Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Marné rozjezdy s Aston Martinem One-77

Skutečnost, že máte více než 1 milion britských liber na nejdražší Aston Martin současnosti, ještě neznamená, že si s ním i zajezdíte.
Zpět na článek
2. 2. 2012 11:29
1. 2. 2012 17:36
Prosím o vysvětlení...
Něják mi nejde do hlavy, jak může automatizovaný manuál chcípnout. Respektive chápu, že se to stát může. Avšak něják mi to nejde do hlavy. Když jsem jel s hummerem H2 v těžkém terénu, tak mi na jedné nerovnosti automat chcípnul taky. S robotizovaným manuálem jsem jezdíl v citroenu a peugeotu a taky žádný náznak toho, že by to někdy mohlo chcípnout. Ale jelikož tam žádný těžký terén nebyl, tak mě napadá: že by brzda a plyn zároveň??
Rozbalit vlákno
11
Avatar - Hammunasakra
1. 2. 2012 18:24
Re: Prosím o vysvětlení...
No ano, vzhledem k tomu že tohle se NEstane ani "nicmoc" robotizovanému manuálu od PSA, tak tohle je spíš "nahrané"? :-|
1. 2. 2012 18:32
Re: Prosím o vysvětlení...
ne neni, mne se to v astonu stalo take a nejhorsi je, ze obcas neni servis ani schopny najit pravou zavadu...
1. 2. 2012 19:10
Re: Prosím o vysvětlení...
6No že jo ?!... :-O Mně se to stávalo JENOM v Aston Martinu..... :-!
1. 2. 2012 19:29
Re: Prosím o vysvětlení...
nevim, jestli to je narazka nebo ne, nicmene vim o cem mluvim...
2. 2. 2012 10:08
Re: Prosím o vysvětlení...
Můžu dotaz k AM. DB9 má klasický automat, že? Hydrodynamický měnič momentu a planetové převody. Díky. :-)
Avatar - white label
1. 2. 2012 21:21
Re: Prosím o vysvětlení...
A já jsem k vůli tomu nakonec i zrušil objednávku, přitom tohle se mi nikdy nestalo ani u obyčejného koncernového DSGéčka, což je robotizovaný manuál (se dvěma spojkama) taky... :-|
1. 2. 2012 19:55
Re: Prosím o vysvětlení...
Aha. Článek jsem pochopil tak, že naráží na schopnost řidiče a proto jsem se divil. Jde tedy o auto.
1. 2. 2012 20:45
Re: Prosím o vysvětlení...
z toho videa mi neprijde, ze by majitel nevedel jak na to, u robotizovanych prevodovek to funguje tak, ze pokud se clovek jakoby dotkne brzdy pri takhle male rychlosti, tak se jakoby odboji hned hnane ustroji od kol (alespon v pripade astonu). Pokud clovek neprida dostatek plynu, tak auto jakoby skace/ drhne, ale nemelo byt chcipnout.
Avatar - Dinar
2. 2. 2012 10:00
Re: Prosím o vysvětlení...
Jistěže je to problém auta, u téhle převodovky nemá řidič moc možností, jak ovlivnit jestli u rozjedzu motor zdechne nebo ne, stojí na brzdě zatáhne za pádlo, jednička, pustí brzdu a snaží se na pedál plynu jít s citem aby to moc necuklo. To je vše, co může udělat, jestli auto poskočí a zdechne, musí to být chyba elektroniky, jediné, co řidič ovlivní, silou šlápnutí na plyn, je, jak moc rychle, s cuknutím/bez auto vyrazí vpřed, zrovna u tohohle astonu s atomovou elektrárnou pod kapotou bude plynulý rozjezd nejspíš nějaký ten cit vyžadovat, ovšem zdechnout by to nemělo nikdy.
Avatar - Hadraplan
2. 2. 2012 00:38
Re: Prosím o vysvětlení...
Nemá náhodou H2 klasický automat s hydroměničem atd?
Mám automat s hydroměničem a ať dělám co dělám, tak mi nikdy nechcípne.
2. 2. 2012 01:59
Re: Prosím o vysvětlení...
Ano má. Taky jsem se divil, když se mi to stalo. Jednalo se o terén v zásadě podobného typu jako je zde na fotografii ( [odkaz] ). S tím rozdílem, že to byla hlína a výmoly byly vedle sebe. Vůz při sjíždění jednoho výmolu neměl dostatečnou setrvačnost pro přejetí dalšího, proběhla snaha o citlivé přidání plynu, to však bylo natolik citlivé, že vůz výmol nevyjel, kousek couvnul a motor chcípnul.
2. 2. 2012 11:29
LED
To nemá zadní svítilny led? Soudím podle toho, že ta světla neblikají na video záznamu. LEDky svítí vysokou frekvencí a normální snímkování videa to nezvládne zachytit.
Rozbalit vlákno
0