Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Bilance policejních Passatů za rok 2011: 31 mil. Kč na pokutách, v provozu 15 h denně

Nejvíce řidičů platilo pokutu za překročení povolené rychlosti jízdy.
Zpět na článek
9. 1. 2012 09:00
9. 1. 2012 09:11
9. 1. 2012 15:11
9. 1. 2012 16:40
9. 1. 2012 12:42
10. 1. 2012 13:14
9. 1. 2012 12:55
9. 1. 2012 14:33
9. 1. 2012 09:51
9. 1. 2012 10:03
9. 1. 2012 10:16
9. 1. 2012 10:24
9. 1. 2012 13:02
9. 1. 2012 13:26
9. 1. 2012 14:29
9. 1. 2012 15:15
Avatar - Starfighter
9. 1. 2012 09:00
Passat
Při ročním nájezdu 86,5 tis. kilometrů na jedno auto a stáří lehce nad tři roky vychází Passat jako král spolehlivosti. Přitom se s ním asi nebude jezdit jako v rukavičkách :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
13
9. 1. 2012 09:11
Re: Passat
V článku je něco o spolehlivosti? Že by přání? :-)
Avatar - Starfighter
9. 1. 2012 09:18
Re: Passat
Není, ale jsou to velmi dobrá čísla.
Dokázala by to tvoje Kia? >:D
Avatar - white label
9. 1. 2012 10:10
Re: Passat
Pokud má "jeho" KIA 3.6ku apod., tak asi jo... ;-)
Avatar - Ronault.
9. 1. 2012 15:11
Re: Passat
Nevím jak Kia, ale Hyundai by ještě dal záruku bez omezení kilometrů... ale je pravda, že s tou 1,7 CRDi 103 kW by mohli stíhat leda tak Fabie HTP >:D >:-[]
Avatar - Ronault.
9. 1. 2012 16:40
Re: Passat
A to jsem jim ještě koukám 3 kW přidal... >:-[]
Avatar - Starfighter
9. 1. 2012 17:25
Re: Passat
Papírově jich tam bude přidáno mnohem víc >:D
Avatar - Ada je zase tady
9. 1. 2012 09:17
Re: Passat
Po 300 tis km je ten Passat tak akorat spravne zajety. VW neni vyrobek firmy rendlik a syn...
Avatar - Bristol
9. 1. 2012 12:42
Re: Passat
to si trochu fandíš ne...tady není řeč o hondách a mercedes z poloviny devadesátých ;-) ;-)
10. 1. 2012 13:14
Re: Passat
to si len myslis, VW je orientovany na zisky, to nie je tovarnicka ktora robi auta zo zabavy. renault vw a vsetky auta vobec su v dnesnej dobe len spotrebny material, nemaj nadej ze vw sa vymyka.
Avatar - eLzyx
9. 1. 2012 12:55
Re: Passat
nikde není psáno, kolik motorů a převodovek již ty Passaty vystřídali.
9. 1. 2012 14:33
Re: Passat
No, buď rád, že nevíš kolik motorů se už vyměnilo a nejen motorů ;-)
9. 1. 2012 09:51
A cim to asi je.
Auta maji nalitano pres 300k a furt litaji jako zbesile. No cim to asi bude? A jooo uz viiim. Neni to pitomej 4 valec turbo se stejnym vykonem, ale prava V6ka. Njn velky motor, ktery ja na velky najezd staveny.
Rozbalit vlákno
5
9. 1. 2012 10:12
Re: A cim to asi je.
a pokud by clovek zapojil hlavu jeste vic, zjistil by, ze z pohledu motohodin (jakozto dle me mnohem dulezitejsi parametr pro zivotnost motoru nez najete kilometry) ma tech motohodin na jeden km velmi malo, v porovnani napr. s auty jezdici stejny najezd z poloviny ve meste, kdy na stejny najezd musi byt ten motor v provozu dvojnasobek casu....
Nehlede na studene starty, ktere toto auto skoro nezna, a je to dalsi z klicovych prvku promlouvajici do spolehlivosti jakehokoliv motoru...
