Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Neúspěšné modely: MPV od General Motors (2005-2008)

Buick Terraza, Chevrolet Uplander, Pontiac Montana ani Saturn Relay si popularitu nezískali.
Zpět na článek
2. 8. 2011 10:00
Avatar - Pekelná Micinka
29. 7. 2011 13:50
General Morous
Exteriér je bohužel velmi unylý, z těchto dvou je na tom Buick, u něhož aspoň interiér vypadá na první pohled příjemně. Pontiac to je stejný trápení, co Chevy, zajímavý je Saturn, který má aspoň více horizontálně členěnou masku, ale pro změnu, trochu ztrácí v interiéru, oproti Buicku.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Barrichello
29. 7. 2011 15:10
Re: General Morous
No GM pořád výmýšlel čím zaujmout zákazníky aby nekupovali Hondu a Chrysler a Dodge, tak vytvořil tohohle kočkopsa no. Moc krásy ta trojčátka nepobrala, to je fakt.

Ale ještě hůř dopadl Ford který totálně prokoučoval kdysi úspěšný Windstar a jejho nástupce už nejen že byl ošklivější ale taky ne tak úspěšný.

No dobrá zpráva pro Chrysler jehož duo minivanů Town Country/Dodge Caravan patřilo loni v USA k neprodávanějším. A Honda byla taky vcelku spokojená....
Avatar - Ada je zase tady
30. 7. 2011 07:59
Re: General Morous
Problemem techto aut nebyl ani tak unyly vzhled, jako absence slusneho dieselu.
30. 7. 2011 13:33
Re: General Morous
netahaj ten diesel vsade, v USA mali v danej dobe problem splnit emisne limity a cena paliv nebola dostatocne vysoka, aby o to zakaznici mali zaujem
Avatar - Vencos
2. 8. 2011 09:55
Re: General Morous
ano ano, nemá dýzl,manuální převodovku,je to moc velké a příliš pohodlné. Ve evropě by to taky neuspělo--- 8-s (to jsou zas kecy tady)
Avatar - Stejsn
29. 7. 2011 15:19
Jsem zvědav, jestli se v neúspěšných autech
ocitne i článek o Jaguaru XJ220. Je to notoricky známá kauza a snad nejukázkovější příklad :-)
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Barrichello
29. 7. 2011 15:28
Re: Jsem zvědav, jestli se v neúspěšných autech
Jenže to auto je dneska legenda a skoro i sběratelskej klenot....
Avatar - Pekelná Micinka
29. 7. 2011 16:07
Re: Jsem zvědav, jestli se v neúspěšných autech
Prohodil bych ta slova - skoro legenda a sběratelskej klenot. :-)
Avatar - Pekelná Micinka
29. 7. 2011 16:10
Re: Jsem zvědav, jestli se v neúspěšných autech
No... malosériová výroba, 20 let nazpět s problémy, které automobilka vyrobila ještě před uvedením na trh. Nevím, jestli tohle zapadá do seriálu, ale ať se autor vysloví.
29. 7. 2011 17:25
Re: Jsem zvědav, jestli se v neúspěšných autech
V tejto prvej serii clankov nie je. Tu su iba auta z posledneho desatrocia u ktorych som mal cisla planovanych a realnych predajov. Ak sa bude pokracovat druhym kolom a budu cisla aj k starsim modelom, potom ano. ;-) :-)
Avatar - Vencos
2. 8. 2011 10:00
GM minivans
Problém tadyctěch aut byl v GM. Ač se o to mnohokrát snažili a první GM minivany byly super (Luminy APV atd), nikdy nemohli navázat na tradici a úspěšnost Chryslerů, nebo jakousi kvalitu japonců. A tak to bylo pořád od začátku. Téhle generaci myslím ještě ubralo to, že se velmi podobaly svým předchůdcům a snad s nimi i sdíleli techniku. Ta generace předtím neměla dobrou pověst, vážně ne (jsou to ty stejné,jako u nás Opel Sintra,který se proslavil svoji bezpečností) a ta dopadla i na tuty. A ruku na srdce,taky bych si radši koupil Dodge Caravan. GM minivany ***o. Už podruhý, takže až se někdy pokusej o nové MPV, budou se lidi zase bát
Rozbalit vlákno
0