

Bravo Chester
Avatar - Krispos
21. 1. 2011 14:22
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Toto se neda komentovat, tobe ta implantace korejskych bryli hodne rozmazala realitu.... :no:
Avatar - escorpion
21. 1. 2011 16:18
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Kto si hrbatú obludu X6 kúpi ? Nájdu sa jedinci, ktorí za to utratia aj 70 tisíc €, aby boli "in" a dávajú najavo akože svoju nadradenosť, ale je to obyčajná, hnusná krabica.

Ani X1 by nevyhral súťaž krásy, ale je to bmw. Za obyčajné, sprosté logo sú niektorí schopní platiť desaťtisíce €. Nikoho nezaujíma priestor, pomer cena/hodnota, ale sprosté logo na kapote.

To, že konkurencia je s cenou o polovicu nižšie, nie je argument. Ako by ste vyzerali, keby ste na plese v opere vystúpili z hyundaia ? Úboho, trápne, že ? To, že je šikmé H spoľahlivejšie a cenovo prijatelnejšie, dajme tomu pri porovnateľných jazdných vlastnostiach nikoho nezaujíma. Platí sa za značku a tým bmw zatiaľ je. Aj za obyčajné veci, ktoré sú u ostatných značkách samozrejmosťou a štandardom, musíte u bmw platiť. A platiť nehorázne prachy.

Koľko ľudí, toľko chutí, ale stupidita a pocit vyššieho ega vedie ...
Avatar - kari.laz
21. 1. 2011 21:14
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Ted jsem se málem pos... smíchy. Tohle je hláška tohohle roku

"To, že je šikmé H spoľahlivejšie a cenovo prijatelnejšie, dajme tomu pri porovnateľných jazdných vlastnostiach"

To snad nemůže myslet vážně ani ten, co má logo Hyundai v avataru.

