Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz B: Představujeme

Druhá generace třídy B v listopadu vstoupila na český trh. Na rozdíl od té předchozí nepoužívá sendvičovou podlahu, změny ale jsou i jinde.
Zpět na článek
31. 12. 2011 11:10
31. 12. 2011 12:12
31. 12. 2011 13:30
31. 12. 2011 16:22
30. 12. 2011 23:02
bez reakcii??hanba..
mercedes b sam o sebe bol dost zaujimave auto od mercedesu čo osobne pre mna je minus je samotny sednvič,ktory vdaka bohu išiel ta tam...ano bola to dobra myšlienka,ale mne osobne nesedi...v sučasnej Bčkovej rade mercedesu som sa necitil vobec pohodlne,posed priam otrasny.nove bčko všetko meni klasicka koncepcia žiadne vysterlky v technike podvozku ,dizajn? evolucia ako sa patri pre mna jasny palec hore :yes:
Rozbalit vlákno
7
30. 12. 2011 23:37
Re: bez reakcii??hanba..
Za mě má nové B :yes: :-) .
Avatar - WinDiesel
31. 12. 2011 10:22
Re: bez reakcii??hanba..
Bez reakcí - tak to má být, ideální stav. Viděl jsem naživo a musím říci - paráda, za to bych se nestyděl. :yes:
31. 12. 2011 10:55
Re: bez reakcii??hanba..
Na živé setkání jsem velmi zvědav. Nové auto budu pořizovat cca za 3 roky. Chci něco vyššího a kratšího než mám dnes, se zachováním podobné velikosti vnitřního prostoru - a to tato třída MPV přesně splňuje. Bčko je prozatím první vůz, který bych zkusil projet.
Avatar - Bristol
31. 12. 2011 11:15
Re: bez reakcii??hanba..
já ho už viděl párkrát v praze i ve varech...velmi hezké autíčko...pokud máš tento segment v oblibě bude se ti líbit... :yes:
31. 12. 2011 11:34
Re: bez reakcii??hanba..
Doufám... Mám z toho trochu obavu, neb v rámci současné produkce MB osciluji mezi dvěma extrémy - buď se designem exteriéru naprosto nadšený (C klasse - to je esence sedanu, to auto je jak antická socha z bílého mramoru, či CLS - to samé, jen o velkém, několikanásobně dražším kupé) nebo naprosto rozčarovaný (GLK - vždy mě zajímalo, co by se na ten design říkalo, kdyby něco podobného dělali třeba korejci).

U Bčka se mi na fotkách velmi nepozdává příď. Působí tupě. Ale již tolikrát jsem si ověřil, že setkání naživo je o něčem jiném, že rozhodně neházím flintu do žita. Jinak mi to auto svými chrakteristikami naprosto sedí. Ať již jde o velikost, benzínové motory, design interiéru, výbavy, pakety. Za tři roky to bude akorát "zralý" model. A je to Mercedes ;-)
Avatar - LEGOPARK
31. 12. 2011 11:50
Re: bez reakcii??hanba..
Neviem, u vas v CR sa este nepredava? U nas sa predava od novembra, bol som sa uz previezt. Ale co chcem povedat je to, ze suhlasim so vsetkym - auto je to skvele so skvelou spotrebou, ale co to nie je - nie je to vyssi posed. ;-) To v ziadnom pripade. V C-Maxe, Scenicu, Picasse, atd. sedite vyssie, ale tu sedite ako v osobnom aute. Posed sa oproti prvemu B znizil.
31. 12. 2011 12:04
Re: bez reakcii??hanba..
mne bolo hned jasne,že nepojde o kategoriu scenic,piccaso atd ,že bčko bude vačšie vyšie,ale nie až tak...posed sa znižil to je potešujuca sprava ja s mojimi 185cm som mal velmy neprijemne vysoko nohy...
Avatar - Bristol
31. 12. 2011 11:10
MB B
mně osobně se původní A ani B moc nelíbilo s tím sendvičem...toto je mnohem lepší a skutečně se těším na nkvé áčko...trochu mě ale zklamala nabídka mtoorů...vrchol 115kW mi přijde trochu málo...ale asi tam ještě nějaká vrcholná verze přibyde...překvapila mě i relativně rozumná cena všech modelů...které celkem zdařile konkuruje vozům ze subpremie... :yes:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - CHerokee
31. 12. 2011 12:12
Re: MB B
Souhlasím. V novém Béčku jsem už i jel a bylo to příjemné. Mi se zamlouvá na MB neobvyklá možnost individualizace. U B třídy je opravdu velký pokrok vpřed...
Avatar - Bristol
31. 12. 2011 13:30
Re: MB B
přesně tak...když to porovnám s předchozí variantou rozhodně krok v před...ale vrchol jsem čekal někde kolem 160kW benzín ;-) a 120-130 nafta
Avatar - CHerokee
31. 12. 2011 16:22
Re: MB B
Silnější varianty určitě ještě přijdou. Ty nejsou hlavní, u této třídy zvlášť.