Jinymi slovy 300 tisic pro sestivalec jezdici vetisnou 130 km/h (tedy nekde v dolnim spektru otacek) je to opravdu tak nejak cerstve zajezy motor....
Avatar - Ronault.
9. 1. 2012 15:13
Re: A cim to asi je.
Tak tak, 300t km pro motor v jednom tahu na dálnici bez vychladnutí je něco jiného než studené starty atd.
Z druhé strany 300t km a z toho velká část na D1... chudák podvozek 8-s
Avatar - DRBNUTY
9. 1. 2012 10:52
Re: A cim to asi je.
Pitomych 4 valcov turbo, ktore maju najazdene aj 2 krat tolko je plny internet :-!
[odkaz]
Avatar - Thomas89
9. 1. 2012 18:35
Re: A cim to asi je.
a maj těch 300 koníků? :-)
12. 1. 2012 09:20
Re: A cim to asi je.
Rozhodně nepochybuji o výhodách V6 motorů obecně, ale ty znáš přesnou servisní historii všech policejních Passatů? Jsi si na 100% jistý, že se za těch 300t km na motory ani nešáhlo? Já ji neznám, ale nejsem bláhový, jejich práce je den co den celkem slušně zatěžovat motor a to zvyšuje opotřebení každého motoru od jakéhokoliv výrobce... počítám tak 2 komplet generálky na každém Passatu...
9. 1. 2012 10:03
Ach jo
Hm, takže policie už se ani nesnaží své "dodatečné zdanění" nějak okecávat. Pokud vím, pořizovaly se Passaty kvůli zvýšení bezpečnosti, jako všechny ty radary, kamery a podobně. Alespoň to tehdy vrchnost tvrdila. A už se ani nesnaží nás chlácholit o tom, že Passaty chytily x prasat, která na dálnici nedodržují vzdálenost nebo vybržďují, ale jako obvykle je největším problémem této doby rychlost na dálnici...
Rozbalit vlákno
6
9. 1. 2012 10:16
Re: Ach jo
Bohužel je to tak. Vybírají se peníze a to je argument, že je to správně. Paradoxem je, že policisté v passatech pravděpodobně rychlost pouze odhadují...
Je jasné, že pokud by se primárně věnovali nebezpečnějším přestupkům než "rychlost obecná", tak by výběr pokut poklesl a byli by svými nadřízenými káráni. Pro bezpečnost provozu by však udělali mnohem lépe...
9. 1. 2012 10:24
Re: Ach jo
:yes: :yes: Přesně. Nejde ani tak o ty, co sedí za volantem R36, ale o zadání jejich práce.
Avatar - Nerez
9. 1. 2012 13:02
Re: Ach jo
Odhadují? Ale jdi >:D
9. 1. 2012 13:26
Re: Ach jo
Passat má pouze kalibrovaný tachometr a kameru. Nic víc. Pokud tě budou při měření zezadu dojíždět, bude naměřená rychlost vyšší, než tvá skutečná rychlost.
Na rozdíl od měření radarem nebo laserem neměří tvou skutečnou rychlost, ale porovnávají ji s jejich rychlostí. Vzdálenost mezi auty odhadují, čili tvou rychlost taky odhadují...
Přesnost takového měření (tedy správně odhadu) je ... :no:
Avatar - JDM
9. 1. 2012 14:29
Re: Ach jo
četl jsem a taky jsem v TV slyšel že počet dopravních nehod při kterým umíraly lidi byl nejnižší v historii ČR a nižší než za rok 2011 byla někdy kolem roku 1960 (už nevím kdy přesně) takže myslím že to všechno má asi nějakej smysl.
Avatar - Ronault.
9. 1. 2012 15:15
Re: Ach jo
Tak za rychlost nebylo až tak velké procento pokut. Docela hodně se jich dalo za nesprávnou jízdu, čili telefon, nedodržování bezpečné vzdálenosti atd.

Navíc průměrná výše pokuty cca 980 Kč není až tak moc, když si vememe jaká jsou rozmezí pokut za takových 160 na dálnici...
9. 1. 2012 10:15
Hezký článek....
