Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

To není skica...
| 2. 11. 2011 10:18
... ale spíš rozmazaná stará fotka nějakýho konceptu. Btw moc mi tenhle článek nepřijde jako relevantní informace ale jako naprostý bulvár... :no:
To není skica...
| 2. 11. 2011 10:42
No on SAAB je dnes totiz takova jako Ivetka Bartosova, same pady a vzlety jak na horske draze, kterou by - nebyt bulvaru - uz ani nikdo neznal...
To není skica...
| 2. 11. 2011 11:48
je to hodně podivná skica...a moc nevěřim tomu že to bude nová 9-3...i když podobná by bejt mohla...SAAB je na tom mizerně...pokud ho však nakonec ti číňané opravdou koupí....mohl by žít...
To není skica...
| 2. 11. 2011 14:25
>:D >:D >:D dobré přirovnání ;-)
To není skica...
| 2. 11. 2011 11:54
Hm, mne to jako bulvar nepripada, tenhle obrazek obletel vetsinu svetovych autoserveru a na ACZ mi nijak neprekazi. Informace jsou samozrejme kuse a navic nijak optimisticke (predevsim ta, ze nova 9-3 podle vyjadreni Victora Mullera a posledniho ozdravneho planu Saabu vyjede az 2014, cili je zcela v nedohlednu), presto je to 100x hodnotnejsi nez nejaky srandavidea z youtube, ktery se tady posledni dobou objevuji.

Mimochodem vsem fandum Saabu vrele doporucuju tento web - [odkaz] . Frekvence i kvalita clanku zkratka nemaji konkurenci.
To není skica...
| 2. 11. 2011 14:55
co do saabu tak pravidelně navštěvuji toto:
[odkaz]

taky si myslím celkem slušně podané a věrohodné informace
divné
| 2. 11. 2011 11:47
prosím o bližší vysvětlení...měl jsem vždy za to že 9-3 byla derivátem opelu vectra a tudíž patřil do střední třídy...ne do nižší střední...a měl být velikostně konkurentem A4, BMW 3 či jaguaru x-type...nebo se mýlím...? tudíž by šlo o skok o 2 třídy dolů...a tam jsem myslel že bude úřadovat 9-1
divné
| 2. 11. 2011 11:56
Máte pravdu, oficálně stále patří do střední třídy, i když jej většina konkurentů přerostla.
divné
| 2. 11. 2011 12:15
S tou delkou to neni pravda, neb rada 900/9-3 vzdy byla konstruovana a medii i zakazniky vnimana jako konkurence premiovy stredni tridy, jejiz rozmery se zvlast dnes zasadne lisi od stredniho mainstreamu. Pro srovnani rozmery sedanu: 9-3ka 4646mm, 3-er (E90) 4526mm, C-klasse (W204) 4582mm, A4 (B8) 4703mm. Srovnani je samozrejme pokriveny jednak tim, konkurenti jsou vesmes podstatne novejsi a A4ka v poslednich dvou generacich ohromne narostla. Presto nikdo nemuze tvrdit, ze Saaba konkurence nejak vyznamne velikostne prerostla, natoz rozdilem tridy.
divné
| 2. 11. 2011 14:53
přesně tak: 9-3ka je velikostně konkurentem střední premie...o mondeu a superbu je těžké polemizovat...ty už do střední řadí jen přežitek...když velikostně už celkem jasně zasahují do vyšší střední...

takže tento článek považuji za velmi neprofesionální... :no: :no: :no:
divné
| 2. 11. 2011 12:00
Jasne, ze 9-3ka, stejne tak jako jeji predchudce 900ka, jsou typickymi zastupci stredni tridy. Pokud je mi znamo, tak by se 9-3ka nemela nikam dolu posouvat, v nizsich tridach by se mely objevit novy modely jako 9-2 nebo 9-1. Problem je, ze jakakoliv budoucnost Saabu je tak extremne nejista (i co do existence samotny automobilky, natoz pak v pripade jednotlivych modelu), ze o ni nelze smysluplne ani spekulovat.
divné
| 2. 11. 2011 14:56
budoucnost je nejistá...podle posledních informací se ale zdá že alespoň nějaká bude...upřímně doufám...
čína na hrad
| 2. 11. 2011 13:54
Je mi jedno či to bude financovať čína, viet minh alebo červení kméri, ale to auto vyzerá úúúúúžasne. Do výroby s tým >:D
vzkaz pro redakci......
| 2. 11. 2011 18:14
Zdravím.sice to přímo nesouvisí s tímto otištěným článkem,ale přeci.v pondělním Auto7 již byly zveřejněny oficiální fotky Mondea 4 generace.a zde?ticho po pěšině,absolutně nic!přiznám se,jsem velice zklamán.snímky bych zde vložil velice rád osobně,žel nevím jak na to,omlouvám se.
vzkaz pro redakci......
| 2. 11. 2011 18:37
Mondeo MK4 uz se par let vyrabi, takze spis MK5.
Kazdopadne kdyby to byly oficialni fotky, urcite by toho byly plne automobilove weby. Mi to prijde divne.
vzkaz pro redakci......
| 3. 11. 2011 09:05
no, pokud se nepletu, tak Mk1 je první generace a sem spadá i model po velkém F/L (zakulacení světel) do roku 2001, pak byla Mk2 a v současnosti je jen Mk3
vzkaz pro redakci......
| 3. 11. 2011 09:51
nee, facelift prvniho mondea je MK2.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku