Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: VW na Slovensku zvýší výrobu i počet pracovních míst

VW zavede v továrně v Bratislavě třetí směnu, díky tomu vzroste výroba vozů z New Small Family.
Zpět na článek
6. 2. 2012 21:59
Avatar - abacus
6. 2. 2012 07:10
Voľte číslo....
Dobrá správa pre politikov
a zlá pre antiVWfanatikov.

Kto by to bol povedal, že z toho prcka bude vznikať toľko variant?
Benzín, CNG, elektro......možno sa dočká i Áda...
Trojdverák, päťdverák, kupé, malá dodávka a dočkajú sa i plagátovci lacného auta z cenou od....
Len neviem, kto si na Slovensku prisvojí tú zvýšenú zamestnanosť.

A niečo pre toppera... Pikaču je jednička ... na plagáte.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - 3_diamanty
6. 2. 2012 07:32
Re: Voľte číslo....
predpokladam ze za cenu fabky u nas nebude mat citigo ani Up sancu navyse ked ti picanto s pandou ponuknu ovela viac poctiveho auta za menej penazi :yes:

bavim sa o slovensku, v cechach je to ine, tam sa citigo bude dobre predavat lebo je to skodovka

inak ked sme uz pritom co je jednickou, to niky nezalezalo od predajnosti a poctu verzii, najlepsi neznamena najpredavanejsi a najrozsirenejsi ;-)
6. 2. 2012 07:34
Re: Voľte číslo....
No nic chlapče, NSF se prodává a koukám, nutno navýšit výrobu. Propadák se zatím nekoná.
Pro tebe je tu např. Dacia, která tě cenou musí stoprocentně uspokojit. :-!
Avatar - abacus
6. 2. 2012 17:33
Re: Voľte číslo....
Nemyslíš si, že ho preceňuješ? Pred pol rokom tu slintal nad jazdenou Pandou a ty ho posadíš hneď do novej Dacie.
Avatar - abacus
6. 2. 2012 17:30
Re: Voľte číslo....
Odporúčam, aby si nabral odvahu a otvoril si cenník Kia. Budeš prekvapený, koľko za Picanto pýtajú. Vzhľadom na to, že sa obzerám po novom aute pre seba a zvažujeme výmenu i pre manželku, tak mám v danej kategórií dostatočný prehľad.
Dať 10,5 tisíc eur za Kia je pre mňa prepychom. Hlavne na to ako to auto jazdí.
Keď som zošľapol spojku, mal som pocit, že som stúpil do hov.na. Radenie tak z pred dvadsiatich rokov od francúzov. Do auta by mali dať veľký display, ktorý bude ukazovať zaradený prevodový stupeň, pretož zaradiť tú správnu rýchlosť bolo pre mňa oriešok. Radenie a riadenie, presne ako v starom Riu. Manželke sa auto páči, ale tej sa páči každé auto, ktoré má zelenú metalízu. :-) Keš si doň sadla tak povedal, že vnútri je akési smiešne a prečo má také malé spätné zrkadlá, keď starý model Picanta mal praktické veľké späťáky.

Osobne, by som od teba čakal nejaké jazdné dojmy, keď tu o tej Kia toľko básniš.
Ale toho sa určite nedočkáme. Veď násťročný ešte vodičák nemajú.
6. 2. 2012 21:59
Re: Up
Ta ostra verze vypada az nebezpecne dobre...