Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan Altima: Americký facelift pro rok 2010

Americký Nissan Altima vstupuje do modelového roku 2010 se stylistickými změnami.
Zpět na článek
8. 10. 2009 14:32
8. 10. 2009 15:51
8. 10. 2009 19:31
9. 10. 2009 00:01
9. 10. 2009 11:38
8. 10. 2009 14:32
Evropani
Proc potrebujeme my, Evropani, vozit za sebou co nejvice vzduchu pripadne rovnou cely batoh? Proc se tu neprodavaji sedany jako napr v USA? A at mi nikdo nerika, ze se tu sedany neuchyti kvuli jejich hnusnemu zadku, Lineu, SX4 sedan nebo nedejboze Fabku sedan za prave sedany nepovazuji...hlavne ze tim odvezu jednou za uhersky rok sekacku na chatu...
Rozbalit vlákno
6
8. 10. 2009 15:51
Re: Evropani
Nejak nechapu o co ti jde. O to aby se prestaly prodavat kombi a liftbacky, nebo o to aby se prodavalo vic sedanu? Pokud to prvni tak to nechapu vubec a pokud to druhe - krome Renaultu ma kazda snad automobilka od stredni tridy vyse sedan. A v nizsi stredni sedanu tolik nenajdes ani v USA.
Avatar - twistedTSD
8. 10. 2009 15:55
Re: Evropani
no ja teda nejsem zadnej odbornik ale rekl bych ze kdyby bylo dost kupcu tak by nemeli duvod je neprodavat i tady, ne?
8. 10. 2009 19:31
Re: Evropani
Jasne, mas pravdu, proto si na nas stezuju, ze nemame jiny vkus:) Hosi, neberte to tak vazne, jen se mi ty sedany libi, nemyslim si, ze bychom meli ve stredni tride tak krasne a levne sedany, jako oni, tot vse
Avatar - rohYpnol
9. 10. 2009 00:01
Re: Evropani
No já sedan taky považuji za ideál krásy, a přesto bych si ho nikdy nekoupil. Důvodem je prostě jeho nepraktičnost. Netřeba v tom hledat fígle.
V Americe si myslím, že poptávka po sedanech je proto, že rodina stejně vlastní nějaký Cherokee či Escalade. Takže když je potřebase stěhovat, převézt psa atd. tak sedan vlastně ani nepotřebujou. Jako druhé auto do rodiny sedan - s tím ych problém neměl ;-)
9. 10. 2009 11:38
Re: Evropani
Nechapu, jak neprakticnost? Podivej se na tu delku, chces mi rict, ze do toho kocarek nebo lyze nedas? To je velky omyl, ty auta jsou prostorne az az a abych kalkuloval, ze jednou za uhersky rok povezu sedacku, kterou do octavky stejne nedas, tak to je to nejsilenejsi, co se u nas deje
Avatar - euro89
9. 10. 2009 01:21
Evropa - odpadiště automobilek
Vždycky, když se objeví nějaký článek o japonských autech určený mimo Evropský trh, mám pocit, že k nám se dostává jen takovej odpad... V Evropě nabídnou Japonci pouze "oloupanou slupku od pomeranče" v podobě aut jako Micra, Note, Yaris, Auris(...) a ten samotný šťavnatý pomeranč v podobě krásných sedanů Camry, Altima, Vereda, Crown, atd... si nechaj pro sebe, nebo se o to podělí se Severní Amerikou a Austrálií. Zajímalo by mě, proč v 70. letech přestali mít evropani vkus a ve snaze o co největší praktičnost začali kupovat víc a víc hatchbacky a liftbacky, když klasickej sedan vždycky byl, je a bude ta nejhezčí karoserie!!!
Rozbalit vlákno
1
9. 10. 2009 11:39
Re: Evropa - odpadiště automobilek
jj, moje slova, u nas hlavne co nejvic vzduchu v kufru, co kdybych chtel jednou odvezt kolotoc...