Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat Panda My Life: S klimatizací za 174.900,- Kč

Fiat pokračuje v úpravách ceníku Pandy. Vyšší stupně výbavy zdražily, zároveň nastupuje nová verze My Life, která nabízí atraktivní výbavu za 174.900,- Kč.
Zpět na článek
1. 6. 2011 16:59
Neúplné informace
Pokud jsem četl pozorně, není v článku uvedené, že "Akční" cena platí pouze při financování přes Fiat leasing a tam vám samozřejmě "zvýhodnění" rozpočítají do splátek.
Kdy už konečně bude pravidlem uvádět cenu při platbě v hotovosti a ne klamat potenciální zákazníky báchorkami o slevě nebo zvýhodnění?

PS: to platí obecně pro všechny automobilky, nejen pro fiat!
Rozbalit vlákno
6
1. 6. 2011 17:30
Re: Neúplné informace
Myslím, že se mýlíš. Ale akční cena z ceníku nemá souvislost se způsobem financování. Způsob financování má dopad na jiné akční nabídky (bonusy a slevy), ale ne akční ceny.
Avatar - dr.biker
1. 6. 2011 18:22
Re: Neúplné informace
Přesně tak, akční cena Pandy je stejná při koupi v hotovosti i na leasing. Alespoň to tak bylo dřív u Fiatu, když jsme kupovali Punto na leasing a podle stránek Fiatu nenasvědčuje nic tomu, že se to změnilo.
Ale u konkurence je to jinak, např. Twingo je se slevou 35 tisíc a pokud se zákazník rozhodne koupit auto na renault leasing, tak dostane další slevu 15 tisíc a k tomu prodlouženou záruku na 4 roky. Potom se Renault chlubí tím, že prodává nové Twingo již od 142 900 Kč.
Avatar - Guttalax
1. 6. 2011 19:17
Re: Neúplné informace
To dělají skoro všichni.Oblíbená byla cena 199 900,-Ale za ty prachy to nešlo koupit. Jen lízing nebo úvěr a tudíž přeplácení jak prase+ vnucení předraženého pov+hav.AAA takhle láká na cenu a pak lidi příjdou na to,že je to bez daně.Je vidět ,že managament nezahálí. >:D >:D >:D
1. 6. 2011 23:32
Re: Neúplné informace
Akční ceny platí u Fiatu vždy pro všechny a při jakémkoli druhu financování.

Mimochodem, leasing ve všech formách je možný jen pro právnické osoby. Fyzické mohou uzavřít úvěrovou smlouvu. To platí od začátku roku, nicméně úvěry značně převyšovaly i předtím.
5. 6. 2011 19:57
Re: Neúplné informace
Nechci se hádat, ale musím. Přímo na stránkách fiatu je uvedena ceníková cena 231 900,- a k tomu sleva 57 000,- s odkazem *. Tam je pak uvedeno, cituji: "Akční sleva má pouze informativní charakter a může v ní být zahrnuto leasingové zvýhodnění, pro vytvoření přesné a závazné kalkulaci kontaktujte svého prodejce Fiat".
V prosinci, když jsme byli u Fiatu s mámou kvůli Pandě za "akční" cenu 159 900,- a ptali jsme se, jak je to při platbě v hotovosti, tak se nám dealer div nevysmál, že co si jako představujeme, že to platí jen při úvěru, tak jsme si to nechali spočítat a nestačili jsme se divit. Nejen, že tzv. sleva byla pochopitelně rozpočítána do splátek, takže žádná sleva, ale PODVOD, a navíc bychom si nemohli zvolit ani vlastní pojištění, ale pouze jejich a v plné palbě bez možnosti bonusů.
Takže takovou akční nabídku si, milý Fiate, vetkni do výkaliště.
15. 6. 2011 18:09
Re: Neúplné informace
Nevím kde jsi byl u dealera Fiat a co ti nabízel a v jaké výbavě, ale zde uvedené ceny jsou platné při jakémkoli druhu financování (hotovost, úvěr).... Webovky Fiatu jsou špatné, to se nehádám....

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud