Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Tiguan II (2014): Tři z jednoho těsta

VW nehodlá úspěch první generace opakovat, ale násobit. Nepřijde jeden model, ale rovnou tři!
Zpět na článek
27. 1. 2012 06:09
27. 1. 2012 06:14
27. 1. 2012 11:34
27. 1. 2012 13:57
27. 1. 2012 17:31
27. 1. 2012 22:46
30. 1. 2012 10:28
27. 1. 2012 06:09
SUV-Brera
Co stálo tvůrcům při návrhu modelem je celkem evidentní. C sloupek kolem něj se svažující linka z vystouplých boků, přechod nad zadní svítilny a ankonec i tvar těch samotných... Ve vw dobře vědí jak to auto bylo zatraceně pěkné... ;-)
Rozbalit vlákno
4
27. 1. 2012 06:14
Re: SUV-Brera
samozřejmě mluvím o Cross-coupé...

Nový Tykvuan má přimhouřený blažený výraz zhulených týpků, co se nad ránem trousí z hospy s nejlevnějším pivem v okolí ;-)
Avatar - 3_diamanty
27. 1. 2012 07:25
Re: SUV-Brera
suhlasim, pri pohlade sikmo zozadu v tom vidim tiez breru, ten zadny C stlpik aj zadne svetla proste je tam ista podobnost co vsak nic neznamena, celkovo je to auto original dnes sa uz kazde auto podoba na nejake ine kedze mame tolko aut a tolko dizajnovych smerov ze dnes je uz nemozne spravit nejaku cast auta bez toho aby sa nepodobala na nejake ine auto.

Co vsak chcem povedat je to ze ten hruby C stlpik mi tam akosi nesedi, vytvara akysi pocit stiesnenosti a auto je malo vzdusne , samozrejme ze kedze nesie oznacenie cross coupe nemoze mat tretie bocne okienko co narobimeeee, coupe je coupe aj ked to ma od copue dalej ako slovak do severnej korei, taka je doba, praktickost a rozum ide bokom, do popredia sa dostavaju aj taketo ohavnosti a nazvy aut ako copue uz budu za par rokov bezne pouzite snad aj na nakladakoch.

Celkovo sa mi ta studia pozdava ale zadny c stlpik mi tam nesedi a nazov coupe uz vobec, proste marketing a biznis je silnejsi ako rozum, uz sa tesim na dalsiu studiu nejakej inej znacky s nazvom coupe to bude isto tiez dalsia absurdita na kolesach, uz fakt cakam len na to kedy kamiony a nakladaky ponesu oznacenie cupe, zasluzili by si ho totiz ovela viac ako tieto stvordverove kreatury.

;-)
27. 1. 2012 11:34
Re: SUV-Brera
Jasně podobnost se čas od času najde, tady je to ale převzetá čtvrtka auta a jen dostylizovaná...

Když už si vw alfu nemůže koupit celou, snaží se vynahradit si to alespoň takhle >:D Mě se líbí jak Brera tak toto...
27. 1. 2012 13:57
Re: SUV-Brera
VW vzdycky vezme nějaké svoje auto, shlídne se v jiných, na ten jeho napasuje vzhled toho z tamtoho, toho zase z něčeho jiného a vznikne takový všehybrid. Občas to není špatný, ale invence žádná, duch žádný. To radši experimenty typu Multipla, které aspoň vyzařují nějaký nápad.
Avatar - Mira328i
27. 1. 2012 17:31
Fiat Stilo ?
...to mě napadlo při prvním pohledu na miniaturu....ale i po zvětšení je ho v tom pořád vidim...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - zdravy rozum
27. 1. 2012 18:25
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
27. 1. 2012 22:46
HUMUS
v podáni vw!!!
Rozbalit vlákno
1
30. 1. 2012 10:28
Re: HUMUS
Tebe to ubohé kradení nicků ještě neořestalo bavit, ubožáčku? A myslíš si, že jsi vtipnej? Obecně jsou někteří pisálci na internetu zbabělci, kteří svoje běžné jméno schovávají za nejroztodivnější nicky, ale takováhle dvojitá zbabělost, to se hned tak nevidí....skutečně si myslíš, že tě nikdo nepozná? Tak pokračuj, co seš zač je tady jasné všem. Zbabělče.....