Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Euro NCAP 2009: Renault Grand Scenic – Pět hvězd, ale nedostatečná ochrana chodců

Již mnohokrát v historii nastavil Renault laťku v segmentu velkoprostorových vozů. Nejprve s modelem Espace a později i modelem Scenic. V testech Euro NCAP získal nový Grand Scenic 5 hvězd. Zlepšovat se dá zejména ochrana krční páteře i ochrana chodců.
Zpět na článek
neregistrovaný "exctenar"
5. 9. 2009 23:19
Re: Gratulace
a byla to šáde.... >:D BTW:hvězdy jsou pro laiky předmětem ograsmu a vášnivých diskusí, znalí věci to berou s nadhledem. Zcela vážně:dobrá zpráva je špatná ochrana chodců.Z toho plyne, že při sebemenším parkovacím šrámu se nebude bortit celý předek auta a i zdánlivě banální ťukance nebudou stát desítky tisíc na opravách.Příkladem špatného je každé Suzuki.Takhle dcera nedávno ve 110 picla s L2 srnu a kromě prasklého krytu pod motorem nic.Za 4 litry se to opravilo a pohoda.Takže dobrý,hyper měkké předky jsou snad už minulost.Zbytek je zhruba nastejno,no a při střetu s kamionem je zcela jedno, jesli 1-2-3-4-5-nebo 10 hvězd >:-[] Poznatky ze života.
5. 9. 2009 19:50
Re: Gratulace
5 hviezd je nuda, debata by sa rozbehla, keby získal iba 4... >:D
5. 9. 2009 01:23
Gratulace
Měl jsem možnost seznámit se scénicem v krátké verzi s motorem 1,4 TCE a musím říct, že ten posun v kvalitě oproti druhé generaci je opravdu citelný. Teď nemluvím o spolehlivosti... tu prověří čas, ale mluvím tu o dílenském zpracování a materiálech. Interiér je opravdu pěkný a útulný, ale kupodivu mě z celého auta zaujalo nejvíc provedení zadních světel >:D a samozřejmě i motor. No nic konec tlachání Áda nam to vysvětlí :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku