Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi GMS: Budoucí generace tří diamantů s novým designem

Mitsubishi představí v Ženevě nový model, který bude nést jiné designérské prvky, než na které jsme byli doposud zvyklí.
Zpět na článek
20. 1. 2012 09:24
20. 1. 2012 10:11
20. 1. 2012 09:24
Achjo
Zdá se to jenom mi, nebo si taky myslíte, že by se to auto mohlo jmenovat Volkswagen Outlander? Silně ve mě evokuje design VW a dle kapoty a mohutnosti masky bych řekl, že by to mohl být koncept pro nový Outlanader. Změna designu je fajn (Audi by se mohlo nechat inspirovat..), ale nemyslím si, že design á la VW je to pravé ořechové..
Rozbalit vlákno
1
20. 1. 2012 10:11
Re: Achjo
Presne tohle me pri pohledu na tu fotku :-O taky napadlo. Z meho pohledu melo Mitsuibishi dobry design v 90. letech. Napr. ty dve generace Galantu byly designove velmi povedene. Od te doby se tak nejak placaji na miste.
(Dobry design meli i na pocatku 40. let. Takove Zero bylo nadherne letadlo :-) )
20. 1. 2012 10:56
Design mitsubishi
Jestli tenhle design přední "tlamy" budou cpát na všechny modely, ta tyhle auta ani nechci vidět.

Nejlepší je mitsubishi tak jak ho tady máme přímo nyní. Nejlepší design současností má řada lancer za kterou se na ulici otočí snad každý a nepotřebuje mít na zadku tři spoilery, vytáhly blatníky nebo 100db výfukový systém.

Prostě současná generace předběhla dobu(co se exteriéru týče) a proto bych nic neměnil!!!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - WinDiesel
20. 1. 2012 14:19
Pro mě dobrý
:-) :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - twistedTSD
20. 1. 2012 14:51
Re: Pro mě dobrý
Vypadá to slušně. :yes: