Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Senna na DVD: Dokumentární film o legendě F1

V září vychází i v České republice film o trojnásobném mistru světa formule 1, legendárním Brazilci Ayrtonu Sennovi.
Zpět na článek
5. 9. 2011 13:24
Avatar - euro89
5. 9. 2011 11:34
Letim do obchodu!
Na tenhle film jsem marně čekal v kinech, tak aspoň, že u nás vyjde na DVD. Podle traileru půjde o hodně povedený kousek. :yes:
Rozbalit vlákno
5
5. 9. 2011 12:56
Re: Letim do obchodu!
Supr, oceňuju, že se v dnešní době ještě někdo zabývá tím, aby natočil něco o F1. Myslím tím F1 ne tu komedii co se posledních pár let jezdí. Už se těším až se na to podívám :-)
Avatar - saldy
5. 9. 2011 13:14
Re: Letim do obchodu!
Ano byla to fantastická doba, opravdu napínavé souboje titánů.
5. 9. 2011 13:32
Re: Letim do obchodu!
Jen doplním svůj článek: Film se dá sehnat v úplně běžné obchodní síti včetně trafik a supermarketů za 199 Kč. Psal jsem ho už před týdnem a neměl jsem cenu k dispozici. Myslím, že je to informace důležitá :-)
Avatar - Dinar
5. 9. 2011 13:34
Re: Letim do obchodu!
To není film do kina, kolik lidí by na to přišlo? Dokument o závodníkovi z éry před dvaceti lety, víc lidí přijde i na Angeliku a...

Pro nás fanoušky aut a motorsportu je to ovšem moc pěkné podívání, velmi dobře uděláno, komentáře zasvěcených, minimum tlachání, krásné záběry na a z aut té doby, fakt paráda. Až po jeho shlédnutí mi např. došlo, jak byl Senna důležitý pro Brazilce, tohle byla věc, kterou jsme v té době vůbec neregistrovali, troufám si říct, že většina Evropanů, ten člověk byl skutečné ztělesnění snu milionů lidí. Celkově, pěkný, dynamický i zdravě patetický dokument o výjimečném řidiči a závodníkovi. :yes: ;-)
Avatar - euro89
5. 9. 2011 16:16
Re: Letim do obchodu!
Vzhledem k tomu, kolik lidí přišlo na film This is it! o Jacksonovi, tak myslím, že by i na film o Sennovi přišlo dost lidí. Senna byl pro F1 stejnou ikonou, jako M.J. pro pop. Jméno Ayrton Senna zná podle mě i ten, kdo formuli viděl jednou v životě na obrázku... :-)
5. 9. 2011 13:24
super film
Myslím, že jsem to už viděl, je to velmi emotivní a strhující dokument, všem jedině doporučuji... slabším povahám i nějaká ta slzička ukápne :-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Starfighter
5. 9. 2011 13:31
Kupky sena
Konečně je dokument v ČR. Pro fajnšmekry doporučuju Blu-Ray verzi :yes:

PS: [odkaz] ;-)
Rozbalit vlákno
0