Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW M Performance Automobiles: Logo M i pro turbodiesely

Díky nové produktové řadě divize M se v nabídce BMW zřejmě objeví chystaný vznětový třílitrový šestiválec s třemi turbodmychadly.
Zpět na článek
13. 1. 2012 10:28
13. 1. 2012 16:24
13. 1. 2012 21:42
14. 1. 2012 01:43
14. 1. 2012 11:18
Avatar - Dinar
13. 1. 2012 10:28
Principy
Vzhledem k současnému stavu, kdy u bmw dochází napříč modely k prodejnímu drcení benzínu dýzlem se nelze podobnému vývoji divit, emka coby dýzlové čtyřkolky... o.k., jen prosím, EMDIVIZE, nezapomínej na principy, které také definují a definovaly emka, obratnost, hravost, nízká váha, točivý benzinový motor, taková emka chceme taky. Díky. ;-)
Rozbalit vlákno
6
Avatar - boost.
13. 1. 2012 16:24
Re: Principy
Pod to se podepisuji :yes:
13. 1. 2012 21:42
Re: Principy
Jde jen o to, jestli to máš jen rád nebo máš na to aby sis to i koupil ;-) To je ta správná otázka. M divize to nedělá pro něčí modrý oči, ale pro to aby na tom vydělala. Pokud chtějí zákazuníci nadupaný diesel, 4x4 a M na autě, tak to prostě udělají, protože za to dostanou zaplaceno :yes:

Upřímě taky bych chtěl M5 s úchvatným přeplňovaným osmiválcem, ale kdo na to ty 3 mega má? A hlavně kdo za to ty 3 mega dá? A kdo ho hlavně má živit >:D ;-)
Avatar - JDM
14. 1. 2012 01:43
Re: Principy
Ale i o tom Mka byli , M neznamená že si ho koupí kde jaká lůza ale člověk co má dostatečně tlustou peněženku a taky nějaký vztah k autům , kolik emkovejch BMW si na silnici potkal??? vždycky když ho někde potkám tak mám respect jak z auta tak z řidiče . Teď budeš potkávat kdejakýho vendu v 330d s M nálepkou a bude se cejtit hrdě a tvrdě Ale na opravdový eMko nemá buď peníze nebo koule! Do takovýchto záležitostí kompromisy nepatří a že se k tomu snižijou jiný automobilky už sem si zvykl ale že už i BMW jde touhle pošahanou cestou to mě se.re. Kam ten automobilovej svět spěje??Co je to za nesmysl Jakej fanda BMW M si koupí 550d M ??? žádnej opravdovej fanda BMW M si koupí M5 protože to je opravdový M.. 550d M si koupí pozér co si jen hraje na M !!!
14. 1. 2012 03:20
Re: Principy
Zas bych tolik nepanikařil, dieselová M5 ještě dlouho nebude, to by musela mít osmiválec a aspoň 500 koní (což by samo o sobě zas tak špatné nebylo). M Performance bylo vytvořeno, aby pokrylo mezeru mezi konvenčními modely BMW a ///M modely (aspoň tak doufám). Pokud to bude znamenat, že ///M divize bude ziskovější, aniž by musela opravdu vyvinout M5d, jsem pro. Doufám, že program bude úspěšný, a třeba právě díky tomu budeme moci v budoucnu očekávat různé speciální verze (třeba další M3 CSL atd.).
14. 1. 2012 11:18
Re: Principy
správně, ani jsem nemusel reagovat, díky :yes: