Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz 600 SEL: Mamutí hrátky (video)

S vozy značky Mercedes-Benz se dá jezdit pěkně rychle, a to ani nemusí být upravené sportovní divizí AMG.
Zpět na článek
16. 6. 2011 08:34
16. 6. 2011 10:33
neregistrovaný "RayBan"
16. 6. 2011 10:39
neregistrovaný "RayBan"
16. 6. 2011 20:22
10. 7. 2011 20:56
10. 8. 2011 15:53
neregistrovaný "jerrysek"
3. 9. 2011 20:01
16. 6. 2011 08:34
blázen
Video pěkný, ale kudy to ten pošuk jezdí? To si na takovýhle účely nemohl najít nějakou klidnější silnici? Vždyť je to tam samej cyklista, provoz jako prase a on tam lítá 2 kila. No toho bych nechtěl nikde potkat.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "RayBan"
16. 6. 2011 10:33
Re: blázen
Cyklisti maj hnědý trenky a ten v protisměru možná taky ( 2:08 ) >:D
Už zbývá jen tuning ve stylu "utržený výfuk"
16. 6. 2011 09:15
to jste teda posrali....
Chapu, ze se da mluvit o rychlem aute a hezky o nem psat, ale propagovat pod clankem video nejakeho *, ktery ocividne jede proti predpisum a ohrozuje ostatni ucastniky provozu, to jste trochu nedomysleli ne?

Misto toho, aby se redakce vypravila za hranice a pak napsala o tom, jak se jezdi jinde po svete, treba ve Finsku a trochu promluvila do duse nasim hazarderum, ... tak tady hodite takovy ujety link.

Je mi z toho naseho priposraneho ceska na bliti.
Rozbalit vlákno
21
16. 6. 2011 09:24
Re: to jste teda posrali....
Nejde o to, že jezdí proti předpisům (na leckterých okreskách je 130 hodně v pohodě, pokud je to přehledný úsek, tak proč ne, moralisti ať se klidně podělají..), ale jde o to, že toto je už proti zdravému rozumu a kdyby se cokoliv stalo (zvěř, 2 cyklisti vedle sebe apod.), tak to ten magor nezvládne.. Je rozdíl mezi rychlou jízdou a nebezpečnou jízdou..
16. 6. 2011 10:41
Re: to jste teda posrali....
Myslim, ze sa vsetci zhodneme, ze to video usvedcuje v prvom rade * za jeho volantom z bezohladnej jazdy ohrozujucej vsetkych naokolo. Ani mi nepride vhodne sa tu vyjadrovat k autu. A uz vobec nie davat taketo video na tuto stranku. Idiota za volantom nepozname, siriaceho toto video vsak ano. A ma sa zaco hanbit. :-/
16. 6. 2011 15:58
Re: to jste teda posrali....
No mluvíš mi z duše. Taky nejsem z těch co úzkostlivě dodržou předpisy a občas jezdím víc než je to povolený, ale je potřeba mít v hlavě mozek a ne jezdit tak, že ohrožuju ostatní. Jak píšeš, je rozdíl mezi rychlou jízdou a nebezpečnou jízdou. :yes:
Avatar - Ricardo
16. 6. 2011 11:21
Re: to jste teda posrali....
Jel někdy někdo z vás moralistů autem, co má 300 kW a rychlost 100 km/h v něm odpovídá svižnější chůzi?
Avatar - T613
16. 6. 2011 11:31
Re: to jste teda posrali....
to má být omluva toho, že jel jak prase?
Avatar - Ricardo
16. 6. 2011 11:40
Re: to jste teda posrali....
Jak prase? všechny ty předjetí byly s rezervou. A jedno to předjetí cyklisty vypadá, jako by to bylo nahraný :-)
Avatar - T613
16. 6. 2011 11:42
Re: to jste teda posrali....
hlavně ten Megan v protisměru tu rezervu cítil..
jinak těchto jezdců je dost vyfocených na truckforum, když to v "zatáčce s rezervou" narvou do náklaďáku..
Avatar - Ricardo
16. 6. 2011 11:47
Re: to jste teda posrali....
Asi nemá smysl se o tom bavit. Tohle není dýchavičné auto, co má sotva 200 koní. S ním se prostě na tak dlouhé rovince předjíždět dá.
Avatar - T613
16. 6. 2011 11:48
Re: to jste teda posrali....
blabla..
Avatar - Ricardo
16. 6. 2011 12:43
Re: to jste teda posrali....
No ještě mi napiš, že by se ti to nelíbilo, kdyby tě takto svezl >:-[]
Avatar - Krispos
16. 6. 2011 12:48
Re: to jste teda posrali....
Já bych si klidně požádal o zastavení a vystoupil bych... někde na samotě ano, ale byť i jen v minimálním provozu ych se na to prostě necejtil...
16. 6. 2011 12:57
Re: to jste teda posrali....
to mate vsetci z tych sprav - niekde padne meteorit na sahare a redaktor: "nikomu sa nic nastastie nestalo ale keby tam boli deti..."

Pretrhne sa potrubie fekalu na cisticke odpadovych vod a redaktor zase o detoch.