Skoro to vypadá, že jsou ty passaty úplně nepostradatelné....
Ono totiž kdyby ty auta policie nevlastnila...ona by nejezdila v jiných vozech a nedávala pokuty....to je poněkud demagogická argumentace...ale není až tak zábavná jako fakt, že jeden nový passat bude stát 1,5 milionu..... ;-) ..no jasně...fleetová cena 700 tis za jeden kus a o zanedbatelný zbytek se rozdělíme napůl pane náměstku....snad sem těd neprozradil nějaké interní kalkulace >:D
Rozbalit vlákno
5
9. 1. 2012 11:39
Re: Hezký článek....
Souhlas. Navíc je zvláštní, že se tahle informace objevila v době, kdy byl vybrán poněkud kontroverzní vítěz poněkud kontroverzního tendru na nové dálniční passa..., pardon rychlá auta vzešlá z regulérního výběrového řízení.
Jinak řečeno, zaplácneme masám huby pohádkou, jak jsou passaty úspěšné a jak je potřebujeme. Jen mě mrzí, že se k tomu propůjčila i redakce Auto.cz. Jde to tady do kopru, svého času tady měli redaktoři vlastní úsudek...
9. 1. 2012 16:22
Re: Hezký článek....
Ano, přesně tak..je to náhoda, že se taková podrobná data obhajující tyto vozy objevily právě ted....
A co se auto.cz týká...popravdě, napadlo mě to samé, ale pak sem si řekl, že to zřejmě jen tak vyznělo a že jen okopírovali nějaké prohlášení tiskového oddělení příslušného odboru nebo nějakou zprávu ČTK.....předpokládám a doufám, že toto nebyl snad postoj tohoto serveru....
9. 1. 2012 11:39
Re: Hezký článek....
Asi ano, je to tak. Taky si myslím, že by úplně stejně pro tyto účely posloužily policajtům Oktávky RS a na našich dálnicích by s tím mohli stíhat kdekoho bez deficitu z dosažené rychlosti a zrychlení a vybraných peněz na pokutách. ;-)
9. 1. 2012 16:30
Re: Hezký článek....
Mám stejný názor, po většinu dne vůz na nich stejně nedosáhnea ani krátkodobé rychlosti vyšší než nějakých 220 km/h....je příliš hustý provoz a málo pruhů, zrychlení je také výborné a plně dostačující...jenomže zde vubec nejde o ty vozy..a navíc čím dražší vůz...tím víc si můžou dotyční přirazit.....kdyby to jen trochu šlo....nepochybuju, že by k policii kupovali 20 kusů porsche 911 turbo ..každé za 8 milionů.... :no:
Avatar - petrumr
9. 1. 2012 18:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 1. 2012 10:27
Plyne z toho jen jedno...
...passaty se staly výběrčími desátek. Jejich úkolem už není posilovat bezpečnost dálničního provozu, ale kasírovat, kasírovat a kasírovat. Podle mě se totiž nezměnila struktura přestupků v provozu, ale jen zaměření toho, co kluci v passatech "kontrolují" a nechávají si proplácet.
Rozbalit vlákno
0
9. 1. 2012 11:59
počty mi nějak nesedí
tak to máme 36tis. hodin za rok, na jeden den 98 hodin, při denním vytížení 15 hodin na auto jsem na 6,5 autech obsazených jedním policistou, jenže oni asi solo nejezdí, takže to smrdí...
