Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Morgan se po 63 letech vrací na český trh

Od konce června oficiálně zahajuje provoz první český prodejce značky Morgan od roku 1948.
Zpět na článek
5. 7. 2011 22:25
Re: aaaach
Si vzpominam, tak 10 let zpatky, jak kolem me jeden starsi nenucene vykrouzil zatacku a pak se zabrucenim zmizel v dali. Lehkost, elegance.. :yes:
Avatar - Hammunasakra
5. 7. 2011 19:59
Re: Morgan je legenda
Tak já GRATULUJI - Lotus je (svým způsobem) "nejvíce auto" jaké vůbec je :yes: :-)
Smáli se? No pokud tam nebyli "pravým" LOTUSem (nebo Ferrari apod.) tak pro ten smích myslím až tak důvod NEbyl (ale tak to bývá ;-)
Pěkný den (v nějakém LOTUSu zcela jistě určitě - a u LOTUSu se teď opět "blýská na lepší časy" - zdá se :-)
5. 7. 2011 11:27
Re: Morgan je legenda
Já jsem samozřejmě byl v Oplu "namasírován", že Speedstera dělají v Lotusu, ale nikdy jsem Lotus neviděl "na živo" až teď ....
Jinak auto to bylo lehce zábavné, velmi nepohodlné, ale budilo pozornost a to pro mě bylo to hlavní :-) .... na pumpách se všichni smáli, když jsem se škrábal ven z auta >:D
Avatar - Hammunasakra
5. 7. 2011 11:02
Re: Morgan je legenda
No KDO by to byl čekal že Opel Speedster je "takový jako dost podobný LOTUSu", že? ;-)
5. 7. 2011 10:28
Re: Morgan je legenda
Asi jo ... nedávno jsem v našem kárfúru viděl nějakého Lotuse a byl jsem dost překvapen, jak blízko je to auto k Oplu Speedster, kterého jsem kdysi měl.
Avatar - Hammunasakra
1. 7. 2011 19:21
Re: aaaach
Já bych možná upřednostnila Wiesmann, ale (morgan) CHÁPU :yes: :-)
Avatar - salamoon
1. 7. 2011 17:42
aaaach
mat tak prachy,tak nie ferrari,nie porsche,nie aston martin,ale morgan by bolo prve auto v mojej garazi :yes: :yes: :yes:
Avatar - Hammunasakra
1. 7. 2011 11:18
Re: Morgan je legenda
(Naprosto) SOUHLASím :yes: :-)
PS: Je MOC dobře že "mňamky" jako je Wiesmann, Lotus či právě Morgan (vůbec ještě) existují a že dorazily i na (malý) český trh je FAJN ;-)
Pěkný den (s nějakým automobilem NE"masové" produkce :-)
Avatar - euro89
1. 7. 2011 08:56
Re: Morgan je legenda
Velmi vyjímečně čtu od tebe příspěvěk, se kterým se plně ztotožňuji ;-) :yes:
Avatar - Barrichello
1. 7. 2011 08:13
Morgan je legenda
je dobře že přichází na náš trh, stejně jako před časem Lotus. Konečně zas zajímavá autíčka z GB. Kdo má rád britskej styl si přijde na své...
Avatar - Hammunasakra
1. 7. 2011 01:24
Re: Gratuluji..
COžeto myslíte tím "zastánkyně zplácanin"? ;-)
PS: Specifikujte "haní Audi" - vy jste OPRAVDU něco takového četl? Můžete být KONKRÉTNí - to asi NE, že? :-)
1. 7. 2011 00:48
Re: Gratuluji..
Skvělé je možná to, že zastánkyně "zplácanin" v autoprodukci, která haní Audi v každé větě, je nadšená kusovkou v ráji rusáků nedaleko od Prahy... Jak je to s tou Galinou - uklízečkou? Povídej...
Avatar - Flash666
1. 7. 2011 00:19
Re: Gratuluji..
mam pocit ze na to nikdy mit nebudu
Avatar - Hammunasakra
30. 6. 2011 14:00
Gratuluji..
... k "nové" (SKVĚLÉ!) značce na českém trhu :yes: :-)