Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan v Evropě: Lednový nárůst prodejů o 15 %

Největším evropským trhem Nissanu je Rusko, kde během letošního ledna měl 7,4% podíl na trhu.
Zpět na článek
9. 2. 2012 20:38
Avatar - 3_diamanty
8. 2. 2012 11:49
kaskaj slape neuveritelne
toto sa nissanu skutocne podarilo, sanka dolu seeeefe
Rozbalit vlákno
11
Avatar - Choochoo
8. 2. 2012 12:51
Re: kaskaj slape neuveritelne
Hodne asi Juku pomohla i reklama s Juke-R modelem ;-)
Avatar - Stejsn
8. 2. 2012 13:57
Re: kaskaj slape neuveritelne
Multipla, Rodius, Korando, Musso, Vel Satiz, Juke. Co mají tato auta společného?
8. 2. 2012 14:25
Re: kaskaj slape neuveritelne
4 kolesa a motor?
Avatar - WinDiesel
8. 2. 2012 17:37
Re: kaskaj slape neuveritelne
..... píše člověk, který ani neumí napsat správně zázvy zmíněných vozidel a zjevně většinu z nich nikdy neviděl ...........
Avatar - WinDiesel
8. 2. 2012 17:38
Re: kaskaj slape neuveritelne
To nevím, už před tím se Juke prodával hodně dobře. U nás Kaškaj i Juke zabrali taky fest, v lednu.
Avatar - Sysoj Psojič
8. 2. 2012 17:51
Re: kaskaj slape neuveritelne
No mně osobně přijde i jako majiteli Juka ta jeho úspěšnost trochu zvláštní, protože to auto je vše, jen ne výhodné a rozumné. Za cca půl milionu v lepší verzi dostanete excentrické auto, které má o třídu a půl menší interiér, než byste z venku čekali a taky než třeba hatchback za 350.
Osobně ho mám moc rád a vyhovuje mi, protože s ním jezdím sám. Ještě přesněji jsem rád, že jsem si ho koupil a fakt bych pro dané užití neměnil. Když ale výjimečně potřebuju naložit další 2 lidi, batole, jednu tašku a kočár, je to jak hrát tetris a skoro to nejde.

Spíš si říkám, že spousta lidí asi řeklo stop té čím dál větší vejcovité podobnosti nových aut...
Jo a bych nezapomněl, skvěle se s ním jezdí :-)

Každopádně bravo Nissane a zejména Carlosi Ghosne :yes:
Avatar - Choochoo
9. 2. 2012 07:04
Re: kaskaj slape neuveritelne
S tímhle "excentrické auto" jsi to vystihl :yes: Urcite je to hlavni duvod jeho uspechu.
Avatar - WinDiesel
9. 2. 2012 07:52
Re: kaskaj slape neuveritelne
Paradoxně - alespoň pro mne - Kaškaj je auto, které se nemusí mýt. Jakkoli je špinavý, přijde první déšť a to auto vždy dokonale omyje - to auto je všude tak kulaté, že se špína prostě neudrží. :-)
Avatar - WinDiesel
9. 2. 2012 07:50
Re: kaskaj slape neuveritelne
Nissan prostě nalezl mezeru na trhu. To co nabízí je vlastně Kaškaj ve 3 provedeních - pro mladé a excentriky (J), pro mladé rodiny s malými dětmi nebo s 1 dítětem (K) i pro větší rodiny nebo rodiny s většími dětmi (K + 2) - a to všechno ve formě úplně jiné, než jsou standardní hatchbacky nižší střední nebo malá a střední MPV. BRravo Nissan. Bravo Renault a Ghosn za ozdravení Nissanu a za správná strategická rozhodnutí.
Avatar - pelikoš
9. 2. 2012 20:48
Re: kaskaj slape neuveritelne
doufám,že v tom nissan pokračovat,těch mezer je stále dost...
velká gratulace nissanovi ;-)
Avatar - pelikoš
9. 2. 2012 20:56
Re: kaskaj slape neuveritelne
pěkná je ta fotka jak máš ty nissánky vedle sebe... ;-)
Avatar - pelikoš
9. 2. 2012 20:38
jupíííí
nissan válí... :yes: ;-)
bravo nissan
Rozbalit vlákno
0