To že je X6 obluda a X1 taky děs, nic nemění na tom, že je prošpikovyný technologiemi, udělané ze špičkových materiálů a jízdně oproti hyundai úplně jinde. O motorech nemluvě.
Avatar - kari.laz
21. 1. 2011 11:20
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Sdílím tvůj názor na X1. Taky se mi nelíbí. Vídám jí docela často a je to opravdu hrozné. Opravdu za paskvili z produkce BMW označuji právě X1, X6 a 5GT. To jsou podle mě totální kroky mimo.
Avatar - woody-alien
21. 1. 2011 11:28
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Já musím trochu oponovat. X1 je podle mě především extrémně nefotogenická. Naživo mě celkem mile překvapila. Samozřejmě, s tím místem to není žádná hitparáda, ale to u většiny podobně velikých SUV. Ale jako bonus jezdí skutečně skvěle.
Avatar - kari.laz
21. 1. 2011 11:32
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Naživo je stejně divná jako na fotce.
Avatar - twistedTSD
21. 1. 2011 16:24
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
pro tebe...mně se třeba líbí :-)
Avatar - Parda71 (BMWfans)
21. 1. 2011 11:29
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Myslete si co chcete, ale rozhodně to nejsou kroky mimo. Co vím, tak X6 se prodává velmi dobře a ani o 5GT nebo X1 jsem neslyšel, že by měly o zákazníky nouzi ;-)
Avatar - kari.laz
21. 1. 2011 11:34
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Prodává, protože to má vrtuli na kapotě.
To že například X6 je mastodont s místem uvnitř jak ve fabii, který není ani teréní ani cestovní o tom vypovídá dost.
21. 1. 2011 12:28
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
V X6 je srovnatelně místa jako v X5, s tím rozdílem, že je pro 4 a vzádu je omezený prostor pro hlavy vysokých pasažérů. Srovnání s fabií je mimo mísu
Avatar - Dinar
21. 1. 2011 13:02
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Zbytečné argumenty, stejně jako ty, které říkají, že X5 s naprosto stejným podvozkem a pohonem jako X6 nemá v reálu v terénu žádný handicap ve srovnání s čímkoliv z kategorie SUV. Pokud si zmyslím, udělám dehonestující video na libovolné auto, jakkoliv je představa videa kde jede Klaksón v Rangi po silnici, v každé zatáčce se válí po dveřích či spolujezdci za komentáře o naprosté neschopnosti toho auta na silnici, vzhledem k místu vzniku tohoto pořadu, jaksi mimo mísu. ;-)
Avatar - Parda71 (BMWfans)
21. 1. 2011 23:10
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Hlupáčku, víš kolik už bylo neúspěšných BMW? Dost a ti tví oblíbenci to určitě nejsou. Že se tobě nelíbí, tvůj boj. Patří mezi nejlepší auta svých tříd a prodávají se dobře.
Zbytek tvého komentáře je tak hloupý, že ho nemá smysl komentovat ;-)
21. 1. 2011 12:25
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Taky se ponejvíce staví hnustné katalogové baráky v satelitech. A jak si vnich lidi lebedí. Že se to prodává nic nevypovídá o vkusu a inteligenci majitelů.
21. 1. 2011 12:21
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Ale proč ne. K hnusnýmu katalogovýmu baráku v satelitu ještě hnusnější BMW, pokud možno nejlépe SUV.
Avatar - Dinar
21. 1. 2011 12:55
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Docela zábava, vás tu číst, chlapci. Jasně, ke každému katalogovému domku za dvaapůl jedna X6 ve stejné ceně. >:D Ale chápu, že ze sedmého patra paneláku je už perspektiva pohledu docela pokřivená. ;-)
Avatar - kari.laz
21. 1. 2011 13:22
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Ne každý potřebuje bydlet na vesnici, nebo v přímestí a mít barák. Spoustu bohatých má pěkný byt. A ne každý je bez vkusu, aby bydlel v řadovce, nebo katalogovém domě, co má dalších x lidí. A dost lidí má lepší vkus, aby si koupili něco jiného než X6.
Avatar - Dinar
21. 1. 2011 14:14
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
To je ovšem hluboká úvaha... :-) Škoda, že nijak nesouvisí s tím, na co reaguješ.
Avatar - kari.laz
21. 1. 2011 14:57
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
V tom případě netušíš v jakém vlákně jsi
Avatar - Dinar
21. 1. 2011 15:13
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Rozviň prosím úvahu, kterak si majitelé katalogových domků s cenou 2,5 mega i se soškou barokního andílka mezi vrátky pořizují X6ky ve stejné hodnotě.
Avatar - kari.laz
21. 1. 2011 21:16
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Pokud nejsi schopný pochopit, že narážím na tvou narážku na pohled ze šestého patra, tak nemá cenu tu s tebou o ničem polemizovat, aby jsem ti pak musel každý příspěvek znova vysvětlovat.
21. 1. 2011 23:22
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
sedného... :-)
Avatar - woody-alien
21. 1. 2011 23:25
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
Třeba tam tak vysokej panelák nemaj... ;-)
22. 1. 2011 10:23
Re: tomu autu nepomoze ani svätena voda...
pořád je mi jeho pohled nemilosrdného kritika hnusu sympatičtější než tvoje patolízaltsví "aby ses náhodou neztrapnil"
protože ty na to auto taky nemáš ale bojíš se toho aby to náhodou nebylo vidět tak raději oslavuješ "císařovy nové šaty"
Avatar - twistedTSD
21. 1. 2011 16:13
nice
vypadá nádherně! :yes:
Rozbalit vlákno
9
Avatar - escorpion
21. 1. 2011 16:50
Re: nice
X1 vypadá zle, veľmi zle.

M-paket oproti bežnej x1 takmer žiadny rozdiel, nárazník ? Ale je to M-paket. Teraz do pozoru ! Žiadne orgie sa nekonajú. Výkon motora ostáva, ale chtiví zákazníci si môžu objednať iný predný a zadný nárazník oproti bežným užívateľom X1.

Tipujem, že M-paket bude minimálne 3 500 €. Ešte stále je kríza a nech ide M-paket do *. Aj tak je bmw x1 drahé až až. Kto si kúp M-paket, keď aj samotné x1 má problém s predajom ?

1 z 1000 a to bude asi ten prémiový človek, ktorý otvorí vrata a vidí hnusné, predražené bmw.
Čo na tom, že za tú cenu si kúpi aj 5 nových, iných áut. Hlavne, že má bmw...

Ľudia, takto to nefunguje, podľa pracovných pozícii si kúpovať autá. Niektorí na to majú (dedičstvo a aj zárobková činnosť a pod.) a nekúpia si to len preto, aby neprovokovali a nedráždili nadriadených a kolegov... A navyše, kupovať si hnusnú, hrbatú p.i.č.o.v.i.n.u. ?

