Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jeep v Ženevě: Poprvé pod křídly Fiatu

Jeep představil hned dvě novinky a obě díky své velikosti takřka nešly přehlédnout.
Zpět na článek
11. 3. 2011 13:26
Jenom doufám....
, že to Amící od Jeepu ustojí a nenechají si do toho od Fiatu kecat. Jestli o něčem tahle podalpská firma neví nic, tak jsou to auta, co vyrábí Jeep. Doufám, že se nedočkáme Jeepu se znáčkem Alfy, Lancie nebo dokonce (panebože, prosím ne) Fiatu na masce a na volantu.
Rozbalit vlákno
4
11. 3. 2011 13:38
Re: Jenom doufám....
Jako fanoušek Jeepu v to doufám taky a jsem taky zvědavý,jestli ten italský diesel dokáže plnohodnotně nahradit skvělý motor od Mercedesu.
Avatar - Barrichello
11. 3. 2011 14:02
Re: Jenom doufám....
Papírově má lepší hodnoty, jaká bude realita uvidíme v červnu...

Já myslím že do toho Jeepu kecat enbudou, byli by sami proti sobě, jak tu bylo řečeno, ví o tom kulový.

Je potřeba přebudovat delarskous ít v evropě, taky v jižní americe, rozšířit atd.
To sou věci čemu by se měl Fiat věnovat.
11. 3. 2011 14:14
Re: Jenom doufám....
[odkaz]

;-)
Avatar - abacus
11. 3. 2011 16:26
Re: Jenom doufám....
Wolff tu písal o modelovej ofenzíve Fiatu pre tento rok.
Tak sa možno ešte niečoho dočkáme. :-)
11. 3. 2011 15:10
TOYOTA LAND CRUISER
vcera sem vydel jak prevazeji ten novej cheep od nekad z dealership,cheep byl rozbitej z otevrenou kapotou a blokoval silnici,za nim staly dalsi cheep a spousta aut.skvela reklama pro tyhle nekvalitni a poruchovy auta!!sem se musel moc smat!! >:D TOYOTA!!!
Rozbalit vlákno
3
11. 3. 2011 15:25
Re: TOYOTA LAND CRUISER
To je dobře, smích léčí. ;-)
11. 3. 2011 21:12
Re: TOYOTA LAND CRUISER
Tři roky a ani jedna porucha,na silnici x krát lepší než Lancruiser(vyzkoušel jsem) v terénu fifty-fifty(myslím si).
Avatar - Barrichello
14. 3. 2011 10:28
Re: TOYOTA LAND CRUISER
Ještě si zapoměl říct, že to byl 10 lete starej kousek po totálce vid.
HAHAHA.

Píše se rok 2011 a technika je nová, tak nevím co máš pořád za problém