Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Audi A6 Avant - premiéra na podzim, na trh v roce 2012

Na domácím IAA ve Frankfurtu ukáže Audi své nové velké kombi.
Zpět na článek
25. 4. 2011 12:06
Avatar - davy
25. 4. 2011 12:06
Mnichov
Toto kombi jsem v plne krase videl v Mnichove na fleetove akci asi pred mesicem, jen nam sebrali fotaky a mobily, takze nemam zadnou dokumentaci. Kazdopadne vypadalo velmi elegantne, ale zadna revoluce se nechysta. Je to jako u Passata B7 vs. B6, tedy spise facelift, nez zcela novy model. Ale designove se mi libi ty diody pro potkavaci a dalkova svetla. Line Assist funguje az moc dobre- v zatackach nebylo potreba drzet volant, auto se drzelo mezi pruhy a pod. Pak jsme testovali radar/ aktivni tempomat a skutecne zastavi i ve vysoke rychlosti za pomalu jedoucim autem i pred pevnou prekazkou. Wifi hot spot uvnitr auta je take prijemna vychytavka, stejne tak 3D satelitni google maps v navigaci. Komfortni, bezpecne, dynamicke a luxusni svezeni.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - white label
27. 4. 2011 09:52
A6 Allroad před Avantem?
Ta předpověď zdejší redakce (už ze starších článků), že přijde Allroad ještě před Avantem se mi od začátku nezdála, a když vidím, že A6 Avant pomalu z nabídky vypadává a Allroad se nabízí dál, jen mě to utvrzuje v názoru, že se jedná spíš o novinářskou kachnu a tradice posloupnosti obměny bude logicky dodržena.
Rozbalit vlákno
0