Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jaguar XF Estate: Kombi bude!

Jaguar již brzy rozšíří svou nabídku modelů. Kabriolety, kupé a sedany doplní stylové a praktické kombi XF Estate.
Zpět na článek
6. 7. 2011 11:40
29. 7. 2011 09:39
29. 7. 2011 08:00
29. 7. 2011 08:02
29. 7. 2011 08:10
29. 7. 2011 08:57
29. 7. 2011 08:59
Avatar - euro89
6. 7. 2011 11:40
V pořádku!
Jen už tu dávno měl být. Představa Jaguaru v kombíku se mi (na rozdíl od Jaguaru s dieselem pod kapotou) nijak nepříčí. Ale hlavně v Evropě, kde si lidi už odvykli kupovat klasický sedany s benzínovými motory, je takový auto potřeba.
Rozbalit vlákno
17
Avatar - CHerokee
6. 7. 2011 12:50
Re: V pořádku!
Na to mám jiný názor. Připadá mi to jako rouhání. V Jaguaru jsem během studií pracoval a X-Type Estate bylo jedno z nejošklivějších aut v historii značky a taky se neprodávalo.
6. 7. 2011 13:13
Re: V pořádku!
rouhání? fabrika na auta není kostel :no:
úspěšní vyrábí to, co chce trh
Avatar - petrumr
6. 7. 2011 13:17
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CHerokee
6. 7. 2011 14:09
Re: V pořádku!
To je sice pravda. ALE....XJ byl klasika. Udělali nový moderní "který prý chce trh" odradili své zákazníky, kteří přešli ke konzervativní S Klasse a prodává se daleko méně než se čekalo (vidět je to i u nás, kde XJ tvoří v luxusních autech kolem 2% trhu). Mi se líbí, jak staré, tak nové XJ, ale zákazníci Jagu jsou konzervativní lidé. Zvlášť v této třídě. Takže hrozí, že to tady dopadne s tím kombíkem podobně.

Ale třeba ne.... každopádně z mého hlediska je to stejný humus jako Alfa Romeo Kombi. Ale každý má jiný vkus.
Avatar - kosmonaut
6. 7. 2011 14:31
Re: V pořádku!
Mi je zase karoserie kombi (ať už pojatá užitkově, či jinak) spolu s GT nejbližší :-) Například takové CLS je určitě nádherné, ale v připravované "kombi" variantě to teprve bude dělo.
6. 7. 2011 15:23
Re: V pořádku!
Neviem odkiaľ máš informácie, že prešli práve u S classe, ale doplním ťa, že napríklad , že Buckinghamský palác používal nové BMW 7. Myslím, že aj pri kráľovskej svadbe
6. 7. 2011 20:59
Re: V pořádku!
Nu, premier ma Jaguar a prednim vzdy byl Jaguar, ale samosebou krome rade Range Roveru pro tejne sluzby i to nejake BMW. Cameron mel osobne Lexus GS predtim nez byl premier.
6. 7. 2011 17:05
Re: V pořádku!
pro me je kuprikladu kombi prave mnohem hezci nez sedany a lifty, u Alfy bych vzdycny koukal prave jen na 156 Sportwagon, je to nadherne auto a podle me mnohem hezci nez sedan, Audiny se me komplet libej mnohem vic v Avantech nez jako sedany, to same treba Superb, snad jedinej kombik kterej se me za posledni roky nelibil byl Accord, to byl fakt pohrebak >:D

a to jsem clovek co kufr vpodstate nevyuziva, ale proste se me libi takova auta vic diky cistsim liniim po cele delce auta
6. 7. 2011 18:12
Re: V pořádku!
Dúfam, že myslíš predchádzajúcu generáciu Accordu - to bol "funebrák", pretože tá súčasná generácia je asi najkrajšie kombi vôbec na trhu a to myslím bez rozdielu tried... :yes:

inak súhlas s tou Alfou - 156Sportwagon je najkrajšia Alfa vôbec, taktiež Audi je v kombi prevedení určite krajšie ako sedany...

