Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Peugeot 508 – Nový zástupce pro střední třídu

Peugeot 508 v letošním roce nahradí v nabídce své značky hned dvě modelové řady.
Zpět na článek
30. 1. 2011 09:17
neregistrovaný "Pebob"
neregistrovaný "Pebob"
30. 1. 2011 09:17
Naživo
Viděl jsem auto na živo v pátek, tedy pouze staticky, ale moje dojmy jsou skvělé. Interier je moc pěkný, funkční, super materiály. Zpracování bylo lepší než u nového passatu. Design exteriéru, tedy předení část pěkná, ale ta zadní část nic moc, ale jako celkové mě auto překvapilo. Cena ve výbavě by měla být o 80tis levnější než u passatu, což už je solidní nabídka. Mělo to dokonce i přední světlomety s led dioadamy na denní svícení, tedy pro osvětlení cesty. Toto je první Peugeot který mě oslovil. Dokázal bych si představit, že bych o něm při koupi uvažoval. Jsem překvapený.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Hombre_71
30. 1. 2011 10:34
Re: no jo, to je moc pěkný
ale tady neustále převládá ten ničím řádně nepodložený názor že "žabožrouta nebrat" a jediný pořádný auto že dělá "koncern". To že v tabulkách spolehlivosti na tom ty VW a Škodovky nejsou nijak moc dobře na tom nic nemění.
31. 1. 2011 20:30
Re: no jo, to je moc pěkný
No,já osobně už o francouzském autě nechci ani slyšet...opravdu nespolehlivé a problémové vozy. Nechci nějak pomlouvat nebo někomu tento názor vnucovat, jen mluvím z vlastní zkušenosti
Avatar - 3_diamanty
30. 1. 2011 12:22
Re: no jo, to je moc pěkný
kral strednej triedy je tu :yes:
Avatar - Hombre_71
30. 1. 2011 15:53
Re: no jo, to je moc pěkný
Tak ve Francii určitě. Tohle auto sfoukne Lagunu jak svíčku a C5 už taky trošku zastarává. O situaci u nás píšu trochu výš