Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: A. Charouz Motors otevřel nový showroom Jaguar a Land Rover

V centru Prahy byl dnes při slavnostním ceremoniálu otevřen nový showroom značek Jaguar a Land Rover.
Zpět na článek
8. 10. 2011 01:41
8. 10. 2011 09:11
8. 10. 2011 13:58
Avatar - zdravy rozum
7. 10. 2011 18:35
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
27
7. 10. 2011 18:37
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
Já čekal kdo napíše první slovo zloděj >:D
7. 10. 2011 21:53
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
D.e.b.i.l.
Avatar - Stefič
7. 10. 2011 23:11
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
a co je na tom špatně? Typický prototyp podnikatele 90.let. Půjčil, nevrátit a pak si za směšnou cenu z konsolidační banky koupil svůj vlastní dluh. Má sedět v báni a né chlubit svými podnikatelskými úspěchy... :no:
8. 10. 2011 01:43
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
Tebe je tu škoda, jak tě čtu, ty bys udělal za komunistů dokonalou kariéru v justici. Okresní prokurátor jak vyšitej. Kde bereš odvahu tu veřejně ostouzet veřejně známého člověka? Nebo ty si tu snad hraješ na soudce z... lidlu?

Ty máš vůbec zajímavé postoje, v autě snů máš MB-R protože podle tebe je to dostupný vůz a o MB CL tu píšeš, že slušný člověk by si to auto nekoupil... Člověče, z tebe až mrazí... 8-s :no:
Avatar - Ji/Ri
8. 10. 2011 07:25
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
No ale nemuzes poprit, ze nema pravdu. Ta tvoje obdivuhodná známá osobnost po sobě nechala takovou sekeru, že jsme ji nakonec tahali z těch futer všichni. To je, jak se zdá prototyp tvého diamantového snu, pro mě je to minimálně unter neboli druh, který žije pod vodou. Správně by ta jeho group měla vrátit ten dloužek v řádu miliardy. Jak se můžeš někoho takového zastávat a navíc mluvit jako o osobě cti hodné. Dnes velmi vyRAzne FUJ Gtirouz.
8. 10. 2011 10:21
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
Já nevím, kdo má pravdu, já ten případ nestudoval, ostatně nemám ani přístup k detailům, vedle toho nečtu bulvár, takže nejsem schopen přijímat závěry hodné výhradně mozkuprostého prosťáčka.
Avatar - Ji/Ri
8. 10. 2011 10:37
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
Tak proč se tak rád profilujes jako mozkuprosty zamindrákovaný jedinec? Raději buď více věcný a míň osobní... A opět se oprosti od lží a demagogie. Já bulvár nečtu...bulvare..
Avatar - 4hill
8. 10. 2011 09:21
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
Pravdu přitroublými řečmi o komunistech nezastřeš..Je to prostě tak..horší je že takových zůstala tahle země plná. :-!
8. 10. 2011 10:19
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
Takových a plná? Ty znáš detaily? A kam řadíš sebe, mezi ty takové, nebo jinaké?
Avatar - Ji/Ri
8. 10. 2011 10:26
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
A kam ty? Proč se OPĚT nedržíš tématu, ale jen OPĚT SE UBOZE uchyluješ k osobním výpadům? GTI, máš na víc než na koncernové žvásty a osobní výpady. ;-\
8. 10. 2011 10:33
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
Pominu-li, že reaguješ na mou odpověď nesměrovanou tobě nýbrž kolegovi, pak když si tu přečteš celou diskusi zjistíš, že dalším výživným tématem jsou tu tvoje lihuplné poznámky. Ano, tam někde je, jak se k tomu ostatně hlásíš - tvé místo: bavit se poznámkami "zdravého rozumu" 8-s :-!
Avatar - Ji/Ri
8. 10. 2011 10:40
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
Na víc nemáš, že... lihuplné... určení místa... A tvoje místo je kde?...použiji-li tvou retoriku, abys mi rozuměl...
8. 10. 2011 14:39
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
To, ze Charouz nadelal dluhy u sveho casu polostatnich bank je fakt. To, ze tyto dluhy nikdy nesplatil a ze je nakonec pri sanaci bank pred privatizaci zaplatili danovi poplatnici je take fakt. Ani jedno z toho neokecas nejakymi odkazy na "znamou osobnost". Charouz u mne neni zadna osobnost, ale obycejny podvodnik.
8. 10. 2011 14:40
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
Avatar - Pekelná Micinka
7. 10. 2011 23:31
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
No máte všichni asi pravdu. Ale jak zpívají JAR: Chytráci vyhráli a blbci krachli, tak už se neptej kdo ti dá ty prachy... Koincidence, že zrovna pozvali zrzavou ex-přítelkyni kapelníka Romana Holýho, mj. milovníka Jags.