P.S.
V Pezinku je dobrá nemocnica, ktorá lieči poruchy osobnosti a iné závislosti. Kľudne sa hláste majitelia či už x1 alebo aj x6.
Avatar - saldy
21. 1. 2011 17:13
Re: nice
Klid, nebo to s Tebou sekne ;-)
Avatar - escorpion
21. 1. 2011 18:11
Re: nice
Som kľudný, mám "len" i30 a aj kvôli nemu som mal v práci obrovské problémy. Ako je možné, že po 5 rokov práce som si dovolil kúpiť nové auto ? Obyčajné auto, i30 a neviem si predstaviť, keby som si náhodou kúpil niečo viac. BMW je sen a nemožné. To si rovno hľadať iný džob. Ľudia sú zavistlivé svine.
Aj keby som mal na lepšie auto, tak si ho nekúpim, lebo mám strach, aby som nemal lepšie auto ako vedúci. Príklad, vedúci prevádzky (veľmi veľa € na účte každý mesiac), ale v reále, 15 - ročná felícia. Kúpte si BMW X1 a rovno si podajte žiadosť o výstup ...
Avatar - Krispos
21. 1. 2011 18:32
Re: nice
Když k těm závistivým sviním přidáš kejhající potrefené husy, tak to bude sedět :-)
22. 1. 2011 18:09
Re: nice
haha.. Ty si komik! Ži svoj život naplno frajere! a * sa na takú robotu! Ked si z PK tak to máš do BA kúsok a tam sa dá nájsť better job ;-)
A môžeš si kúpiť aj ponorku..
PS: X1 vyzerá dobre.. X6 nie.. môj názor
neregistrovaný "mdeejay"
21. 1. 2011 18:11
Re: nice
To jsou zas kecy...když budu např. chtít Hyundai ix35 v plný výbavě, tak se dostanu na cenu kolem 750tis!!! BMW X1 se dá koupit v naftě za nějakých 650tis a za 750tis už budu mít taky slušnou výbavu, ale hlavně auto prémiové značky s nesrovnatelně lepšíma jízdníma vlastnostma (ix35 má např přeposilované řízení - auto typicky pro ženy) atd. jinak design BMW je ok....
Avatar - escorpion
21. 1. 2011 18:19
Re: nice
Nie, také jednoduché to nie je. Nič nie je čierne a biele. Postav v práci ix35 a bmw. Čo si myslíš ako dopadneš ? Keď má hyu, tak máš šancu (akceptovateľné), ale bmw ? Samozrejme audit a potom ? V horšom prípade papa.
Avatar - Krispos
21. 1. 2011 18:33
Re: nice
O takovou práci bych asi nestál.... radši bych si našel jinou a koupil si to BMW, než abych se jako srab krčil v i30...
Avatar - woody-alien
21. 1. 2011 22:04
Re: nice
No a co nám tohle tvoje, promiň mi ten výraz, skučení vypovídá o kvalitách BMW X1. Nic. Dozvěděli jsme se, že i kdybys na něj měl, tak se budeš bát ho koupit.

Nedosáhneš na hrozny, a jenom proto jsou podle tebe kyselé ? ;-\

X1 prostě vypadá jinak, někomu se líbí, někomu ne, není moc prostorná a skvěle jezdí. Ceny přitom nejsou nijak drastické, samozřejmě že se s příplatkama můžeš podívat daleko, daleko za milión.

Ale rozhodně nevyčítej X1čce, že si jí nemůžeš koupit, protože tvůj vedoucí má Feldu. Buď na ni už nemysli, nebo se staň vedoucím ty. ;-)
21. 1. 2011 23:24
X1
Víš, jak to je... Když ho máš, je OK, Když ho nemáš, je to *. ;-)
Rozbalit vlákno
3
Avatar - woody-alien
21. 1. 2011 23:29
Re: X1
Anebo jseš nad věcí, vyzkoušíš, ohodnotíš a jdeš dál. X1 je OK, ale kupovat jí nebudu.
21. 1. 2011 23:50
Re: X1
Je to jen obyčejný BMW, vždycky musíš bejt nad věcí, ne? Kup si klidně 7 let "pohody", nebo sanpéro ;-) :yes:
22. 1. 2011 10:26
Re: X1
to vypadá jako hlubokomyslná úvaha :no: >:D
22. 1. 2011 10:12
vážení přátelé
tohle kchár je tedy opravdu humus :no:
Rozbalit vlákno
0