Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Hyundai i40 - Korejská střední třída v novém (snímky interiéru)

Nejbližší měsíce přinesou značce Hyundai opět hodně mediální pozornosti. Do Frankfurtu se chystá premiéra nového Tucsonu, ale příjde i do jisté míry revoluční Sonata. V Evropě ji Hyundai přejmenuje na i40.
Zpět na článek
23. 8. 2009 16:57
Re: i40 LIVE
Fajn foto..diky...
Sonata a Magentis sa mi pacila koli konzervatinemu dizajnu...Tie predne svetla nie je moj vkus...Uvidime ako bude vyzerat,popripade aky bude novy magentis.
Avatar - hruodolf
23. 8. 2009 05:32
Re: i40 LIVE
díky za fotky

pěkný auto :yes:
Avatar - twistedTSD
23. 8. 2009 00:48
Re: i40 LIVE
jo tak to vypada (narozdil treba od i20) zajimave...celkove vypada dobre ale ty svetla jsou zvlastni takze pockam na vic fotek, interier je hezkej...
neregistrovaný "RayBan"
22. 8. 2009 23:20
Re: i40 LIVE
:yes: tak to je mazec.
Avatar - iudex
22. 8. 2009 21:47
Re: i40 LIVE
Zaujímavé fotky. Interiér asi chce byt velmi prémiový, ide po stopách Accordu a vyzerá vskutku dobre. Zadné svetlá a línia zadného okna skutocne trochu odkazuje na Passat CC, takisto pekné. Len ten privelmi sikmooký look zpredu akosi neviem strávit.
neregistrovaný "zulyk"
22. 8. 2009 16:00
Re: paci sa mi:)
:yes: osobne som takisto zvedavy, s cim na nas korejci pridu a hlavne zakolko, drzim palce, dufam ze sa podari to auto ;-)
neregistrovaný "Leslie"
22. 8. 2009 13:04
paci sa mi:)
len dufam, ze tam nedaju 4 stupnovy automat >:-[] to by som sa vazne nasral.... ked skonci zaruka na i30, asi pojdem na i40 :-) Uvidime vo finale, ale tak sonata bola slusne auto za velmi slusnu cenu aj doteraz... na premiantov sice nema, ale ta cena tomu zodpoveda a tak to ma byt... cize i40 zatial: :yes: :yes: