Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cadillac ve Frankfurtu: Limuzína bez střechy

Cadillac znovu pokukuje po extravagantních luxusních autech.
Zpět na článek
Avatar - Lonestarstate
21. 9. 2011 08:14
Retro neretro
Ano, tohle je přesně styl, kterým Cadillac proslul v letech 50.-70. A přitom to není obyčejné vykrádání sebe sama. Bere si to jenom tu základní myšlenku opulentní extravagance, kterou ostatní nikdy zcela neokopírují, protože na to nebudou mít koule.

Retro se tu občas trochu pomlouvá v diskusích, ale argumenty jsou dost divné. Třeba je takový Chevrolet Camaro retro? Kdybyste neznali jediný historický model Camara, přišel by Vám ten design něčím inspirovaný v minulosti? Pochybuju. Je to prostě sexy auto. Na druhou stranu pak je tu retro kalibru Dodge Challenger, kde je ta inspirace minulostí zjevná. Tam chápu, že to nemusí jít každému k srdci.

Ale zpět k Cielu - prvoplánovité strhávání pozornosti na sebe? Ano, ale proč ne, když to někdo umí s takovým šarmem. Naprosté selhání vidím ve výběru a oblečení hostesek u Cielu. Šedé myšky oblečené jako šedé myšky. Přitom to mohly pozvednout na úplně novou úroveň. Představte si nějaké retro-neretro extravagantní oblečení....a hlavně holky, co umí zapózovat :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Pekelná Micinka
21. 9. 2011 13:23
Re: Retro neretro
Však "už mě to tu neba..." je taky vděčná póza. Nemyslím, že by to bylo jen tím, že na to ostatní výrobci nemaj koule, ale taky tím, že prostě od jiných výrobců, by to nemělo tu správnou auru a lidé by asi po takovém autě od "xy" netoužili, pokud si těmi ostatními výrobci nemyslel jen US značky. Tam by velké cabrio asi dávalo smysl u všech, snad mimo GMC, Hummeru a Jeepu. :-)
Avatar - euro89
21. 9. 2011 09:06
Na silnici s nim!
Nádherný auto, i když vím, že podobný typ auta má jen mizivou šanci na sériovou výrobu, hrozně bych si přál tohle auto potkávat na silnici. Cadillac za poslední roky zaslouží :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Pekelná Micinka
21. 9. 2011 13:14
Re: Na silnici s nim!
Snad aspoň zúročí některé prvky...
21. 9. 2011 10:52
zhmotnena dokonalost nasla sve jmeno
:yes: :-!
Rozbalit vlákno
0

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku