Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Frankfurt živě: Autosalonová fotogalerie (1. díl)

Během úterý 15.září se představily téměř všechny světové novinky letošního IAA, ale toto je jen první ochutnávka atmosféry, která ve Frankfurtu vládne. První stovka nesetříděných fotografií je tady.
Zpět na článek
15. 9. 2009 23:25
15. 9. 2009 23:38
16. 9. 2009 00:06
16. 9. 2009 00:24
16. 9. 2009 00:41
neregistrovaný "yaroukh"
16. 9. 2009 06:46
16. 9. 2009 09:07
16. 9. 2009 14:23
16. 9. 2009 00:53
neregistrovaný "Homie"
16. 9. 2009 01:07
16. 9. 2009 01:13
16. 9. 2009 04:53
16. 9. 2009 13:13
16. 9. 2009 22:01
15. 9. 2009 23:25
CMAX
Je tu někdo komu se líbí tento interiér? Mě příjde opravdu hrozný. :no:
Rozbalit vlákno
7
15. 9. 2009 23:38
Re: CMAX
Taky si říkám, že se opět koná "čínská diskotéka"... ;-\
16. 9. 2009 00:06
Re: CMAX
Stiskni tlačítko, přivolej vejtah a vyslechni přednášku o výjimečnosti. >:-[]
16. 9. 2009 00:24
Re: CMAX
Já věděl, že to tady někdo napíše >:D mě to stačí sledovat na autofun-u, adept na zlatej ventilek jak vyšitej. :yes:
neregistrovaný "yaroukh"
16. 9. 2009 00:41
Re: CMAX
nj, v těch interiérech můj oblíbenec nějak tápe (byť mi to nepřijde přímo "hrozný")
16. 9. 2009 06:46
Re: CMAX
C-Max vyzerá celý dosť podivne...
Avatar - Loptos
16. 9. 2009 09:07
Re: CMAX
Ma interier a lá nova fiesta. Ak bude na tom v reale aspon tak ako fiesta, alebo aj lepsie tak ten interier je spickovy !! :yes:
neregistrovaný "Homie"
16. 9. 2009 00:53
kynetic?
Souhlasim, mam takovej pocit ze to uz nekdo s tim "kynetic" designem trochu prehnal...zacalo to pekne, S-MAX super, kuga dobry, fiesta pekny, maly auto pro mlady takze moderni...a tohle...no...proste vsude "design" za kazdou cenu, nevim jak to bude s funkcnosti, me to prijde jako vizualni bordel, zvenku potom nepovede skloubeni vseho se vsim, jako by se nekomu u fordu uz nechtelo vymyslet nove tvary...bohuzel, za ma C-Max jednoznacne :no:
Rozbalit vlákno
4
16. 9. 2009 01:07
Re: kynetic?
Ruku na srdce je tu někdo komu se zdá stojící Ford na parkovišti v pohybu i když nehybně stojí?
Souhlasím s S-MAXem to je krásné auto, Kuga není špatná, rozhodně vypadá líp jak Koleos (no které SUV ne, že?) >:D ale C-MAX? :no:
Avatar - Ronault.
16. 9. 2009 01:13
Re: kynetic?
ANO, ANO, ANO,
mně se zdá, že je v pohybu...!

Hýbe totiž čtvrtým rozměrem rychleji než ostatní na parkovišti, čili stárne podstatně rychleji >:D

P.S.: TObě se líbí Kuga? Ten kýč? Na co jsou ty díry pod světly? Zatím jsem tam v nich viděl jen rozpláclé mouchy a hmyz, takže jedině mucholapka, když už to nepřidá nic na vzhledu :*) >:D
16. 9. 2009 04:53
Re: kynetic?
Napsal sem Kuga není špatná. tak mě napadá jestli je ten název dobře... kynutý design? >:D
Avatar - Ronault.
16. 9. 2009 13:13
Re: kynetic?
Kynutý design :yes: :yes: :yes: TO je hláška týdne, možná měsíce
16. 9. 2009 13:06
...hezký počin...ale až reálná skutečnost vypoví
ať koukám jak koukám nic tak hrozného na novém C- Max nepozoruji, ba se mě i líbí...ale jak bude vypadat ve skutečnosti...na to se těším...i na interiér. Asi tady všichni vyznávaji placky a nudnou šeď ala VW a spol. budiž....já raději něco jiného a doufám, že takových se najde dost.
Viz. Fiesta krásná z venku hezká vevniř...Kuga famozní z venku....vevnitř trošku nůůůďa, ale jen je to přeci jiná kategorie.
Tak a kdo bude kamenovat teď, že seněkterým líbí něco jiného?;)
a propoé...mím tyhle auta projeté, tak ani na funčknosti a kvalitě materiálu jsem nic špatného neshledal :-O
Rozbalit vlákno
2
16. 9. 2009 13:14
Re: ...hezký počin...ale až reálná skutečnost vypoví
Já nudu a šeď od VW také nemusím ale za takovou palubní desku jako má C-Max by se nemusel stydět ani raketoplán Aštara Šerana. Podle mě je to až moc crazy. 8-s
16. 9. 2009 14:52
Re: ...hezký počin...ale až reálná skutečnost vypoví
.. nejni to tak hrozné...vyčkej na osobní zkušenost, třeba bude reakce pak pozitivní :-) ale pokud se ti nelíbí ve fiestě, tak holt se určo nebude líbit ani totok :-)
16. 9. 2009 14:48
Design Fordu C-MAX kontra VW EE-Up
Koukam, ze tu vsichni resi design Fordu, a to je dobre, bravo Ford, dobra prace. C-MAX v zlute je hlavne na zivo velmi povedene auto, a ta barva je super, to auto ma sebevedomi a to pravem jako Fiesta. Zadna seda mys, kterou kdekdo prehlidne. Samozrejme kdo chce nenapadne auto, koupi si cernou nebo modrou.
Za me jednoznacne. :yes: :yes: :yes:

Smer designu Fordu ma uspech vsude. Spravny krok.

Myslim, ze vecne minoritni kritiky tech kteri zarli na uspech Fordu nema cenu brat vubec vazne, tihle lide se slezaji pod vsechny clanky, kde je minimalne jedno slovo nebo obrazek o Fordu, porad melu to same. Pritom i kdyby Ford vypadal jako oni chteji asi jako usedla nejmenovana konkurece nebo jako "originalni korejci nebo frantici" stejne by remcali zase.

Ford proste chce delat a dela auta, ktera maji globalni design. Tento design musi fungovat jak v Evrope tak US tak Asii nebo Australii. To je dobre uz proto, ze konkurence toto nezna, protoze jedno auto se stejnym designem na vsech trzich ani neprodava a pokud zna, tak ne moc uspesne. Viz kreativa Volkswagen E-Up, jak je videt neni zluta jako zluta.

[odkaz]

[odkaz]
Rozbalit vlákno
9
Avatar - Ronault.
16. 9. 2009 14:57
Re: Design Fordu C-MAX kontra VW EE-Up
Lifte, víš... tvůj příspěvek je asi tak objektivní jako reklamní leták Fordu 8-s
16. 9. 2009 23:32
Re: Design Fordu C-MAX kontra VW EE-Up
Od konkurece me chvala vzdy potesi, diky. Jinak nevim co je na tom tak neobjektivniho.
16. 9. 2009 15:31
Re: Design Fordu C-MAX kontra VW EE-Up
Viděl jsem ho už i naživo a ať si říká kdo co chce, v reálu se žádný zázrak nekoná a je to vážně jen přeplácaný "kynutý" design. I když největší plastikový interiér... ;-\

A k tomu Up! - ano, není nad to srovnávat sériové auto s konceptem že? I když je jasné, že se tady snažíš debatu stočit pomocí tzv. logicklého klamu nějak jinam...(tzv. red herring... ;-) )

[odkaz]%C3%BD_klam
16. 9. 2009 15:32
Re: Design Fordu C-MAX kontra VW EE-Up
Tak odkaz se nepodařil, tak ještě jednou a s mezerou navíc v hátétépé a před slovem "logický";-)

h ttp://cs.wikipedia.org/wiki/ Logick%C3%BD_klam
16. 9. 2009 15:45
Re: Design Fordu C-MAX kontra VW EE-Up
:yes: zajimavé počtení
16. 9. 2009 15:40
Re: Design Fordu C-MAX kontra VW EE-Up
Vzpamatuj se! Vždyť ty už nejsi schopný kritiky na adresu Fordu. Na autofun vymýšlíš různé teorie proč není R26.R rychlejší než Focus RS. Vrcholem byla hláška, že je FRS primárně postavený na šotolinu, nebo že v renault sportu pracují podvodníci z F1 teamu Renault... atd. Aspoň se pokus akceptovat nazory jiných které se nestotožňují s tím názorem co máš ty.
17. 9. 2009 22:10
Re: Design Fordu C-MAX kontra VW EE-Up
Vzpamatuj se hlavne sam! Neprekrucuj ma slova, viz to o sotoline. Jinak kdyby jsi cetl poradne, treba Focus RS jsem kritizoval dost.
Za dalsi u R26.R nepotrebuji vymyslet zadne teorie natoz sve, to co jsem uvedl, je bezna vec, ktera je verejne znama, v kuloarech o ni koluji uz i vtipy, podobny problem ma i pribuzny Renaultu Nissan, tak ze to neni nahoda.

Jinak ze v Renault Sport jsou podvodnici, na tom trvam a stojim si za tim, viz cerstvy vyhazov Briatoreho a Symondse nebo kauza Mackeretha.

[odkaz]

[odkaz]

Akceptovat nazory jinych, ktere se nestotoznuji s tvym nazorem nemusis, ale hola a verejne dostupna fakta ano. ;-)
18. 9. 2009 00:27
Re: Design Fordu C-MAX kontra VW EE-Up
A na tom Silerstonu ty 3 vteřiny? Taky podvod? [odkaz]

Taky veřejně dostupná data ;-)
16. 9. 2009 16:28
Re: Design Fordu C-MAX kontra VW EE-Up
Lifte, tentokrát tě musím pochválit. Ušetřil jsi mne alergických projevů a vynechal jsi ten forďácký vlezlý slovní novotvar. Navíc s posledním odstavcem musím souhlasit. Jinak stačilo říct, že se ti prostě nové Fordy líbí a čas ukáže, jestli u Fordu tvarovali správně. Podle mne nelze tvořit auta různé velikosti podle jednoho vzoru.
16. 9. 2009 22:01
c-max
Mne sa paci, naozaj. Bral by som ho ihned :yes:
Nikto Vas pani nenuti aby ste si ho kupili, kludne berte co je vasmu oku lahodiace viac, nie?
Mam momentalne Mondeo (podla Vas nakynuty knedlik :-) ) a Maxa by som bral okamzite ako dalsie auto.
Rozbalit vlákno
0