Výhoda je, že si Jag můžete koupit i u těch, který nemaj správný hadry, ale zase vás může hřát u srdce, že jste neudělali kšeft s charym. ;-)
8. 10. 2011 06:36
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
Když vidím, jak si tě redakce hýčká...chce se mi zvracet!
Avatar - Ji/Ri
8. 10. 2011 07:29
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
Tak si řigni. >:D mě přijdou ty glosy zábavné a mnohdy velmi trefné... Ček se pobaví >:D ;-)
Avatar - T613
8. 10. 2011 07:30
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
ale to spíš vypovídá o tobě, než o vtipnosti těch výkřiků
Avatar - Ji/Ri
8. 10. 2011 08:52
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
Podle sebe soudím tebe?
Avatar - T613
8. 10. 2011 09:25
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
chabý výkřik
Avatar - Ji/Ri
8. 10. 2011 10:21
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
Chabá reakce
8. 10. 2011 10:17
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
:yes:
Avatar - T613
8. 10. 2011 07:31
Re: Charuz to ten zlodej co bral zo statnej banky
redakce se ho nehýčká, redakci jsou diskuze u něčeho ;-)
Avatar - zdravy rozum
8. 10. 2011 19:10
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - zdravy rozum
8. 10. 2011 19:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - zdravy rozum
8. 10. 2011 19:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 10. 2011 01:41
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Starfighter
8. 10. 2011 09:11
Re: LED
Taky jsem si toho všimnul ;-\ :no:
Avatar - Pekelná Micinka
8. 10. 2011 12:50
Re: LED
Také jsem si všiml, a pak jsem si řekl, že je škoda se tím zabývat. Moje kára to není a na druhou stranu, třeba to částečně zvyšuje bezpečnost provozu.
8. 10. 2011 13:58
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 10. 2011 10:29
Tak doufám i ve změnu přístupu
Byl jsem se tam podívat na oficiální přadstavení Evoque. A po návštěvě jsem dospěl k tomu, že auto je sice super, ale koupit bych ho šel jinam.
Asi po 5 minutách si mě paní všimla, zeptala se, co si přeji a upozornila mě, abych se auta moc nedotýkal, protože je již vyleštěno na nějakou akci. Měl jsem několik jednoduchých dotazů, ale paní nevěděla. Že se podívá na internetu a zjistí mi to. Slušně jsem jí poděkoval za informace a odjel. Od prodejce očekávám diametrálně odlišný přístup. Pak se nemůžem divit, že dost lidí koupí auto třeba v Německu ....
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Ji/Ri
8. 10. 2011 10:51
Re: Tak doufám i ve změnu přístupu
Asi nejsi diamantovej... Ale vážně, ona za osoba byla zodpovědná za část toho cirkusu a za uťapkané auto by ji sepsuli... Jsem zvědav, jestli ti pošle slíbené informace...
Avatar - zdravy rozum
8. 10. 2011 19:19
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Ji/Ri
8. 10. 2011 21:19
Re: Ji/Ri ma pravdu
No ano, máš pravdu - říká se tomu optimalizace nákladů ...taky mi to přijde jako o.j.e.b na zákazníka...