Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ferrari P4/5 Competizione na Nürburgringu (video+nové foto)

Ladění Ferrari P4/5 Competizione vrcholí a tým Scuderia Cameron Glickenhausen uvolnil video natočené na Severní smyčce.
Zpět na článek
29. 3. 2011 13:52
29. 3. 2011 19:49
29. 3. 2011 20:32
29. 3. 2011 22:41
30. 3. 2011 21:15
30. 3. 2011 21:54
Avatar - Pekelná Micinka
29. 3. 2011 13:52
4/5
Trochu jiný kafe, než ta Zagatova Alfa...
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Enzo
29. 3. 2011 19:49
Re: 4/5
Hlavní rozdíl je, že Kappova Alfa nikde nejezdí, je to pouze showcar. Když jsem jí viděl v Miláně, měla "chlupatý" pneumatiky, pak jí opatrně převezli na valník a při tom jim to několikrát chcíplo 8-s
Tohle Ferrari je dost dobrý, hlavně v akci :yes:
29. 3. 2011 20:32
...
Mě se líbí, že pan Glickenhaus chodí na fóra mezi fanoušky a je ochoten vysvětlit co, jak a proč udělali, kdy budou další testovací sessions a jaké úpravy plánuje.
Mimochodem, třeba včera řešili, jak z nelakovaného karbonu sundat rozpláclé brouky. Docela legrace, taky bych chtěl mít podobné problémy. :-)
Rozbalit vlákno
7
29. 3. 2011 22:41
Re: ...
JJ, psal tam, ze je to karbon bez te leskle povrchove upravy. Jestli je to hloupost, omlouvam se. Ja se v tech materialech nevyznam, koupil jsem tak jako prodavam.
Ta diskuse je na jalopniku, vcera navecer.
Cituju: The Untreated CF isn't an issue until the car spends a lot of time in the sun so when her racing days are over she'll receive a clear coating."
Avatar - Pekelná Micinka
30. 3. 2011 20:43
Re: ...
Ta citace mi nedává smysl. Neošetřené, tedy možná v tomto smyslu nelakované, karbonové vlákno, není problémem do doby. kdy auto tráví mnoho času na sluníčku, takže až dozávodí, dostane čirý lak. To myslí jako až definitivně dojezdí, nebo až skončí nějaké "kolo" závodů a bude čas... Přece s ním nebudou jezdit jen jednu sezónu.

Můžeš dát link přímo do toho fóra?
30. 3. 2011 21:15
Re: ...
[odkaz]

Tech clanku o P4/5 je asi deset, vzdycky tam p. Glickenhaus prispival. Jen nevim, jestli se sem smi davat odkazy na "konkurenci". Mimochodem, z Jalopniku auto.cz prebira znacnou cast clanku.
Ta citace mi dava smysl jen tak, ze auto dostane kryci lak az po ukonceni zavodeni. Prece jen vetsinu casu stoji v boxech, pak bude obrazet prehlidky a to by se na povrchu mohlo nepekne podepsat.
Avatar - Pekelná Micinka
30. 3. 2011 21:31
Re: ...
A ten problém s brouky vyřešili: We've found WD-40 works well to clean up bugs and melted rubber... :-) Ačkoli jestli se to týká toho nezalakovaného karbonu, to těžko říct. Každopádně to tam nijak diskuzně nežije, očekával jsem, jak to tam rozebírá pár desítek lidí.
30. 3. 2011 21:54
Re: ...
Ctvrt roku zpatky tam pod kazdym clankem bylo okolo tisice prispevku, pak presli na novy vzhled a prispevku ubylo. :'-( Ja jsem se taky vratil sem, bez komunity uz tam neni legrace.
Avatar - Pekelná Micinka
31. 3. 2011 01:19
Re: ...
Budiz to varovnym prstem pro ACZ. Nastesti ac s mensimi vyhradami, povazuji novy vzhled za zdareny. Co se tyka Jalopniku, tak jsem byl zdeseny a to ani nevim jak to vypadalo predtim.