Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW 1 (F20): Velká fotogalerie nové jedničky na Facebooku

Internetem se dnes začaly šířit oficiální fotografie nového BMW řady 1. Najdete je na facebookovském profilu Auto.cz.
Zpět na článek
4. 6. 2011 14:21
4. 6. 2011 15:14
4. 6. 2011 14:10
Verejne priznavam zmenu nazoru
Omlouvam jsem, ze jsem kdy hanil soucasnou 1er a jeji vzhled, oproti nove Jednicce je to etalon automobilove krasy. To snad neni mozne, ze jim to nekdo pri vyvoji nerekl, ze nova jednicka je hnusna jak noc! Tfuj, je to hnus, velebnosti. Letim do Acek skoupis vsechny Jednicky, za chvili pujdou na cene nahoru :-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pumpkin
4. 6. 2011 14:21
sklamanie
Fotky som si pozrel na facebooku v skupine "I dislike the new BMW 1-series" a musím súhlasiť s jej názvom.
Asi je to tým, že som čakal že už pri novej generácií nevsadia na ten topánkovitý tvar, a zas je tu. Pozrel som si síce len dve fotky, ale vôbec ma to nenadchlo, čakal som jednoducho viac. Zadné svetlá mi pripomínajú súčasné VW Polo a celkový dizajn karosérie rýchlo zostarne.
Ja som všeobecne názoru, že malé autá by mali pôsobiť sviežo a hravo, s možnosťou personalizácie už od výroby. Pri novej jednotke mi chýba štýl. Tvári sa dospelo ale na to zas nemá.
Rozbalit vlákno
3
4. 6. 2011 14:41
Re: sklamanie
Ja ti nevim, ale fotky co jsou na auto.cz nekoresponduji s informaci jez mam ja na:

[odkaz]
Avatar - Pekelná Micinka
4. 6. 2011 14:59
Re: sklamanie
Je to tak, také jsem nejprve reagoval na tu montáž od carparazzi.
4. 6. 2011 15:09
Re: sklamanie
Interier povazuju opravdu za povedeny smerovany vyhradne na ridice, ale exterier mne nechava zmatenym.

Plne chapu, ze nastal trend, kdy zbrusu novy model musi vydrzet v zakladnich proporcich a designu 2x sedmilety cyklus jinak se naklady nevrati tak jak vyrobce chce.

A toto je prave nova etapa cca druheho cca. 7leteho cyklu... Mozna se pletu, ale u uspesnych modelu jistych vyrobcu to jiz tak vypada.
Avatar - Pekelná Micinka
4. 6. 2011 14:44
5 - 4 = 1
Tak není to zlý, už to nemá ten dětskej výraz vyplašenýho kocourka, :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - boost.
4. 6. 2011 15:14
Palec dolů
Tak tohle, vážení, je nejšerednější BMW, jaké jsem kdy viděl. Jestliže se mi nelíbí X6, tak oproti F20 je krásná. Nejhorší je předek, ty světla vypadají, jakoby je ve p'shopu roztáhli do šířky a.... :no:

Zkuste porovnat:
New: [odkaz]
Old: [odkaz]
Rozbalit vlákno
2
Avatar - twistedTSD
4. 6. 2011 15:44
Re: Palec dolů
:yes: Mně ani ta X6 tolik nevadí, ale toto?! Kam dali u BMW oči? 8-s
Avatar - Pekelná Micinka
4. 6. 2011 19:50
Re: Palec dolů
Porovnávám a nestačím se divit, jak mohli vůbec tu starou prodávat! 8-s >:-[]