Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Huanghai Landscape V3: Čínský Lexus za méně než 300.000,- Kč

Čínské SUV se vzhledem Lexusu bude nabízeno s trojicí motorů Mitsubishi.
Zpět na článek
8. 6. 2011 09:16
8. 6. 2011 10:23
8. 6. 2011 11:08
neregistrovaný "Aventador"
8. 6. 2011 19:28
8. 6. 2011 21:14
8. 6. 2011 09:16
Nechápu,
proč na jednu stranu si všichni stěžujou na plagiáty, ale na druhou stranu jim do nich dodávají techniku.
Rozbalit vlákno
1
8. 6. 2011 09:53
Re: Nechápu,
Protoze je to kseft. V cine se jich proda hodne a mitsu proda hodne svych motoru ;)
Avatar - Guttalax
8. 6. 2011 10:23
Tá podoba
;-) Asijci si libují v napodobeninách -Čína je hnújdaj třetí kategorie. >:D
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Aventador"
8. 6. 2011 11:08
licence nebo replika?
a na jednu stranu proč ne? kdo dnes má na Lexus za 2 mega? spousta lidí nemá ani na ojetej téhle generace...a celkem by mě zajímalo jestli je to licensovaný produkt nebo jen replika...protože mít za necelých 300 tisíc suv od lexusu s motorem mitsubishi by nebylo nejhorší ;-)
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Glaukos
8. 6. 2011 12:56
Re: licence nebo replika?
Není to ani jedno, viz třeba rozměry, prostě vzali úspěšný vzhled Lexusu a tohle je výsledek
Avatar - gld
8. 6. 2011 14:07
Re: licence nebo replika?
Inak treba dodať, že za tie prachy je to veľmi dobrá kópia. A "lexus" s dva a pol litrovým euro4 turbodieslom, no nekúp to >:D

Ktovie prečo nedali fotky interiéru, asi by bill blil.
Avatar - twistedTSD
8. 6. 2011 15:50
Re: licence nebo replika?
Když nemám na Lexus, koupím si jeho trapnou kopii z Číny? Ne, díky...
8. 6. 2011 16:25
Re: licence nebo replika?
Asi tak, ta myšlenka mi taky přišla zvrácená:)

To už rovnou můžu ten čínský rolls pro jednoho pasažéra ne?:D
Avatar - saldy
8. 6. 2011 19:02
Re: licence nebo replika?
Tady by se našla celá armáda autopomejů, co by jim za tohle utrhala ruce, konzervy a stan do kufru, a hurá v létě do Chorvatska >:D
8. 6. 2011 19:28
Čína
Tento rok som v Brne nebol, minulý rok sme tam očumovali nejaký čínsky off-road. Predajca sa rozplýval nad tým, že to má motor Mitsubishi. Ale to bolo na tej zlátanine asi všetko, čo pripomínalo auto. Inak to bol nepresný zlepenec nepresných plechov, všetko hrubé, gitované, fušované. Nedoriešené uzly, plechy kľudne falcované smerom von a potom kladivom zaklepnuté a vygitované, v interiéri plasty piatej cenovej skupiny, tenké, nekvalitné, ktoré sa lámali snáď už pri ostrejšom pohľade.
Nejde mi do hlavy, že stále robia to isté dookola, kupujú motory, kopírujú vzhľad, ale to najhlavnejšie, čo robí auto autom, fušujú na kolene ako ich napadne - konštrukciu karosérie už nejak napodobňovať zabúdajú.
Minule som obzeral u nás v ulici zaparkovanú Mahindru,žiadna sláva, ale voči popisovanému čínskemu vraku doslova skvost.
Už som párkrát písal, že Číňania hádam nie sú blbí a autá sa naučia robiť, ale asi som ich precenil v tomto smere.
Rozbalit vlákno
1
8. 6. 2011 21:14
Re: Čína
nebol ten cinsky offroad Gonow ? Jeden sme mali, v kozi, GPS, jednoducho plna vybava, dizajn skopirovany od land cruisera 120-ky. Nový stál okolo 13 000 € bez DPH. Ked sme ho brali zo showroomu vo Warszave, na vnutornom zrkadle viselo asi 6 vonavych stromcekov wunderbaum, v schranke pred spolujazdcom bola plechovka farby. Az na ten toxicky smrad to nebolo zle auto (za tu cenu), ale bohuzial kolega s nim zotal auto, ktore stalo vedla cesty, elektricky stlp a plot. Kedze oprava by bola drahsia ako nove auto, uz sme len pockali, kym poistovna zaplati a kupili sme novu Kiu Sportage. Mali sme ho asi 10 mesiacov, pocas ktorych sa nic nezlomilo (az na nejake kusky plastu v interieri), ani sa nic nepokazilo.