...akurat ten Superb :no: by som pri debate o krásnych autách radšej nespomínal, má jediné šťastie, že v škaredosti škodoviek ho s prehľadom porážajú Fabia II a hlavne Roomster - to je jedno z najohavnejších áut na trhu celkovo 8-s
Avatar - CHerokee
6. 7. 2011 21:33
Re: V pořádku!
Roomster se opravdu nepovedl.
29. 7. 2011 09:39
Re: V pořádku!
Tak jestli je tohle nejkrásnější kombi vůbec, tak dál to snad ani nemá cenu číst? ;-) [odkaz]
6. 7. 2011 19:08
Re: V pořádku!
U Jaguaru je teď stejná situace, jako byla nedávno u Porsche (když začal vyrábět Cayenne) a dneska je Cayenne asi nejdůležitějším modelem značky... Věrní fanoušci značky budou tohle rozhodnutí asi proklínat, ale ti nevytvářejí zisky automobilky. Je to zkrátka něco za něco, v tomto případě tradice výměnnou za zisk. O tom, jestli to je správně si už musí udělat názor každý sám...
Avatar - CHerokee
6. 7. 2011 21:34
Re: V pořádku!
:yes: až na to, že zisk není jistý...
Avatar - Barrichello
29. 7. 2011 14:58
Re: V pořádku!
X-Type byl věc celkově. To byl taky dobrý omyl, se podívej kolik ty auta dneska stojí v bazoši, pár let starý Jag za 140 táců, hehehe.....

No za Mondeo s kočkou na kapotě je to vlastně tak akorát, pravda.
Avatar - euro89
29. 7. 2011 23:37
Re: V pořádku!
Já naopak považuju X-Type Estate za nejhezčí kombi střední třídy od doby Roveru 75. Problém, proč se neprodával, nebyl podle mě v designu (který neměl chybu!), ale tom, že to bylo jednoduše převlečený Mondeo. :-! To je taky důvod, proč bych si ho nikdy nekoupil, i když se mi tolik líbí.
29. 7. 2011 08:00
Re: V pořádku!
Konecne!!!

Uz mam kandidata na dalsie auto. Plnohodnotny nasledovnik mojho Mondea.
Ako sa hovori, treba ist stale vyssie a vyssie, klesnut nie je dobre ;-\ ;-\ ;-\
29. 7. 2011 08:00
Nádhera!
Ja som vždy patril medzi tých, ktorý nejdú vždy tak úplne konvenčným smerom. A ak by som kupoval prémiu, tak Jaguar by bol veľmi silný hráč na listine kandidátov... Mám dojem, že momentálne robí Jaguar veľké kroky vpred, čo sa dizajnu a podľa ohlasov pravdepodobne aj kvality týka...

Jaguar - držím palce! Nesmierne sympatická automobilka... :yes:
Rozbalit vlákno
5
29. 7. 2011 08:02
Re: Nádhera!
Pokud by XF vypadalo jako na ilustraci, tak zvedám všechny palce! ;-)
Avatar - T613
29. 7. 2011 08:10
Re: Nádhera!
cítím náhradu za eRko? ;-)
Avatar - Dinar
29. 7. 2011 08:57
Re: Nádhera!
Není důvod, aby ten kombík nějak doprasili, základ je elegantní, kombík bude stejně tak. Potřebovat ho potřebují, stačí se podívat, kolik z prodejů německé D3 ve třídě tvoří právě kombíky. ;-)
29. 7. 2011 18:07
Re: Nádhera!
Souhlas, myslím, že kombík se designově povede (jako všechny momentální výtvory Jaguaru) a prodejům by měl určitě pomoct, akorát vzhledem k tradičnosti celé značky asi ne takovou měrou jako u D3... Těch 20% je ale myslím reálných...
29. 7. 2011 10:18
pokud chcete recyklovat stare clanky
tak k nim nedavejte i starou diskusi, vypada to moc okate :no:
jinak co tu mame noveho? jednu vetu a jednu maluvku?
Rozbalit vlákno
0