Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Auto přiveze do Ženevy nový koncept

Škoda Auto letos v Ženevě kromě nového korporátního designu a loga představí i studii, naznačující nový design značky.
Zpět na článek
22. 2. 2011 19:24
23. 2. 2011 11:25
23. 2. 2011 13:54
Avatar - petrumr
22. 2. 2011 19:24
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
5
22. 2. 2011 19:27
Re: dobrá zpráva
Rekneme ze v mestskych mini vozech maji sve misto...
Avatar - Wen Věčněžasnoucí
22. 2. 2011 19:50
Re: dobrá zpráva
Na 1,2 TDI CR ještě neznám žádný reference, a benzínový tříválec by se měl taky představit s turbem, ne?
Avatar - WinDiesel
22. 2. 2011 22:38
Re: dobrá zpráva
Jestli ti budu stačit já, jel jsem v tom půlhodinovou zkušební jízdu (Greenline) a bylo to............ jednoduše překvapující. Motor dokonale utlumen a zvláštní zvuk 3 válce slyšíš pouze při razantní akceleraci - a motůrek s Fábií pěkně cvičí....... Velmi zajímavé, velmi překvapivé. A spotřeba, když se na to nešlape opravdu velmi nízká.
Zvenku to na volnoběh vyšívá jako šicí stroj a není možno poznat, že je to 3válec.
Avatar - Wen Věčněžasnoucí
22. 2. 2011 23:22
Re: dobrá zpráva
Díky za zkušenost, vypadá to jako zajímavá alternativa pro méně náročné :yes:
Avatar - WinDiesel
23. 2. 2011 07:19
Re: dobrá zpráva
Za málo, ale budu tě korigovat............. pro méně náročné ale i pro náročnější. Škodovku nemusím ale nenalézal jsem tam nic, co by se dalo zkritizovat a motor už vůbec ne. Pokud je 1,2 HTP hrůza, tak 1,2 TDI je pašák.
22. 2. 2011 22:06
To mě nepřekvapuje
Dle informací z dalších serverů... ještě tento rok přijdou dva nové modely! :-! No, pokud pojmou edici za nový model, tak snad ano. Ale jinak je vidět, že to tempo rozvoje (posledních 20 let) není nijak závratné (po 20 letech mít 5 modelů je fakt bída) :-(
A nakonec Šup! (doporučuji zaregistrovat Škoda UP! = ŠUP) se prý představí až na podzim, tedy se zpožděním (opět vývoj trvá přes 4 roky, to snad bylo možné v 80. letech, ale dnes?).
Ale budu rád, když mě Jozef překvapí - ta studie / koncept - to je jeho (od základu) první dílo pro Škodu. Má to (dovozuji) v koncernu těžké, ale snad to bude stát zato.
Zatím mi Škoda připadá spíš mátoživá, chtělo by to nasadit tempo a překvapovat... To tam zatím zcela chybí!
Rozbalit vlákno
6
22. 2. 2011 22:12
Re: To mě nepřekvapuje
Že by Jozefova labutí píseň?
22. 2. 2011 23:47
Re: To mě nepřekvapuje
No, na to je ještě mladý... [odkaz]
23. 2. 2011 01:44
Re: To mě nepřekvapuje
I mladí přicházejí a odcházejí...
22. 2. 2011 22:58
Re: To mě nepřekvapuje
Mátoživá škoda? No Břéťo, co si tedy pod tím spojením představuješ? :-O
22. 2. 2011 23:51
Re: To mě nepřekvapuje
Stačila by mi negace "nasadit tempo a překvapovat" :-) Hrome, přemýšlím, jak vypadá negace konjunkce. Tož už to neřeším.
23. 2. 2011 01:17
Re: To mě nepřekvapuje
Nemá vlastník škodovky spíš problém s její gradací?
Avatar - leone
23. 2. 2011 09:26
Nový koncept ????? !!!!!
To je potěšující informace,..ale pokud pružnost "ŠKODY AUTO" bude jako doposud, tak ať tam raději nic nevozí,...doba od uvedení konceptu do výroby nemůže být delší jak rok, příklad Joyster !!!,...Ti, co chtí podobné auto, nečekají až to v MB opráší, ale koupí si to u konkurence :yes: Jinak já jsem příznivcem ŠKODY, ale jejich reakce na trh je teda šílená, nebo jim je to tak vedením VW nařízeno :no:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Wen Věčněžasnoucí
23. 2. 2011 09:57
Re: Nový koncept ????? !!!!!
Pokud se jedná o oťukávací koncept jako Joyster, Yeti apod., tak je rok a víc standardní doba, pokud se vůbec rozhodnou auto vyrábět. Spíš jde o to, že spousta automobilek dnes vozí na výstavy jako koncept auta připravený do půl roku do výroby, ale to je něco jinýho...
23. 2. 2011 11:25
Prekvapeni
Poprve v zivote vidim vsechny skodovky pohromade. Skoda nema oskliva auta, az jsem z toho prijemne prekvapen. I ta Fabia vypada moc hezky.
Rozbalit vlákno
1
23. 2. 2011 13:54
Re: Prekvapeni
Taky jsem koukal na tu fotku, moc pěkná. Trochu mi to tam kazí ta modrá Octavie, tu moc nezvládli (včetně kol). Nejvíc mě zaujal Roomster, který je podezřele široký ;-)
23. 2. 2011 16:50
Ať žije kvantita
Poslední dobou už začínám být alergický na prohlášení typu "do toho a toho roku chceme vyrábět o x procent aut víc". Je sice pravda, že jsou ještě státy, kde trh není zcela nasycen, ale z celkového hlediska podle mě o tolik aut víc v globálu nepotřebujeme. Pokud mají být za tohoto předpokladu plány jednotlivých automobilek reálné, pak zákonitě musí dojít k jedné z následujících variant:
a) na silnicích bude ještě víc aut
b) zkrátí se životnost aut - budem je měnit a šrotovat dřív než nyní
Nebo někdo produkci bude zvedat na úkor jiného výrobce a aut zůstane zhruba stejně (nic proti konkurenčnímu boji). Pak se ale můžeme brzy dočkat toho, že auta bude vyrábět čím dál tím méně výrobců, což se vlastně už z části děje :'-(
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Wen Věčněžasnoucí
23. 2. 2011 17:10
Re: Ať žije kvantita
A, B a C je správně, jen záleží na tom v jakých poměrech...