Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové modely letos umožní Fiatu zvýšit podíl na evropském trhu

Fiat je podle tržeb šestou největší automobilkou v Evropě. Její tržní podíl loni činil 7,5 %.
Zpět na článek
31. 3. 2011 08:20
zase článek o Fiatu....
.... doufám, že Beran si vzal po ránu prášek, snad mu to neblokne pumpu ;-)
Rozbalit vlákno
7
Avatar - abacus
31. 3. 2011 08:34
Re: zase článek o Fiatu....
Tiež by som rád vedel, čo nové ten článok priniesol. To, že predaj Fiatu v Taliansku klesá? :-)
Avatar - Krispos
31. 3. 2011 08:57
Re: zase článek o Fiatu....
počkáme si, až co se stane realitou, protože portfolio modelů se rozšiřuje už 15 let a kde nic, tu nic :-)
Avatar - Barrichello
31. 3. 2011 10:19
Re: zase článek o Fiatu....
spíš snižovalo ne?
Vždyt osekali co mohli >:D
31. 3. 2011 22:28
Re: zase článek o Fiatu....
Hoši, nezlobte Mr. Murphyho, od toho jsem tady já. :-)
31. 3. 2011 22:24
Re: zase článek o Fiatu....
Zasmál jsem se, pobavil, trochu se mi sice zvedl žaludek u článku u nové generaci Fiatu Palio (který mně ale ani za ten komentář nestál), jinak nevím jakou pumpu máš na mysli, nesmíš každého soudit podle sebe. Já jsem díky bohu zdráv a to jak fyzicky tak mentálně, krevní tlak ideální, tepová frekvence ok, váha v normně, fyzická kondice odpovídající a díky tomu (na rozdíl od tebe) mi mozek pracuje dobře. Nicméně děkuji, že sis na mně vzpomněl, paradoxně, kdybys mně nezmínil, nestál by mi ani tenhle článek za reakci....takže ještě jednou zdravím Mr. Murphyho, spokojen?
Avatar - DRBNUTY
1. 4. 2011 03:29
Re: zase článek o Fiatu....
Naozaj si celkom zdravy, len si sa zabudol priznat k inkontinencii stolice. >:-[]
1. 4. 2011 18:11
Re: zase článek o Fiatu....
No jo, ty seš zase pro změnu drbnutý, přiznání vlastní mentální "dispozice" formou nicku oceňuji, spíš mně překvapuje, že znáš tak odborné výrazy Janko, co? Třeba ti ještě pomůžou, nezoufej, medicina i v oblasti psychiatrie dělá velké pokroky.
Avatar - Barrichello
31. 3. 2011 10:20
Offtopic: sportovní Thema asi nebude, ale 300S možná ano
[odkaz]
Rozbalit vlákno
3
31. 3. 2011 22:29
Re: Offtopic: sportovní Thema asi nebude, ale 300S možná ano
Vyměněj masku a přelepí pár znáčků a budou to tady vnucovat jako Lancii a bude to!
Avatar - Barrichello
1. 4. 2011 10:52
Re: Offtopic: sportovní Thema asi nebude, ale 300S možná ano
Já myslím že ne >:D
1. 4. 2011 18:11
Re: Offtopic: sportovní Thema asi nebude, ale 300S možná ano
Já v to spíš doufám.