Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - Kubass
super štírek
Kubass
| 26. 11. 2011 10:51
hned bych si ho pořídil na takovy to víkendovy blbnoutí.
super štírek
jossalito
| 26. 11. 2011 12:52
Jo, to "bych" je problém...
Věrně to odráží mentalitu zdejších fandů...

Auto pěkný, ale pro holku...
super štírek
BeranK
| 26. 11. 2011 14:13
Hlavně bych řekl, že je to obludka, stejně jako většina produktů z dílny Fiatu a spol. v posleních pěti až deseti letech a přesvědčování, že se jedná o stylovku, imidžovku a reklamy ve stylu, že jedině v "tomhle" klofneš pořádnou samici jsou zcela mimo.

Ale určitá sorta lidí tady bude furt a furt blábolit, jak je to úžasné a dokonalé vozidlo. Nevím, co je víkendové "blbnoutí", fakt je ten, že auto je buď dopravní prostředek a nebo sportovní náčiní, ale ne do normálních ulic. Spektrum variací na dopravní prostředek je hodně široké a v tomto směru je pětistovka obecně i tenhle Abarth v lepším případě průměr a navíc už dneska poněkud za zenitem. TRkaže zdejší neustálé připomínání a oslavovaní beru jako součást určitého folklóru AUTO.cz a také jako snahu, aby byl FIAT alepsoň nějak vidět. Nic víc.

U jiných značek se píše o dalších a dalších nových modelech, motorech, převodovkách bezpečnostních systémech a řadě dalších a progresivních věcí, u FIATU a spol. se píše o pár zastaralých autech v nižších kategoriích a jejich víceméně tunningovýcg verzích. Snad nejvíc mně v tomto směru pobavil druhý facelift Punta. Jeho premiéra byla odložena na lokální autosalon v Boloni, do Frankfurtu s ním ani radši nejeli....nicméně v příslušném článku tady je tento facelift hodnocen snad 70% hodnotícíh jako úžasný. Auto, kterýmu už podruhý předělali čelní masku (vrátili se k původnímu řešení, jen tak mimochodem) mně tak maximálně připomíná škodovku 120 za komančů, kdy se taky měnila taky ta maska, volant a možná ještě hlavové opěrky a to bylo tak za patnáct let všechno.....
super štírek
jossalito
| 26. 11. 2011 14:33
Myslíš, že to, co jsi zde napsal, chce někdo poslouchat? Navíc, když je to pravda...
Avatar - DRBNUTY
super štírek
DRBNUTY
| 27. 11. 2011 00:39
ja to chcem poslouchat...vzdy sa velmi dobre zabavim na cloveku, ktory nema rad urcitu znacku, ale bude o nej citat kazdy clanok a este tu aj vypisovat taketo litánie.Rypat do nejakej znacky sa da aj s noblesou ako to robi GTI,ale co robi Beran, to su stale len tie iste zvratky..asi mu nejaky talian pretiahol zenu, lebo inac to nepochopim :-!
super štírek
BeranK
| 27. 11. 2011 10:10
Tak si dál pochutnávej na mých zvratcích, on holt každý má jiné chutě. Ty jsi svoje právě projevil víc než jasně. Naštěstí s taliány žádné osobní problémy nemám, pouze pracovní, ale ty se nám v posledních letech zdařilo vyeliminovat. Jinak, když mluvíš o těch ženskejch, tak seš jenom jedním z dalších důkazů, které potvrzují moji životní zkušenost - Slovenky jsou asi v průměru nejlepší ženský na světě a Slováci jsou z velké většiny zase naopak největší ubožáci. A to je i názor praktickyy všech mých slovenských kamarádek. Tady na AUTO.cz je to vidět taky jasně, protože až na pár normálních, nebo zajímavých (Marko, Klaudius),jste tady skoro jeden jako druhý, figurka s nickem Drbnutý a se Slotou na fotce mně tak maximálně může pobavit. Tak ještě jednou - dobrou chuť, až zase něco vyzvracím....
super štírek
milan3
| 27. 11. 2011 10:52
Beranku, beranku, ze by mindrak? Ze dnes v noci neprobehla pravidelna inseminace tve ovecky? A nebo ti ji nejaky slovensky baca pretah? Ale ani to neomlouva tve sovinisticke protislovacke vylevy!!! Tva uroven je opravdu :no: ;-)
super štírek
Mr.Murphy
| 27. 11. 2011 16:11
z jeho příspěvků se zdá, že kdykoliv vytáhne paty z baráku, tak se mu na jeho milé střídá Slovák s Italem.... jinak si to nedovedu vysvětlit.... ;-)
super štírek
BeranK
| 28. 11. 2011 11:46
Vysvětluješ si to úplně špatně, ale to mně u tebe nepřekvapuje, tvokje vysvětlení jsou vesměs úplně mimo, ale to ti tady vysvětlují daleko trpělivěji jiní.
super štírek
BeranK
| 28. 11. 2011 11:45
Slabé, opakování blábolů jiných troubů je úžasné, alepsoň ty si to myslíš, co? No, ale pleteš se. Na druhou stranu, jen se nezapomeň slovenského soudruha zastat, třeba ti "něco" pošle....třeba pozdrav....nojo, typické čecháčkovství, vlízt do zadku i Slovákovi. Jinak je sranda, jak hodnotíš úroveň druhých a ve svém příspěvku nedokážeš utajit svoje zvrácené pudy :-)
Avatar - dr.biker
super štírek
dr.biker
| 26. 11. 2011 22:25
jossalito: Proč si myslíš, že je to auto dobré akorát pro holku? Myslíš si, že běžná holka plně využije potenciál tohoto auta? Výkon 135 k (99 kW) při 5 500 ot./min, maximální rychlost 205 km/h, zrychlení 0 – 100 km/h 7,9 s. A hmotnost auta je 1035 kg, takže výkon bohatě stačí.
Závěr:
„Obyčejný“ Fiat 500 v nějaké pěkné barvě je pro holku. Pro kluky, co nemají ještě rodinu a nepotřebují velké auto je tu Fiat 500 Abarth třeba v této pěkné černé barvě. Nebo by jsi se styděl jezdit v Abarthu? :-)
Avatar - Daniel
super štírek
Daniel
| 26. 11. 2011 23:41
:yes:
super štírek
Wartburg 353W
| 27. 11. 2011 00:54
:yes:
super štírek
BeranK
| 27. 11. 2011 10:14
Dotaz : patříš taky k těm chlapákům, co si myslí, že holky neuměj řídit? proč by ženská neuměla využít potenciál rychlýho auta? Znám řadu holek a ženskejch, co řídí líp než já a jsou třeba i dravější. Na rozdíl od tebe si to ale jsem schopen přiznat. Jossalito to myslel asi poněkud jinak, o potenciálu nic nepsal.
Avatar - dr.biker
super štírek
dr.biker
| 27. 11. 2011 13:02
Rozhodně tu nechci urážet ženy jako řidičky, vím, že některé řídí dokonce lépe než něktěří muži. Ale myslím si, že Abatrh je určen pro chlapy a ne pro holky, jim více sluší základní 500 v nějaké pěkné barvě. Nebo snad tvoje přítelkyně/žena běžně jezdí ostřejším tempem v zatáčkách a občas se jezdí vyblbnout na okruh? Tak takových žen moc neznám ve svém okolí, respektive žádnou takovou osobně neznám, co by jezdila v hot-hatch.
super štírek
BeranK
| 28. 11. 2011 11:51
Člověče já jo. Divil by ses a na okruh jsme se poprvé dostal právě díky holce a v jejím autě - Focus RS. A docela jsem se i bál :-)