asi teda bylo těch hodin trochu víc, počítejme 15 aut, po dvou policajtech 15 hodin denně a se mzdou 150/hodinu a zjistíme, že celá ta šaškárna nás daňové poplatníky stála 33 a půl mil. Kč na mzdových nákladech, 1,3 mil km s provozními náklady 5 Kč/km (PHM, pojistky, pneu a spotřební materiál), tj. 6,5 mil. Kč na provozu něco málo na servis a amortizaci a nepočítám režie, stejně už jsme hrubo přes výnosy :no:
Rozbalit vlákno
1
9. 1. 2012 12:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 1. 2012 12:03
produktivita
34 tis. pokut je 93 pokut denně, což na 15 aut v provozu 15 hodin denně vychází na 140 minut na jednu pokutu, to se dá vysvětlit jen tím, že mají asi klapky na očích
Rozbalit vlákno
0
Avatar - MAP2009
9. 1. 2012 14:04
Tak důležitý je že to sype
Fandím klukům ať mají letos ještě ekonomicky úspěšnější rok než loni :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - ricz73
9. 1. 2012 15:20
Měření Passaty je neprokazatelné - neplaťte pokuty
aneb platí jen ten, kdo neví nic o svých právech a možnostech. Hezký pohled na dohled nad "bezpečností provozu" (rozuměj vylepšování rozpočtu bez ohledu na skutečnou bezpečnost) přináší tento článek: [odkaz]
Rozbalit vlákno
13
9. 1. 2012 17:03
Re: Měření Passaty je neprokazatelné - neplaťte pokuty
Jako argument uvádět odkaz na troubu Berana je irelevantní.Je to takový fanatik proti PČR,jako ekoteroristé s jejich CO2.Právníci jej považují za vola.
BTW:nejlepší nasazení polic.aut(ale ne Fabií) na dálnicích by bylo je stříknout do policejních barev, nechat pendlovat tempomatových 140...a po***i.Všichni pojedou 140,kecy o brzdičích levých pruhů v plátcích autorevue aj by neměli(pisálci) o čem psát.Stačilo,když občas Mondea ST takto jela po D1 a nikdo najednou nespěchal.Prosté řešení. 130 stačí i spěchajícímu managérovi v černém SUV s mobilem zaraženým v prd€li. :-! Sice by nevybrali,ale zase by výrazně ubylo agresivity a nehod.Osobně by mi to stačilo.Jezdit po CZ dálnici je o život.Kdo tvrdí že ne,pak asi patří do množiny vybrzďovačů,vytlačovačů a nadlidí z dálnice.Tečka.V Rakousku se to neděje.Dotazy?
Avatar - MAP2009
9. 1. 2012 18:50
Re: Měření Passaty je neprokazatelné - neplaťte pokuty
Otázka je co nám přinese pokud všichni pojedou 140. Nic. To je jen demagogie kterou nám PČR a média vymývají mozek. Představitelé měst vlastní akcie firem které jim po stovkách dodávají nesmyslné retardéry a radary.. Celé to je velký byznys a vy jim to neustále žerete. Ta šílená situace v Čr rozhodně není způsobena přílišnou rychlostí. Jinak v Rakousku se to neděje a přitom tam maximální povolenou rychlost překračuje možná 95% lidí.
Avatar - petrumr
9. 1. 2012 19:11
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - MAP2009
9. 1. 2012 19:23
Re: Měření Passaty je neprokazatelné - neplaťte pokuty
Bývávalo před lety. Alespoň podle mých zkušeností. Dodržují rychlost ve vesnici...ale zase ve spoustě místech 70 a vesnice končí za prvním domem a ne jako u nás. A v ostatních zemích kde jezdím Monako, Francie, Itálie, Švýcarsko.... je to podobné. Více rychlosti a méně agresivity.
Avatar - Ham.
9. 1. 2012 19:34
Re: Měření Passaty je neprokazatelné - neplaťte pokuty
V Rakousku jedou v levém pruhu všichni 140-150, v pravém pruhu 100-120. Na silnicích mimo město jedou všichni do 110. Vesnice a města jsou 50-60. Takže rychlost se tam překračuje ale celkem rozumě, kolem 10-20 km/h. Nejsou tam duševní zoufalci co musí předvádět, že jim to jede 250 ani omezenci, kteří chtějí trasu Praha Brno ujet se spotřebou 5l na sto a jedou 3 m za Aviema, které z kopce předjíždí 85km/h. Takže ten co jede v pravém a chce předjet tak ví, že musí dát přednost tomu kdo je vedle něj ale stačí mu malá mezera protože také ví, že se nepřiřítí dobytek který pojede přes 200, zároveň ví, že když vybočuje doleva tak musí plynule přišlápnout na těch 140-150. Naopak když jede někdo v levém a vidí, že někdo z pravého chce doleva tak dá nohu z plynu a nechá jej zcela plynule zařadit. Pohoda, klídek.

Mám pocit, že ty Passaty se snaží navodit podobnou atmosféru u nás, na D1 je potkávám každý týden a ještě jsem nezažil, že by mě vzali nebo někoho jiného když jede 140-150 (řekněme do 160 tacho), ale startují prakticky výhradně za borci 170+ což si myslím je OK. Snad by se mohli také zaměřit na ty brzdiče, které musí předjíždět dokonce kamiony, což vytváří také velmi nebezpečné situace.
Avatar - MAP2009
9. 1. 2012 19:38
Re: Měření Passaty je neprokazatelné - neplaťte pokuty
Já osobně 145 km/hod ve tři ráno u Rozvadova. 2tis + 2 body. Jinak myslím že je třeba hlavně startovat po agresivních a nepozorných lidech kteří ne vždy jedou automaticky rychle.
Avatar - Ham.
9. 1. 2012 19:55
Re: Měření Passaty je neprokazatelné - neplaťte pokuty
Tak to je pech, jestli to bylo z Passatu tak je to spíš výjimka, 145 jsem je minul/předjel za poslední 2-3 roky možná 50x (když jsem je zaregistroval) a xkrát aniž jsem o nich věděl když postávají někde na výjezdu u benzinky. Agresivní řidiči jedou buď hodně rychle nebo naopak hodně pomalu celkem vědomě provokují, na jedné straně problikávání a najíždění zezadu, na druhé straně jízda v levém 90 vedle kamionu a úmyslným blokováním rychlejších, co se týče dálnice tak jsou to asi dva nejnebezpečnější druhy.
Avatar - petrumr
9. 1. 2012 19:58
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - MAP2009
9. 1. 2012 20:06
Re: Měření Passaty je neprokazatelné - neplaťte pokuty
Kdybych používal tempomat tak zcela bez problémů. Dostal bych více muziky za stejné peníze. Ale udělali na mně dojem. Oba byli opálení, ustrojení....hotovej Simír z Gerchánem.
Avatar - Ronault.
9. 1. 2012 20:12
Re: Měření Passaty je neprokazatelné - neplaťte pokuty
Říkáš opálení a Simir, jo? Nedal jsi ty peníze nějakým turkům, co u silnice straší na každém rohu? >:-[]
Avatar - MAP2009
9. 1. 2012 20:22
Re: Měření Passaty je neprokazatelné - neplaťte pokuty
Neboj byli to legální příslušníci....jen se asi vrátili z dovolený nebo byli v Gay sauně.
Avatar - ricz73
9. 1. 2012 21:38
Re: Měření Passaty je neprokazatelné - neplaťte pokuty
No, nemám kvalifikaci jako ty, abych člověka, kterého neznám, ohodnotil za vola. Když si přečtu jakýkoliv jeho článek, argumentace je rozumná, věcná a narozdíl od tvé má hlavu a patu.

To, na co jsem chtěl především poukázat, a co tu zcela zaniklo v nesmyslných útocích, je, že policie při stanovení rychlosti vozu, jenž se údajně dopustil přestupku, používá PRAVÍTKO a počítá počet pixelů na displeji s nahrávkou. Vozy tedy nejsou vybaveny kalibrovaným měřidlem a jejich měření je proto neprůkazné a napadnutelné. Jediné, co měří, je jejich vlastní rychlost. Nemají však žádný způsob, jak certifkovaným způsobem toto měření přenést na pronásledovaný vůz. Je to typická otázka diletantství pčr.
12. 1. 2012 08:49
Re: Měření Passaty je neprokazatelné - neplaťte pokuty
Policejní Passat NIKDY nezastaví a nesnaží se pokutovat auto jedoucí po dálnici 130-140 Km/h. Jestliže jakýkoliv řidič jede 160+ km/h, JE SI TOHOTO JEDNÁNÍ VĚDOM a to, jakým způsobem prokazují rychlost, je irelevantní! Psát tady o ÚDAJNÉM přestupku, když si sám dobře uvědomuji, kolik jedu je stejně ubohý, jako po zastavení LHÁT do očí policajtovi, že si jel 130! Jestliže si tohoto schopný, tvoje morální hodnoty budou na hodně malé výši (a to jsem ještě slušnej) a než tady začneš psát bláboly o prokazatelnosti přestupku, raději začni sám u sebe. Kvůli tomuto podělanýmu "čecháčkovství" a hledání kliček všude možně bez jakékoliv morálky sme tam kde sme... jen pro tvoje uklidnění, nejsem ani policajt, ani žádnej jejich zastánce, jsem jen slušný člověk, pro kterýho není morálka cizí slovo.
Avatar - mates2
9. 1. 2012 17:38
přístup policie
přístupy a postupy policistů dělající dohled nad bezpečností silničního provozu jsou bohužel od dob totality stále stejné. až tedy na vyjímky. pořád je to hon na zlořince co za každou cenu musí zaplatit.....mimo dálnice se děje třeba toto :

[odkaz]

to taky nemá chybu a neni potřeba ani passat.
Rozbalit vlákno
30
Avatar - MAP2009
9. 1. 2012 18:51
Re: přístup policie
Bohužel tam od té totality sposta stejných stále i sedí.
Avatar - petrumr
9. 1. 2012 19:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - petrumr
9. 1. 2012 19:07
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - mates2
9. 1. 2012 19:32
Re: přístup policie
a co se třeba dočíst toho že mu sebrali k těm dvěma stovkám 3body. taky bys běhal asi po uřadech. njn, kdo chce kam...a pokud umíš česky tak on měl méně než je povoleno,tudíž nebyl přeloženej. kristepane doufám,že nemáš řidičák,když takhle čteš článek s čím by si asi vylezl z autoškoly ;-\
Avatar - MAP2009
9. 1. 2012 19:36
Re: přístup policie
Já teď řeším soudně taky jednu věc. Naměřili mi ve městě 75. Po měsící přišel papír že dostávám pokutu 3tis a vzhledem k mému bezproblémovému rejstříku ( 1mil km bez nehody - to oni nevi a jen 4 pokuty za 11 let ) nedostanu žádné trestné body. Tak super říkám si. Po čase si na poště nechám s živnosťákem vyjet kartu řidiče a hle body tam jsou uvedeny.... A rázem přichází náš stát který za nic nezodpovídá. ;-)
Avatar - mates2
9. 1. 2012 19:46
Re: přístup policie
bohužel,takovejch je spousta, je to všechno jenom hon na lidi nic jinýho.
Avatar - Ronault.
9. 1. 2012 22:47
Re: přístup policie
Já to měl jinak... vjel jsem v Brně do zákazu vjezdu, tedy nechal jsem se kamarády Brňáky navigovat a nebyla tam značka zákaz vjezdu, jen dvě dodatkové tabulky s 10 řádky, které aby člověk četl 5 minut a ještě nad tím přemýšlel... no a stáli tam... Pokuta 200 kč by mi nevadila, jen mi tvrdili, že je to bez bodů... jaké bylo zjištění, že mi bod v registru chybí... 8-s
Úřednice z magistrátu mi tvrdí, že policisté nejsou povinni hlásit kolik bodů ti seberou.
Avatar - petrumr
9. 1. 2012 20:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - mates2
9. 1. 2012 20:40
Re: přístup policie
nesmyl každym druhym slovem, nevíš o tom nic,jen tupě píšeš
Avatar - petrumr
9. 1. 2012 21:23
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - mates2
9. 1. 2012 22:21
Re: přístup policie
diskutovat s tebou nebudu, protože o nákladních autech nevíš nic, dal jsme jen odkaz na článek,ketrý popisuje jisté praktiky. pro tvoje info T815 má když tedy sklápěč konstrukční rychlost 91.5km/h, to co uvádíš zmateně ty, se maximálně týkalo T815TP24, což je tahač podvalníků, jeřáby, plošiny, jsou v jiné kat. a na vyjímku jak pracovní stroj, to není nákladní vozidilo,které něco přepravuje atd....zadržený sklápěč byla souprava scania 8x6 s tandemem, tedy souprava co může mít celkovou 48tun, a pokud vozidlo nemá víc než je povoleno,nelze řidiči dát pokutu. to bylo tak poslední co jsme ochoten ti odepsat,protože víc nemá smysl. kdo nechce prostě nepochopí. netvrdim,že jsme nejchytřejší, na tebe nemám, to už je jistý a uplně odbíhám od toho a co šlo v prvotním příspěvku. hezký večer
Avatar - petrumr
10. 1. 2012 16:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - mates2
10. 1. 2012 18:10
Re: přístup policie
nejsem onen postižený řidič, znám ho, stejně tak i obecně problematiku uvedené situace. jinak článek nemá dvě strany a ani podrobnosti. ovšem pochybuju,že to má tobě smysl vysvětlovat.
Avatar - petrumr
10. 1. 2012 18:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - mates2
10. 1. 2012 18:41
Re: přístup policie
je uplně jedno co je to za auto. dle dokladů a to je tam napsáno nepřesahoval povolenou celkovou hmotnost,tudíž neměl být dle českého zákona vůbec vážen a pokutován. byl pokutován a byl v tomto případě šikanován. jediný štěstí řidiče bylo,že má právní pojištění. přestupky uvedené v něm jsou již vyřešeny, čeká se pouze na dořešení vážení a jeho způsobu,který byl protiprávní. to neni nic proti policii jako celku, ale prostě všude je to o lidech. asi jako tady.
Avatar - petrumr
11. 1. 2012 16:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - mates2
11. 1. 2012 17:07
Re: přístup policie
chlapče já s tím mám najeto víc než ty máš tady nacvakáno a možná se budeš divit,ale na všechny ukony existujou nějaký předpisy, nařízení a zákony. místo psaní nesmyslů by ses měl více učit,protože jinak jsi obtížnej jak hmyz
a nejpomalejší tahač měl konstr. 75, stejně tak i T 148... a upřímě řečeno, ne že by mě bavilo ti oponovat,ale jsi zajímavej ukaz i z jinýho hlediska. a to mě baví a zajímá
mimochodem v oficálních materiálech se dočteš že klasiky sklopky měli už v prospektech 80, byla doba že se víc nepsalo,protže nebylo třeba, novější typy vlastnící omezovač jej měli nastavenej na 85km/h...........

no a můžeš pokračovat v totálním OT
Avatar - petrumr
11. 1. 2012 17:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - mates2
11. 1. 2012 17:52
Re: přístup policie
:-) čekal jsem něco podobnýho..mimochodem by mě zajímalo kdo ti radí, na tohle by si sám nepřišel. prej omezovač pro mezinárodní provoz. >:D >:D >:D , dám odkaz z této diskuse na truckforum aby se hoši pobavili,ty jsi skutečně originál >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Avatar - petrumr
11. 1. 2012 18:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - white label
11. 1. 2012 19:00
Re: přístup policie
Máš více nacouváno, než on ujeto? Co se týče myšlení, tak určitě... >:-[]
Avatar - petrumr
11. 1. 2012 19:55
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - petrumr
9. 1. 2012 20:29
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - mates2
9. 1. 2012 20:42
Re: přístup policie
chytáš za slovíčko,ale sám píšeš věty plný nesmyslů ... no nic, je to klasika
Avatar - petrumr
9. 1. 2012 21:25
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Parda71 (BMWfans)
9. 1. 2012 22:16
Re: přístup policie
Ty jsi vážně idiot :no:
Avatar - MAP2009
10. 1. 2012 01:09
Re: přístup policie
Trapný :no:
Avatar - m.z.
10. 1. 2012 16:19
Re: přístup policie
Petrumr se evidentně omylem připletl na nějaké školení řidičů, ale zapamatoval si bohužel jen něco. Jinak teoreticky rozumí všemu >:-[]
Avatar - Parda71 (BMWfans)
11. 1. 2012 12:35
Re: přístup policie
Mi připadá že on je jeden velký omyl.
Avatar - petrumr
10. 1. 2012 16:31
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.