Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi Outlander 2012: V Ženevě se předvede třetí generace

Třetí Outlander dostane nový design a nabídne také hybridní pohon.
Zpět na článek
9. 2. 2012 11:40
9. 2. 2012 12:53
9. 2. 2012 20:07
9. 2. 2012 20:30
10. 2. 2012 17:58
Avatar - -TEAC-
9. 2. 2012 11:40
design
To je smutné,snad přetáhnout Petera Schreyera :no:
Rozbalit vlákno
0
9. 2. 2012 12:06
Novodobé Subaru
Tohle mi notně připomíná období plácání se v nalezení nového designu, jaký mělo Subaru novodobě- vyvrcholení byla Tribeca..
Škoda, aktuální design je povedený..
Rozbalit vlákno
1
9. 2. 2012 12:53
New Otlander
Blahopřeji, Mitsubishi vyrobilo dokonale nijaké auto... Máme zde zcela fádní tvary a auto bez osobnosti....

Slušný design v Japonsku dnes dělá snad jen Toyota. Ačkoliv to možná není po čem touží většina evropy, pro mě má ale nezpochybnitelnou dávku šmrncu a osobitosti - to na něm cením.
Rozbalit vlákno
9
Avatar - 3_diamanty
9. 2. 2012 13:13
Re: New Otlander
s tou toyotou je to snad vtip, tak hrozostrasne tvarovane auta ako uz desiatky rokov vyraba toyota sa len tak nevidiiii
Avatar - pario
9. 2. 2012 13:34
Re: New Otlander
Mám dojem, že si nečítal ten posledný odstavec s ktorým do bodky súhlasím. Inak, že by bol tento výber taký hrozostrašný [odkaz] ? To sa fakt s týmto nedá ani porovnať [odkaz] K Outlanderu pridám, že aktuálna verzia sa mi viac páči.
Avatar - 3_diamanty
9. 2. 2012 13:47
Re: New Otlander
chce to viac fotiek a uhlov pohladu ale uz teraz mozem za seba prehlasit ze novy outlander sa mi zda krajsi a decentnejsi navyse ta maska co mal vtedy sa hodi na lancer aelbo asx ale na outlanderi vyzera skutocne lacno, tento novy outlander a novy styl masky sa mi pozdava, je to o level vyssie ako predosly model, mne sa novy outlander paci a s novym 2.2DI D vlastnej kontrukcie to bude pre mitsubishi isto taziskovy model.
9. 2. 2012 13:55
Re: New Otlander
:yes:
Souhlasím, současný Outlender vypadá dobře a má svou tvář, ovšem interiér.... můj ty smutku..... :-(
Avatar - twistedTSD
9. 2. 2012 16:23
Re: New Otlander
Svou tvář naroubovanou z Lanceru...
9. 2. 2012 20:59
Re: New Otlander
To nepopírám. Důležité je že to funguje a mnohé to dle mého zachraňovalo... Pokud se ovšem hodlají vydat touhle cestou... PánBů jim pomáhej....
9. 2. 2012 14:02
Re: New Otlander
Je to tak toppere, kup Ravku a zaparkuj ji vedle čhokoliv ze segmentu, budeš za "Jamse Bonda" tomu věř. Možná ne pro někoho kdo má porcelánovýho jelena (děkuji GTI tohle je opravdu výstižné) na nabytkové stěně v obýváku nebo trpaslíka na zahradě, ale to by ti taktéž mělo jen a jen lichotit.
Avatar - 3_diamanty
9. 2. 2012 14:14
Re: New Otlander
ravka je ok ale outlander potreboval skutocne dospiet a vyzerat vaznejsie a to sa uz konecne tomu novemu modelu podarilo, ta maska u predchadzajuceho outlandera je fajn a sexi na lanceri alebo malom ASXku ale na outlanderi aj ked mne sa to auto vcelku paci mi pripada uz nemiestna a lacnaaa. Takze som rad ze novy outlander ma novu masku a novy styl , je to len dobre pre jeho image a uz sa tesim aj na interier :yes:
9. 2. 2012 15:57
Re: New Otlander
Pro mě byl exteriér jednou z mála jeho předností. Maska mi přišla v pořádku a jelikož Mitsubishi dle mého výraznou tvář potřebuje, tak i zcela na místě... S támhle designem to auto zapadne do neviditelna a v Evropě po něm pomalu neštěkne pes... Mám pocit, že to jde s Mitubishi od desíti k pěti a že ho zkrátka konkurence v Evropě slušně drtí... Kdo zná čísla a trend v jeho prodejích, sem s tím. Rád se nechám oblažit...
Avatar - Bubáq
9. 2. 2012 16:03
Tímto prohlašuji Outlander za STRAŠNÝ!!!
Něco tak obludně hnusného nemohl odsouhlasit board zcela střízliv, to musel být omyl podložený nezřízeným pitím saké... Jako bych se podíval do tváře nějaké super obludy ze 70. let, hnus, beztvarost, rozpláclost, taková automobilový Shrek!
Rozbalit vlákno
0
9. 2. 2012 20:07
hrůza
takový krásný auta se mitsubishi naučilo dělat. Galant (98 - kromě zadku), ty dneska vyráběný - ASX, evo x, i ten outlander... ty otevřený tlamy maj tak krásně agresivní výraz... Tohle je ale hnus
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pelikoš
9. 2. 2012 20:30
hopla
malé fopá...tohle se moc nepovedlo :-!
Rozbalit vlákno
0
10. 2. 2012 09:05
Automatická převodovka
A to ještě nevíte, že automatická převodovka už nebude k 2,2D TC-SST (dvouspojka), ale klasika :-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pratel
10. 2. 2012 17:58
nove Pajero
Nudny, bezpohlavny dizajn tento Outlander. Predchadzajuca generacia mala nieco do seba.

Tak do 2-3och rokoch ocakavam uplne novu generaciu Pajera a dufam, ze dizajn bude o dost vyraznejsi a odvaznejsi...
Rozbalit vlákno
0