Ten typek na tom medvedi nikomu nic na tom videu nespravil, nebudte taki precitliveli...jebne ma kam speju ludstvo, budeme dementni, zesrani a v reflexnej veste pri vstupe do vlastnej pivnice
Avatar - T613
16. 6. 2011 13:19
Re: to jste teda posrali....
upřímně? z puberty jsem už dávno vyrostl
16. 6. 2011 16:58
Re: to jste teda posrali....
Podivej se Ricardo. Zrovna vcera mel jeden kluk Fin narozeniny, rekl, jestli se neprojedeme. Naskocili jsme do jeho stare Fiesty za 100 EUR, zajeli uprostred Finska jeste vic hloubeji asi 10 kilometru do lesa kam jezdi akorat tak tezari na drevo 2x do roka a pobihaji sobi a kde silnice konci.

Opravdu s takovym denentem jako je na videu bych se nesvezl. Tady ten kluk jezdi roky rallye, a chtel bych te videt okusovat bezpecnostni pas, ono kdyz skaces, doslova skaces s 20 let starou fiestou za horizonty kam nevidis a letis kolem sutru a stromu 100, to je motorsport a adrenalin. Tam, kde neco mohlo jet, stali nase kamaradky a ukazovali :-!

Aspon, ze vetsina tady rozum ma, hezke :-) ne jak ty !!! :no:
16. 6. 2011 16:01
Re: to jste teda posrali....
Ti garantuju, že na takhle úzký silničce ti 100 km/h připadá rychle v jakýmkoliv autě, ale on nejel jen 100 ale i 200!! A to předjetí na tý rovince moc s rezervou nebylo. Navíc do těch zatáček vůbec nevidí, takže kdyby tam něco stálo tak je z něj placka.
16. 6. 2011 11:38
Re: to jste teda posrali....
Ono je ale ku*evský rozdíl jestli jestli jedeš po silnici s dobrým výhledem (tam rychlost neřeším) nebo po silnicích se zatáčkami, za které není vidět. Můžeš mít auto s 1000 kW, ale fyzikální zákony a reakce řidiče prostě neošulíš, ani kdyby ses na hlavu postavil..
Avatar - Krispos
16. 6. 2011 11:41
Re: to jste teda posrali....
Tak asi ne kazdy mel tu moznost. Nebo na to proste nemel koule jako ja. Ale pokud sis nevsiml, tady se nekritizuje vykon toho auta, ale spise zpusob, jakym zpusobem a v jakem prostredi ho ten clovek predvadi...
Avatar - Ricardo
16. 6. 2011 11:46
Re: to jste teda posrali....
Drift na polní cestě - jeho věc, jen doufám, že případné poškození auta zase opraví. Cyklista - viz výš. Pak jede po široké cestě - jestli to má v ruce a věří si, proč ne? Objetí motorkářů - pro mě dost funny :-) Předjetí Mazdy je v pohodě, předjetí Pola je pravda ostřejší, ale to auto na to očividně má. V něčem slabším by to samozřejmě byla dost riziková situace. No a pak už je to jenom klidný dojezd ;-)
16. 6. 2011 16:43
Re: to jste teda posrali....
jj, vsechno je funny a v pohode. jen sem rad, ze takovych blbcu v autech, co "na to maj", moc neni.... mimochodem by me zajimalo, jak moc v pohode by takovej dvoutunovej kolos zastavil, kdyby byla za zatackou nehoda. to by byo taky hrozne funny... kazdopadne je dobry, ze si ridic veri >:D
16. 6. 2011 20:55
Re: to jste teda posrali....
"předjetí Pola je pravda ostřejší, ale to auto na to očividně má" No a teď si představ že by to auto v protisměru jelo trochu rychleji. Prostě by se potkala dvě auta "která na to mají". To je pak opravdu radost...
Avatar - gld
16. 6. 2011 21:05
Re: to jste teda posrali....
Kdyby chyby..ono ísť po takej cestičke dvesto a do zákrut sa vrhať na slepo je trošku risk ale to predbehnutie nebol žiadny extrém. Osobne sa mi už pár krát podobná situácia podarila (na rádovo niekoľkonásobne slabších autách) a nedostal som ani bliknutie od protiidúceho vodiča. A zas som pomerne často v opačnej situácii- niekto nestihne predbiehanie ako by si predstavoval. Nuž čo, spomalím, možno aj pribrzdím a vyhnem sa čo najviac na kraj. Žiadna katastrofa, navyše na väčšine okresiek sa tri autá vedľa seba pri dobrej vôli zmestia.
neregistrovaný "RayBan"
16. 6. 2011 10:39
moje.auto.cz
Jinak už byste mohli zredukovat u Mercedesu jednotlivé modely podle řad, dnes co motor to další "model", pěkný chlívek :no: mrkněte na tipcars.cz
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pratel
16. 6. 2011 20:22
Z*mrd
Z*mrda vytiahnut z auta a poskakat mu po hlave. U nas tak znamy TV moderator R. Zitny zabil na A5-ke 5-rocneho chlapca na bicykli...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Pjenkava
10. 7. 2011 20:56
Jízda
Vynikající a legendární auto. Ten člověk sice evidentně porušuje předpisy, ale má to plně pod kontrolou a je vidět, že je zkušený. Co se týče cyklistů a provozu... Nikoho z vás nenapadla ta možnost, že někteří z nich jsou narafičení komparzisté (např. motorka). Navíc já osobně ve videu žádné fatální ohrožení kohokoliv nevidím.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "jerrysek"
10. 8. 2011 15:53
re
Právě jeden takovej co to měl pod kontrolou v silném autě zabil mého kamaráda který jel v protisměru 80 km/h.takový idioty bych na místě střílel.tot můj názor :no:
Rozbalit vlákno
0
3. 9. 2011 20:01
tak
takovýho * bych nechtěl v protisměru potkat... :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:
Rozbalit vlákno
0